Skocz do zawartości

Wasze ulubione i nie-lubione postacie z serialu


Recommended Posts

Lubię:

- Lune/NMM

- Celestię

- Vinyl

- Mane6

- CMC

- Cadence

- Pinkamene

Nie lubię:

- Discorda

- Diamond Tiare

- Silver Spoon

- Diamentowe Psy (czy jak się tam one nazywały)

- Iron Will

A resztę kucyków tak pół na pół :-P

Edytowano przez Lord Protektor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam, też się dopiszę :)
No więc lubię
- Fluttershy
- Applejack
- Twilight Sparkle
- Apple Bloom
- Luna
- Discord
- Zecora
- Derpy
- Dr. Whovees
Natomiast osobiście nie lubię
- Bulk Biceps (ten kuc to chyba największa pomyłka w serialu)
- Octavia
- Vinyl
- Sombra
- Wszelkich kucy "z wyższych sfer" (Photo Finish, Sapphire Shores, itp.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talar mnie nie zawiódł i napisał parę słów o hejcie na fanów Luny :D 

 

A ja nie zawiodę jego, niech ma na co pomarudzić :)

 

Ulubione postacie:

* Luna

* Pinkie Pie

* Twilight Sparkle

 

Najmniej lubiane:

W sumie nad tym nigdy nie myślałem... Ale pierwsze co mi przychodzi do głowy to Spike. Nie będę się już czepiać postaci epizodycznych, bo większości z nich pamiętam za słabo, by zaliczać ich do najmniej lubianych, ale mogę się chyba pokusić o dorzucenie do listy RD. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwielbiam:

-rainbow dash :rd7:

-lune :lunalaugh:

-pinkie pie :pinkie2:

-fluttershy :yay:

-applejack :aj5:

-flitter :flitter:

-CMC :angelbloom:  :sweetie2:  :angelscoot:

-dajmond tiare :hmh:

nie lubie:

-cadens :cadance3:

-rariti :despair:

nienawidzę:

 -celesti :wow:

 -twilight sparkle :twilightsparkle:

Tak na przyszłośc -

Diamond Tiara

Cadence

Rarity

Oraz imienia pisze się z dużej litery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubione:

Pinkie Pie (Pinkamena)

-Discord

-Twilight

-Rarity

-Fluttershy 

-Maund Pie

-Rainbow Dash

Bardzo lubiane:

-Sweetie Belle

-Iron Will

-Applejack

-Vinyl

Lubiane:

-Dr. Whovees

-Big Mac

-Zecora

-Derpy

-Spike

-Octavia

-Cheerile

-Apple Bloom

Nie przepadam:

-Silver Spoon

-Diamond Tiara

-Babs

-Flim i Flam

-Celestia

-Cadence 

-Luna 

Nie lubię:

-Król Sombra

Kolejność nie jest przypadkowa. Najbardziej lubię Pinkie Pie,a najmniej Króla Sombra.

Edytowano przez Branthos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione:

Twilight Sparkle oraz Fluttershy bo mam bardzo podobny do nich charakter

Spitfire

 

Nie lubię:

Rarity

Rainbow Dash bo się strasznie przechwala jaka to ona super

Edytowano przez Aspitia
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja

Lubiane:

-Applejack

-Rarity

-Celestia

-Lyra

-Octavia

Nielubiane:

-Derpy

-Luna

-Rainbow Dash

-Pinkie Pie

-Fluttershy

-Discord

-Diamond Tiara i Silver Spoon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ulubione postaci:

1. Discord - co tu dużo wyjaśniać, żaden odcinek z nim nie był nudny jak dla mnie. :D

2. Twilight- lubię jej entuzjazm do rozwiązywania problemów i chęć zdobywania wiedzy.

3. AJ- chyba  najbardziej autentyczna postać w swej prostocie i dobroduszności. Najbardziej stereotypowa ale też skrajnie idealistyczna wersja Amerykan-południowców. Nie ma specjalnych talentów, ale często wykazuje się zdrowym rozsądkiem nawet gdy zawodzi łepetyna Twi, a jest od niej O WIELEEEE gorzej wykształcona.

4. RD- zna swoje zalety i talenty i nie ma skrupułów przed używaniem ich. Ma wiele dobrych i wiele denerwujących cech, które dobrze rozumiem, bo sama je mam przez co ta postać również wydaje mi się bardzo autentyczna.

