Skocz do zawartości

Wasze ulubione i nie-lubione postacie z serialu


Recommended Posts

 Ulubione postacie:

 -Rainbow Dash

 -Luna

 -Pinkie Pie

 -CMC

 -Applejack

 -Twilight Sparkle

 -Vinyl i Octavia

 -Minuette

 -Coloratura

 -Marble Pie

Ulubieni antagoniści:

 -Chrysalis

 -Starlight

 -Discord

 -Trixie

 -Sombra

 

Edytowano przez ShadowRainbow960
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kiedyś napisałabym, że najbardziej nie lubię Diamond Tiary, jednak ona już od początku pisana była jako postać, której celem jest irytowanie widza, więc tu nawet nie lubienie nie wchodzi w grę. Bo żeby być nie lubianym trzeba mieć jakieś cechy charakteru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Gdy wszedłem do tego tematu, do bardziej czytałem propozycje postaci, których nie lubicie :P, bo ciekawiej się czyta krytykę, niż pochwały.

W serialu jest bardzo dużo wspaniałych postaci, głównie wśród klaczy. Każda z nich ma w sobie coś fajnego i oryginalnego. I np. lubię Diamond Tiarę. Nie będę nie lubił postaci tylko dlatego, że jest zła, wredna i niedobra. Złośliwość też ma swój urok. Tak samo Trixie jest super.

Najmniejszą moją sympatię budzi Spike, no cóż, ma dość irytujący głos, co było zamierzone. Dominika Kluźniak ma talent do postaci z irytującym głosem :P, a to też jest spora umiejętność. Lubię sceny, gdy zaleca się do Rarity i są niekiedy z nim śmieszne sytuacje, np. jak śpiewał hymn Cloudsdale. Ale na dłuższą metę jest dla mnie męczący. Jakoś większą sympatię czuję do Spika z pierwszej generacji :) Po prostu często nie lubię postaci małych chłopców, choć Spike jakimś rozbójnikiem, to nie jest.

 

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUBIĘ:

Luna & Celestia: zdecydowanie moje ulubione księżniczki. Nie wybieram pomiędzy nimi tylko bierę na kredyt całość. Luna nie dość, że jest kucykiem której kolorystykę kocham, to jeszcze ma niesamowity głos i charakterek. Celestia zaś, cóż, to Celestyna po prostu. Uwielbiam backstory sióstr jak i ich kreacje.

Twilight Sparkle: chociaż jej imię wydaje mi się śmieszne (wolałabym samo Twilight) to jest ona moim ulubionym kucem z Mane6. Jest urocza (ktoś gdzieś ładnie połączył słówka adorable i awkward), jest mądra, potrafi wrzasnąć i tupnąć kopytem gdy trzeba i troszczy się o swoich przyjaciół. Poza tym lubię postaci pracoholików.

Discord: bez dwóch zdań. Uwielbiam jego relacje z Fluttershy i Celestią, uwielbiam jego jestestwo, żarty i charakterek cały w sobie. A już zwłaszcza chichoczę na wspomnienie maido!Discord. Po prostu coś pięknego.

Queen Chrystalis: Krysia moim ulubionym atagonistą. A raczej antagonistką. Zaśpiewała moją ulubioną piosenkę z całego mlp (This Day Aria), miała całkiem dobry plan przejęcia władzy nad światem no i wklepała Celestynie, co było interesujące, mimo że władczynię bladej tęczy na grzywie też uwielbiam.

JEDNO WIELKIE NOPE:

Rainbow Dash: O ile przez pierwsze dwa sezony śmiało nazywałam ją swoim ulubionym kucem, to tyle im dalej w las tym gorzej. Zamiast symbolizować lojalność, zaczęła być bardziej wredna, "pyszna" i po prostu... Okropna. Jasne, dalej ma swoje dobre momenty, ale osobiście nie chciałabym takiej przyjaciółki jak ona. Może jestem zbyt drażliwa jeśli o nią chodzi, ale serio... Ostatni DOBRY moment z nią, który pamiętam, to ten podczas wypadu na camping, gdzie pomogła Scootaloo i przyznała, że też się kiedyś czegoś bała itd.

