Skocz do zawartości

Ja się przywitać tylko chciałam...


Nxcm

Recommended Posts

Z góry przepraszam za moją interpunkcję, gdyż nie jest ona idealna.

 

Tak sobie patrzę po forum i myślę, że miło byłoby się przywitać, więc...

Witam wszystkich!

Mam na imię Magdalena i toczę pianę z pyska nie lubię, gdy zwraca się do mnie pełnym imieniem. Czemu? Nie wiem.

Urodziłam się 11 września roku 2000, a co z tym idzie za jakiś czas skończę czternaście lat. Ogólnie jestem osobą nieśmiałą, która z trudem nawiązuje nowe znajomości. Konto na forum założyłam, by trochę się "rozkręcić" i nauczyć się śmielej wyrażać własną opinię oraz ogólnie "rozmawiać". Co by jeszcze... A tak! Co lubię?

Uwielbiam czytać książki, choć są to głównie młodzieżówki ze względu na mój wiek. W mojej prywatnej biblioteczce (liczącą ok. 40 książek) znajduje się tylko kilka dzieł, które nie należą do tego gatunku. Jeżeli chodzi o muzykę to nie mam jakiegoś ulubionego gatunku czy zespołu. Słucham co mi w ucho wpadnie. Lubię grać w gry komputerowe. I tak jak z muzyką nie mam ulubionego rodzaju, aczkolwiek nie przepadam za grami typu horror oraz strzelankami. I oczywiście, jak większość forumowiczów, uwielbiam serial My Little Pony: Friendship is Magic.

(Ale się rozpisałam! Piszę, że jestem osobą nieśmiałą, a potem robię taki wykład o sobie. Ehh...)

Jeszcze raz witam i dziękuję za przeczytanie moich wypocin! :fluttershy4:

Na koniec jeszcze mam małe pytanko: Gdzie mogę się zareklamować jako osoba, która mogłaby wyłapywać błędy ortograficzne w fanfikach?

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię serdecznie na forum~ Mam nadzieję, że miło spędzisz z nami czas  :fluttershy5:

Standardowo pytanka: 

1. Jaki jest twój ulubiony kucyk? (jak nie masz jednego to kilka) 

2. Zbierasz figurki i inne gadżety? 

3. Twoja ulubiona gra? 

4. Twój ulubiony kolor? 

5. Dzień czy noc? c: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum i baw się dobrze :fluttershy5:

W jakie gry grasz?

Jaka jest twoja ulubiona książka i dlaczego?

Czytasz fanfiki, jeśli tak, to jakie?

 

W dziale z fanfikami jest taki temat "Spis prereaderów i korektorów". Ale błędy ortograficzne, to trochę za mało na korektora- trzeba umieć też wyłapywać błędy interpunkcyjne, językowe, stylistyczne, fleksyjne, etc. :rdblink:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witaj, witaj, miłej zabawy na forum, na pewno się odnajdziesz, bo jest tu wiele świetnych osób, nie będziesz się nudzić! Tylko przestrzegaj regulaminu i słuchaj się kolorowych! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum i baw się dobrze :hug:!

Elfy czy ludzie?

Ulubiony film?

Ulubione zwierzę?

1. Elfy

2. Chyba Forrest Gump mi się najbardziej podobał, ale nie oglądam wielu filmów.

3. Zdecydowanie kot.

 

Witam cię serdecznie na forum~ Mam nadzieję, że miło spędzisz z nami czas  :fluttershy5:

Standardowo pytanka: 

1. Jaki jest twój ulubiony kucyk? (jak nie masz jednego to kilka) 

2. Zbierasz figurki i inne gadżety? 

3. Twoja ulubiona gra? 

4. Twój ulubiony kolor? 

5. Dzień czy noc? c: 

1. Twilight, Fluttershy oraz Luna

2. Mam kilka figurek (Rarity, Twilight, Apple Jack, Rainbow Dash, Diamond Tiara, Apple Bloom, Pinkie Pie i jakiś kucyk wyglądający jak Twilight z innym umaszczeniem i znaczkiem)

3. To the Moon

4. Czerwony, Czarny, Szary

5. Noc. Cisza, spokój... To lubię.

 

Witaj na forum i baw się dobrze :fluttershy5:

W jakie gry grasz?

Jaka jest twoja ulubiona książka i dlaczego?

Czytasz fanfiki, jeśli tak, to jakie?