5. Wszystkie 3 księżniczki, każda z innego powodu.

6. Cheerile - sympatyczna i cierpliwa wobec dzieci. Lubię tą jej przyjaźń z BigMac'iem.

7. Big Mac .... tylko dlatego, że mocno kojarzy mi się z moim facetem.

8. Chrysalis- za spryt, ambicję i bycie ciekawą dla mnie postacią. Chętnie zobaczyłabym ją jeszcze raz.

9. Shining Armor- uroczy. ^^ Uwielbiam te wszystkie komiksy o nim, w kórych jest KOMPLETNIE naiwny. XD

 

Nie lubię:

Rarity- jej tępota mnie poraża za każdym razem. Jedna z najbardziej irytujących postaci pod wieloma względami. x.x

Diamond Tiara i Silver Spoon za bycie jej bezmózgą psiapsiółą. Nic tylko zatłuc krzesłem.

Sombra- nudny jak flaki z olejem i w dodatku kompletny buc.

Sunset Shimmer- polać benzyną i podpalić. +kiczowaty do bólu wygląd postaci.

Flim i Flam ...

Maneiac. Porażka tak bardzo.

Trixie. Nic się nie zmieniła jak dla mnie. Ot wredna kłamczucha.

 

Mieszane uczucia:

Pinkie lubiłam do 4go sezonu, a Flutterkę od połowy drugiego. 

Nie mam nic do Iron Will.

Spike- czasem bardzo mnie cieszy  jego obecność w odcinku, innym razem czuję się dobita.

Spitfire- dość mocno zawiodłam się na niej ostatnim razem, ale tak poza tym jest cool. ;D

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ulubione:
 
Ulubione:
 
1. Fluttershy - już po kilku odcinkach z pierwszego sezonu z - nie ukrywam - lekkim przerażeniem stwierdziłem, że jest - aż za bardzo - podobna do mnie. Oczywiście mam tu na myśli charakter. Jedną z niewielu różnic jest opieka nad zwierzętami. Poza tym Hasbro musiało podglądać mnie przez kamerkę zamontowaną w laptopie, bo to niemożliwe, żeby postać z serialu tak bardzo przypominała mnie  :squee:
.
.
.
.
długo, długo nic
.
.
.
.
 
2. Lyra - podaj jej dłoń, a utnie rękę przy samej D.  :ajawesome:  Postać wykreowana przez fanów, którą Hasbro zaakceptowało i wrzuca gdzie się da. Co prawda nie tak często jak Bon Bon, ale jednak...
 
3. Vinyl - uwielbiam muzykę trance, a to DJka. Jak mam jej nie lubić? 
 
 
Nie lubię:
 
1. Flim & Flam - nie cierpię takich cwaniaków. Czy to w serialach, filmach czy w życiu codziennym. W jednym ze sklepów z elektroniką pracują ich odpowiedniki. Równie wkurzające. Na Księżyc z nimi...
 
2. OP Twilight Sparkle - trochę przesadzili w tym finale. Mało co nie rozwalili Equestrii  :screwball:
 
3. Sombra aka sombrero - najgorszy czarny charakter w historii. Już Jar Jar Binks byłby lepszy gdyby przeszedł na ciemną stronę Mocy :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim najulubieńszym kucykiem jest Applejack. Od razu ją polubiłam za jej luźny styl bycia, pracowitość, pomocność oraz otwartość na nowe znajomości, gdyż są to cechy, które najbardziej cenię wśród różnych postaci. Lubię Applejack także za jej uczciwość oraz, jakby to nazwać, "wiejskość".

Postaciami, które również bardzo lubię, są Pinkie Pie, Discord i Cheese Sandwich, bo dzięki nim jest odpowiednia dawka humoru i szaleństwa.

Lubię też Lunę, między innymi za to, że jest taka "inna" niż reszta kucyków.

No i z moich lubianych kucyków pozostały tylko Rainbow Dash i Chrysalis. Je też lubię, ale bez przesady. Po prostu są fajne.

Reszta kucyków jest mi obojętna, lub jej nie lubię, czy wręcz w niektórych przypadkach, nie znoszę.

Najbardziej wkurzającą postacią dla mnie jest Fluttershy, zupełnie jej nienawidzę. Ma ona wszystkie cechy, których najbardziej nie cierpię; strachliwość, cicho mówi, przesadna nieśmiałość i miłość do zwierzaków. Do tego wszystkie kucyki zachwycają się nią, jak raczy zrobić coś, co reszta robi lepiej bez rzadnego marudzenia, tak jak w Tornadzie wodnym. Strasznie też irytuje mnie jej styl bycia, a odcinki o niej prawie zawsze są nudne.

