Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Paladyn Sonaty Dusk

Aion online

Recommended Posts

Też tam byłem, można się spotkać...

Edited by BiP

To ja odpadam, bo jak teraz chciałem zmienić stronę, to okazało się niemożliwe. Zatem narazie nie przejdę na waszą stronę...

Dzisiaj kupiłem sobie pełną wersję.

Spoiler

wTngIKl.jpg

Edited by BiP
  • Upvote 1

@BiP Też planowałam kupić, ale w steelboxie. I być może sobie kupię jak mi się skończy Gold Pack. 

Jak zainstaluję, to powiem, czy warto, ale chyba będzie super.

Zagrałem chwilkę jako Asmodianin i trochę mnie drażni ten ogon, który wyrasta z pleców... Przynajmniej mam postać już i jak przejdę Elyosów, to będę miał gotową postać z bonusami, które do tego czasu mogą zniknąć :enjoy:

Też nadal gram. Dobiłam 65 lvl klerem i teraz nabijam barda. Może się załapię na drugą grendalkę :P 

Jaką broń dostałaś? Podobno się dostaje jedną z najlepszych broni w grze..  Ps ja mając ok 38 poziom, mam szanse dobić do 65 poziomu przed końcem bonusu?

Ja dostałem jakąś zbroje wyglądającą jak folia aluminiowa. I nie da się jej przemalować...

Edited by White Hood

No to jest ten bonus, który się zaraz skończy. Tylko, że ta zbroja jest lepsza od zbroi dostępnych na 45 poziomie :v. Więc długo w niej pobiegasz, zanim trafisz na coś mocniejszego.

@BiP Wybrałam sobie buzdygan, bo robię klera pod całkowity support. A czy zdążysz dobić 65 lvl przed zniknięciem skrzyni to ja nie mam pojęcia dopóki nie dowiem się ile ci dni zostało. 

@White Hood Jeśli mówisz o tym secie deavaniona co się dostawało na 1lvl to można go przemalować farbującymi płatkami kwiatów. Sęk w tym, że ciężko się je zdobywa, a najprostszy sposób (kupno) wymaga Gold Packa. Ja tam GP sobie kupiłam i przemalowałam sukienkę na różowo :P 

Edit: Też macie jakiś błąd w najnowszej aktualizacji? Mi się pobrać nie chce i nie mogę grać :/ 

Edited by Uszatka

Właśnie teraz White Hood napisał:
  Ukryj zawartość

Front view

Tak powinien wyglądać pancerz.

I ty szukasz takich pancerzy w koreańskich grach MMORPG? :spike: 

@BiP To spokojnie. Przy odpowiednim rozplanowaniu podobno wystarczą dwa tygodnie by wbić ten lvl. Ja wbiłam w miesiąc robiąc wszystkie questy (poza zbieractwem i szpiegostwem) robiąc sobie kilkudniowe przerwy, a czasem grając jakieś 2-3 godziny. 

Aha, bo obecnie biorę zadania, które dodają jak najwięcej PD.

Exp najlepiej się wbija na kampaniach, tych ciemno-niebieskich i niektórych turkusowych - tu musisz wyczuć ile to jest 'dużo' na danym lvl'u. Niestety jeśli nie będzie się robić większości questów turkusowych to potem może się skończyć kampania i te ciemne i będzie dupa. Dlatego polecam instancje, na niektórych się ładnie exp wbija. 

18 minut temu White Hood napisał:

I tu zaczynają się schody.

Zwłaszcza po tym jak zamienili wskaźnik już zdobytego expa z liczbowego na procentowy -,-