Flash Sentry: Tutaj naginam, bo bardziej o filmowym niż serialowym mowa, ale ogólnie miał !@#!@ czelność doprowadzić Twalota do płaczu w drugim filmie. Niech spłonie. No i jak to Mój Góru w "bronies react" zawołał "TWILIGHT SHOULD BE DATING MY OC!".

__

Reszta jest, tak myślę, ok albo mało ważna jak dla mnie. Takie Fluttershy czy Applejack lubię, ale nie na tyle by nazwać je irytującymi.

Pinkie zaś czasem doprowadza mnie właśnie do irytacji, ale potrafi też nieźle rozbawić, dlatego nie przyklejam jej łapki "nope".

A Vinyl, cóż.

Vinyl to zupełnie inny poziom nie do oceny xD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nie wiem jak wy, ale ja aktualizuję listę, bo po najnowszym odcinku zarównio Silver Spoon i Diamond Tiara zrehabilitowały się i dodano im potrzebnej głębi, dzięki czemu nareszcie są to pełnoprawne postacie, a nie zło wcielone.

Edytowano przez Branthos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak pan wyżej jestem zmuszona zaktualizować listę. Jako, że nie lubię syfu to napiszę wszystko raz jeszcze. 

Ulubione postacie:

- Fluttershy - uwielbiam ją za to, że jest taka słodka, niewinna i zawsze o wszystkich dba. Zazwyczaj nie lubię gdy dana postać boi się aż do przesady, ale u Fluttershy sprawa ma się inaczej. Wśród energicznej szóstki wydaje się nieco odstawać, ale ani trochę mi to nie przeszkadza. 

- Król Sombra - bardzo żałuję, że Hasbro nie pokusiło się by lepiej przedstawić tę postać. Design postaci niesamowity. Nigdy wcześniej nie sądziłam, że kuc może być przystojny :shock:Zmarnowany potencjał, choć z drugiej strony nam, Bronies, daje to pełne pole do manewru. Komiksowa historia Sombry i Celestii jest natomiast bardzo wzruszająca, ale nie wiem czy traktować te komiksy jako kanon. 

- Celestia - piękna, dostojna i mądra władczyni. Zdawałoby się, że wręcz idealna. Zapewne ma jakieś wady, ale ja ich nie widzę. W przeciwieństwie do Luny każda jej decyzja jest przemyślana, a wiadomo nam jedynie o jednej pomyłce słonecznej księżniczki. Mianowicie zapatrzenie w swoje królestwo przez co nie zdążyła na czas pomóc Lunie i musiała wygnać ją na księżyc. W sumie...czy na pewno musiała? Może i to było jej planem? Kto wie. 

- Dr Whooves - dlaczego go uwielbiam? Nie za to jak ciekawie zaprezentował się w odcinku "Slice of Life", ponieważ lubiłam go już wcześniej. Wspomniany odcinek jedynie utwierdził mnie w przekonaniu, że Whooves jest taki jakiego go sobie wyobrażałam. Zatem czemu go lubię? Bo przypomina mi Doctora Who! 

- Granny Smith - urocza babuleńka z jajem. Takie lubię! Erm...dziwnie to zabrzmiało...

Nielubiane postacie: 

- Spitfire - nigdy za nią nie przepadałam. Jest zbyt egoistyczna i liczy się dla niej tylko to by być najlepszą. Ostatnie odcinki nieco jej punkt widzenia zmieniły, ale wciąż nie pałam do niej sympatią.

- Scootaloo - zaczynając od samego designu postaci, który bardzo mi się nie podoba to jest to taki rodzaj postaci, który niczym mnie nie zachwyca. Gorszy klon RD i nic poza tym.  

- Snip i Snails - dwaj kretyńscy lizusi, których sam widok mnie denerwuje. Typowe lizidupy. Nie obchodzi ich jaka jest osoba, której się podlizują, ważne, że ma jakieś wpływy. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne ma jakieś wady, ale ja ich nie widzę. W przeciwieństwie do Luny każda jej decyzja jest przemyślana, a wiadomo nam jedynie o jednej pomyłce słonecznej księżniczki. Mianowicie zapatrzenie w swoje królestwo przez co nie zdążyła na czas pomóc Lunie i musiała wygnać ją na księżyc. W sumie...czy na pewno musiała? Może i to było jej planem? Kto wie. 