Twilight też strasznie nie lubię, za to, że jest ona pupilką Celestii, która zachowuje się zupełnie jakby była ona jakimś bóstwem. W Twilight nie lubię również jej kujoństwa oraz tego, że bardzo często to akurat jej coś nie pasuje.

Kolejnymi wkurzającymi postaciami wg mnie są Sweetie Belle i Celestia. Ta pierwsza, to wredny bachor, nie potrafiący uszanować pracy swojej siostry, który myśli tylko o zdobywaniu znaczków z resztą CMC. W odcinku, w którym pocięła złoty jedwab dla klienta, Rarity dostała u mnie duży plus, że wogóle z nią wytrzymuje.

Za to Celestii nie lubię z powszechnie znanych fandomowi powodów, więc wymienianie ich nie miałoby sensu.

Za najgorsze czarne charaktery uważam Gildę i Sombrę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... przedtem wyznawałem równość, ale zmieniłem poglądy...

Lubię: Pinkie Pie, Twilight, Discorda, Maud Pie, Lunę (od najbardziej lubianych postaci do najmniej).

Nie lubię: Fluttershy (haters gonna hate). Nie to, że źle zagrana, ale kojarzy mi się z tymi, którzy zamiast wziąć się w garść podświadomie się do niej upodabniają (ja też tak miałem). Robiłem test na kucykową osobowość. Wyszła Pinkie, choć wydawało mi się, że to moje przeciwieństwo. Teraz wiem czemu tak wyszło. Nie jestem Flutterszajką i nie zamierzam więcej nią już być.

Wysłane z mojego drewniaczka o jakże dumnej nazwie LG-E400

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajm tu mi

Ulubione do lubiane:

-Vinyl Scratch-dzięki niej przekonałem się... Wróć, bardziej polubiłem dubstep, jest ona bardzo do mnie podobna (oczywiście charakterem).

-Lyra-to umiem wytłumaczyć 2 słowami: bo tak

-Dashie-jest ona po prostu... Nie chce mi się pisać

-Fluffle Puff-jej nie ma w serialu, ale jak inni mogą to ja też

-Discord

-Doctor

-Derpy

-Crysails(nie potrafie tego poprawnie napisać, Changelingi mnie zjedzą)

-Luna

Neutralne(nie będę pisał)

-Znienawidzone do nielubiane:

-Daimond Tiara-the [konczita]wurst pony ever

-Trixie

-Sonbrero

-Ce-les-tia

-Silver Spoon

-Rarity-tu mor fejm

-NMM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Lubiane:

- Rainbow Dash

- Applejack

- Pinkie Pie

- Fluttershy

- Luna

- Twilight

Trochę mniej lubię też Rarity ze względu na jej charakter, ale ujdzie.

Nielubiane:

- Trixie

- Flim i Flam, co prawda są nawet trochę zabawni ale nie lubię ich charakteru.

- Diamond Tiara

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Ulubione:

 

Rainbow dash

 

Scootaloo

 

Sweetie Belle-jak się wkurzy to jej twarz wygląda jak autobus po wypadku :lol:

 

Twilight Sparkle-jak się wkurzy to chce mi się śmiać

 

Nie lubiane lub znienawidzone:

 

Apple Bloom-do 4 sezonu wyglądała mi na strasznie poszkodowaną przez życie nie wiem czemu :crazy:

 

Pinkie Pie-czasem mnie denerwuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

To teraz ja ^.^

 

Dwie najlepsze postacie całego serialu, jakie w ogóle mogły istnieć to Discord i Pinkie Pie i lubię ich tak samo - baaardzo. :D

Obok tych dwóch najlepszych prawie stoi Twilight Sparkle, ale nie - najlepsza jest tylko ta dwójka. :D

A generalniej, to lubię: Discorda, Pinkie Pie, Twilight Sparkle, Sweetie Belle, Crancky Doodle Donkey, Zecorę, Lunę, Lyrę i Bon Bon oraz Minuette, troszkę mniej Granny Smith, Rarity i Apple Bloom.

