Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Paladyn Sonaty Dusk

Aion online

Recommended Posts

Gra ktoś, ma ktoś, grał ktoś? Ostatnio sobie pobrałem(co tam 30 gb klient)i się zastanawiam, czy ktoś na forum może posiada tą grę, albo mógłby ją ściągnąć i jeśliby się spodobała, to można by było grać razem. Na razie mam 12 lvl Kantorem, więc za wiele o tej grze nie wiem, ale mi się podoba, więc mogę ją polecić. Jest darmową wersją WoW'a(takie moje własne odczucia).

Guest

Jak dla mnie gra fajna ale po jakimś czasie zbyt trudna aby ją przejść solo (albo jestem noobem ;_;)

Swego czasu grałam w tę grę bardzo namiętnie. Świetna grafika, ciekawe klasy i fabuła, którą rzadko spotyka się w grach tego typu. Mam na myśli oczywiście aż tak rozbudowaną fabułę. 

Jednakże niedawno doszłam do wniosku, że w tą grę nie da się grać solo, a więc automatycznie jest to gra nie dla mnie. Szkoda. Poza tym pojawia się problem. Bez Gold Packa nie da się handlować. To taki minus tej gry. Drugim minusem jest zepsuta klasa Bard (Artysta). Tego brzęczenia nie da się słuchać, po prostu nie da...ale poza tym wszystko na plus c: 

Guest

Skoro na solo jest problem, to gdybyście mieli taką możliwość to możemy zagrać w trio xD

Czemu nie? Jak będę miał trochę czasu to mogę zagrać ale najpierw przydałoby się pobrać te 30GB :/

Witajcie!

Aion według mnie jest bardzo wciągającą grą, w którą grałem n-godzin, lecz muszę się zgodzić z osobami wyżej, gdzieś w okolicach 20-25 lvl (grałem Klerykiem) gra zaczyna się robić trudna, gdyż nie dość, że stwory są ciężkie do pokonania, to jeszcze często wpadałem na postacie z przeciwnej rasy. Jakby co, to grę mam pobraną, wystarczy do mnie napisać i mogę powrócić do tej zacnej gry.

Mam pytanko, czy znajdą się jacyś chętni, do wspólnej gry?

To jeśli jesteś zainteresowany, to na PW podaj mi swój nick xD

Ok zapro zaraz Ci podeślę i może pogramy razem? Tylko, że ja obecnie mam poziom 16.

Tak, ostatnio postanowiłem, że wrócę do tej gry, jednak muszę mieć przynajmniej 2/3 pewne osoby z którymi będzie można w miarę regularnie grać. Jeśli są chętni, to możemy razem zagrać :rdblink:

Good, to już jest nas troje, moja znajoma z innego forum też dzisiaj się zgłosiła do gry... :enjoy:

Pasuje  Tobie wspólna gra jutro po 20/21? I po jutrze mam dwa dni wolne, to się zgadamy, tylko wyślij mi zapro na skype.... xD

Jakieś kilka tygodni temu powróciłam do Aiona za namową brata. Właściwie to mnie nie namawiał, ale rozmawiał z kolegą o Aionie i naszła mnie ochota. Wciągnęłam się na nowo. Gold Pack, na który wcześniej trochę narzekałam okazał się nie aż tak potrzebny, a na end game (wtedy naprawdę się przyda) to mam aion coiny więc jestem przygotowana. 

Grałam przez chwilę Bardem, nadal nie mogę znieść skrzypiących dźwięków. Doszłam do 39 lvl'a pod stronie elyosów i uciekłam. 

Teraz gram Asmodianką - łowczynią. 

Gra jest super, ma dopieszczoną grafikę i jest całkowicie za free z polskim dubbingiem.  Jedyny minus tej gry, to jej wielkie wymagania i potrzebuje ona sporo miejsca na dysku :octcry: Ale i tak polecam :brohoof: 

Niebawem zaczynam grę od nowa, jak ktoś szuka kompana do gry, to zapraszam.

Po raz kolejny wróciłam do tej gry. Choćbym nie wiem jak chciała to nie potrafię jej porzucić :rainderp: Ale w sumie czemu bym miała? 

Mam wiadomość, bardzo przyjemną, dla zainteresowanych Aionem. Wracajcie lub zakładajcie nowe konta! Trwa genialny event, w którym nowi gracze oraz ci, którzy dawno nie grali i powrócili dostają piękne i wypasione zbroje, wygląd dla skrzydeł i masę bonusowych itemków z czego większość nie ma limitu czasowego! Do tego dochodzi szybszy exp w postaci itemków dających punkty doświadczenia, które wypadają z mobów. Także jeśli ktoś się zainteresował Aionem to niech nie traci ani chwili ;3 

Chyba se go zainstaluję, choćby po to, aby zdobyć te bonusy :v 

Ps jaki poziom masz i po jakiej stronie?

Edited by BiP
  • Upvote 1