Also, jej pomysł podczas kryzysu z Tirekiem to też nie należał do najbardziej przemyślanych, ale to takie just sayin' xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Also, jej pomysł podczas kryzysu z Tirekiem to też nie należał do najbardziej przemyślanych, ale to takie just sayin' xd

Rzeczywiście. Lecz z drugiej strony był podjęty w ostatniej chwili i osobiście nie wiem co lepszego mogłaby wykombinować. Chyba tylko przekazać moc Twillight, a następnie wysłać ją gdzieś daleko. Ale Twillight na pewno by wróciła. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Długo się zastanawiałam, kto na pierwszym miejscu, ale ostatecznie wybrałam.

 

1. Król Sombra. No normalnie jest to tak idealna dla mnie postać, że lepszej już nie ma. Taki groźny, pyszny, rządny władzy, milczący, tajemniczy (ale nie taki jak np. Luna, God)... Nic, tylko go uwielbiać.

 

2. Fluttershy. Od początków mojej historii z MLP zawsze uważałam, że jest to najlepsza postać z mane 6. Uważam też, że jest to jedna z potężniejszych postaci jakie są w serialu. Nie aż tak potężne jak księżniczki czy dajmy na to Discord, ale chodzi tu o jej charakter. W końcu ma po swojej stronie Discorda i jako jedyną on ją najbardziej lubi. Także na wiele ją stać. No a Flutterbat to moje marzenie. Zła Fluttershy. Cud miód malina. :suspicious:

 

3. Maniaczka! Moja imienniczka! :pbft: Od pierwszego momentu mi się spodobała. Taka psychiczna, zła, pewna siebie, uśmiechnięta no i wygadana, to najbardziej w niej cenię. A ta jej grzywa wymiata. No i oczy niczym Sombry! <3

 

4. Rarity. Ukochana typowa, w tym wypadku, klacz z serialu. Histeryczka, do tego zabawna, a to mnie najbardziej w niej bawi. Bardzo ją lubię. 

 

5. Spitfire, Discord, Night Glider (jej wygląd powala <3) i może Twilight. No i Trixie. A, zapomniałabym o Sapphire Shores!

 

Nielubiane: 

 

1. Luna. Luna, Luna, jeszcze raz LUNA. Aż we mnie się krew gotuje jak o niej pomyślę. Nie wiem dlaczego tak strasznie ją wielbią, skoro ona jest typową bohaterką czegokolwiek - tajemnicza, skrzywdzona przez los, dobra do szpiku kości, biczująca się pod wpływem każdego zabitego komara, poświęcająca swoje życie by uratować dajmy na to piłkę pod kołami samochodu. No kur...de.

 

2. Featherweight. Tego małego wypierdka nienawidzę. 

 

3. No i tak za bardzo nie przepadam za Rainbow Dash i Pinkie Pie. 

 

 

Edytowano przez TheMania45
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
21.02.2014 at 14:13 Hidosia napisał:

hmmmm nie ma tematu

Najlepsze postacie:

-Applejack

-Celestia

-Luna

-Cadence

-Twilight

-Pinkie

-Fluttershy (Uwielbiam jak się denerwuje xD)

-Luna

-Król Sombra

 

Przeciętne postacie: 

-Rarity (Nie lubię takich ,,wyszukanych" miejących urodę na przodzie kucyków, ale tak to jest spoko)

-Rainbow Dash (Straasznie się przechwala, przez co trochę mnie irytuje)

-Discord

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
20 godziny temu Chip napisał:

Ulubione:

- Twilight :MJTQO:

- Luna 

- Starlight 

- Octavia

- no i może Fluttershy i Rarity

 

Nielubiane:

- Cadence i jej mężuś

- Rainbow i cała ta klika wonderboltsów

- Pinkie

- Tirek

- Spike i reszta smoków

 

Cała reszta zdaje się być mi mniej lub bardziej obojętna...

Myślałem że tylko ja rd i wonderboltsow nie lubię cieszę się że nie jestem sam, jest jedno ale "no i może Fluttershy" czemu może?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
×
×
  • Utwórz nowe...