Z kucyków, które działają mi na nerwy, to na pewno Diamond Tiara i Silver Spoon, nie przepadam także za Babs Seed, najgorszym antagonistą jest Sombra (czy to dlatego, że po pierwsze jest zły, a po drugie prawie nic nie powiedział i niewiele o nim wiadomo?), a także z niewiadomych powodów mam dużą urazę do Cheerilee - nie wiem, o co w tym chodzi, ale po prostu nie lubię jej i już. To samo z Trixie lubianą przez większość Bronych i Pegasisters, szczególnie tych pierwszych :O No bo za co tak właściwie ją lubić? XD Zostaje jeszcze Snips i Snails, dwaj mali i niezdarni... W bajkach, które ogląda moja siostra, często jest właśnie takich dwóch i doprowadzają mnie tacy do szału ._.

 

No, tyle XD :D

 

EDIT: Bardzo przepraszam, na śmierć zapomniałam o Soarinie, którego lubię mniej-więcej tak samo, jak Twilight :3 :D

Edytowano przez Highway Unicorn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Moimi ulubionymi postaciami są Rainbow Dash i Discord  :x  :discord2: A tak to lubię:

Fluttershy

Lune

Zecore

Derpy

Flitter

 

 

Nie lubię:

 

Pinkie Pie

Rarity

Apple Bloom

 

 

Hmmmm, to chyba wszyscy xD.

Edytowano przez Atissi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubione

- Discord - Od samego początku, byłam nim zauroczona, nie przepadam za postaciami które "przechodzą" na dobrą stronę ale, Discord nigdy nie był zły, robił to wszystko "for fun", uwielbiam jego teksty, luźne podejście do życia, lubię za to jak traktuje Fluttershy, może dlatego, że tak w niego wierzyłam zabolało mnie, że zdradził Mane6, Celestynkę i moją własną osobę :fluttercry2: mimo wszystko jest u mnie na pierwszym miejscu.

- Great and powerfull Trixie- Bohaterka tylko dwóch odcinków, niektórzy mogą mówić, że zachowuję się jak prostaczka, może nie pokonała tego niedźwiedzia, ale miała umiejętności. Mam być płytka? Design, epicki, naprawdę jeden z lepszych. Ta mina, mowa w trzeciej osobie, zarozumialstwo, które jest dla mnie afrodyzjakiem, sama mam obniżone poczucie wartości, a większość moich znajomych to fejmy :dunno:. Kochasz ją albo nienawidzisz.

- Rainbow Dash- Powtarza się sytuacja Trix, pewna siebie, design, tęczowa grzywa. Nie lubię chłopczyc, oczywiście tych skrajnych. RD jest fajna polubiłam, jej element jest dyskusyjny, jednak zawsze lubię jak popełnia błędy, nie wiem dlaczego ;__;

Nie lubię jak fandom robi z Dashie typową lesbę, kocham yuri, tak {hates on}, ale robienie z niej już nie jest fajne

Nielubiane

Nie mam chyba takich, ale najmniej

- Fluttershy- Ogólnie jestem na nie w kwestii, nie chcę nikogo urazić, osób wycofanych, które boją się odezwać.

-CMC - Najbardziej irytujące odcinki to właśnie z udziałem znaczkowej ligi, może dlatego, że to nie moja grupa wiekowa ?

P.S Muszę, ze zdziwieniem stwierdzić, że ja nie jestem podobna do nikogo z Mane6

[EDIT] Spike, to taki typ kocham go nienawidzić, naprawdę uwielbiam, jak Rarcia traktuje go jak najzwykleszego murzyna, skłonności sadystyczne

Edytowano przez Mommomi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubiane:

Fluttershy - mój i jej charakter są najbardziej zbieżne spośród całej Mane6 i jest to wg mnie najpiękniejszy i najsłodszy kucyk w Equestrii

Derpy - uwielbiam ją za tą niezdarność i słodki zez

Twilight Sparkle i Rarity - piękne, szlachetne i uzdolnione magicznie jednorożce, choć sam stawiam nowoczesną technologię ponad magiczne sztuczki

księżniczki Equestrii - bo to jedyna władza, którą uznaję

 

Nielubiane:

Rainbow Dash - jest zbyt pewna siebie. lubi się przechwalać i na dodatek jest chłopczycą

Pinkie Pie - istny wulkan radości, której nie lubię oraz jej alter ego (Pinkamina) wymyślone przez fandom, sprawiające, że jest największym postrachem Wszechrzeczy tuż obok Wrzoda z Gothica

Cheese Sandwich - ten sam powód co Pinkie Pie

wszelkiej maści antagoniści - bo to zuo

 

Luna się pojawia zarówno w liście lubianych i nielubianych postaci, ale to dlatego, że dla mnie Luna i Nightmare Moon były, są i będą dwiema różnymi postaciami.

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...