 

W dziale z fanfikami jest taki temat "Spis prereaderów i korektorów". Ale błędy ortograficzne, to trochę za mało na korektora- trzeba umieć też wyłapywać błędy interpunkcyjne, językowe, stylistyczne, fleksyjne, etc.  :rdblink:.

1. Mnóstwo tego jest... Nie będę wymieniać tytułów, ale dużo gram w Sandboxy, RPG, Strategie etc.

2. Zwiadowcy (cała seria, bo nie mogę wybrać najlepszej). Spędziłam przy niej miłe chwilę i lubię strasznie, gdy akcja rozgrywa się w średniowieczu :megusta:

3. Aktualnie czytam Smocze Łzy, Zegary, Moja małe ŁAAA: Przyjaźń Jest Orkowa, Szkistość: Eufonia i to chyba wszystko :)

 

Hmm... A mogę spróbować? Z interpunkcją nie jest idealnie, ale z resztą raczej dam sobie radę.

 

Och i dziękuję bardzo za miłe powitanie :fluttershy4:

Edytowano przez Nemzis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Móc możesz, ale jeśli nie radzisz sobie z interpunkcją, to bym odradzała, bo to głównie o nią oraz o stylistykę chodzi pisarzom [orty podkreśla nam program, więc nie stanowią problemu] :rdblink:.

 

Czytałaś "Pieśń Lodu i Ognia", "Widźmina", "Trylogię husycką", "Czarną Kompanię"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Móc możesz, ale jeśli nie radzisz sobie z interpunkcją, to bym odradzała, bo to głównie o nią oraz o stylistykę chodzi pisarzom [orty podkreśla nam program, więc nie stanowią problemu] :rdblink:.

 

Czytałaś "Pieśń Lodu i Ognia", "Widźmina", "Trylogię husycką", "Czarną Kompanię"?

Z interpunkcją to u mnie tak, że ją trochę znam i chyba nie robię wielu błędów, ale zawsze jakieś :/

 

Za Sapkowskiego się jeszcze nie wzięłam, a "Pieśń Lodu i Ognia" zaczynała mnie zaczęła intrygować jakiś czas temu i chciałam spróbować przeczytać. Czarna Kompania ma dobre recenzje, więc pewnie też się zabiorę... Mam zajęcie na trochę czasu :)

 

Witaj i baw się dobrze  :brohoof: .

Kilka pytań:

-Lubisz parodie filmowe (te stare)?

-Co sprawiło, że zaczęłaś oglądać MLP?

To jedna z dwóch moich ulubionych gier! (obok The Walking Dead)

 

Dziękuję!

1. Niestety nie oglądam dużo filmów (w Polsce oglądałam czasem jakieś komedie i inne, które leciały w telepudle) i nie znam się za bardzo na kinematografii.

2. Byłam ciekawa tego całego szumu wokół serialu, więc pod koniec 2012 obejrzałam kilka odcinków i oto jestem!

Edytowano przez Nemzis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ^^ 

Baw się dobrze, życzę miłej zabawy. 

Em.. a no tak. 

- Jakie jest twoje ulubione zwierzątko? 

 

I pytanie bez, którego nie wytrzymam.. Lubisz szopy pracze? To tyle.

Dziękuję!

1. Oczywiście kot.

2. Są mi obojętne, ale fajnie wyglądają.

 

Witaj nowa.

Cieszę się że jesteś.

Dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze bawić. Nikt jeszcze nie wrzucił powitalnej piosenki?
http://www.youtube.com/watch?v=Ix7vrluEm4E

Na pewno poznasz tu ciekawych ludzi. :3 Baw się dobrze! Jak masz jakieś pytania albo chcesz coś wyjaśnić, to pisz śmiało! Poradzimy. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum i z racji tego iż, (how is that even possible?!) zabrakło Octavii, ja musze Cię zapytać:

1. Lubisz anime?

2. Yuri czy yaoi?

 

<pytania o kraje nordyckie sobie daruję bo to nie w moim stylu>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: . Baw się dobrze łap :cydr::muffin: ode mnie nas start. :TaTds:

Zadam ci parę moich standardowych pytań: :pinkie4:

1. Lubisz Pinkie Pie?

2. Jaka jest twoja ulubiona zła postać?

3. Księżniczka Luna czy Celestia

4. Jaką Twilight wolisz Alikorna czy Jednorożca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze bawić. Nikt jeszcze nie wrzucił powitalnej piosenki?

http://www.youtube.com/watch?v=Ix7vrluEm4E

Na pewno poznasz tu ciekawych ludzi. :3 Baw się dobrze! Jak masz jakieś pytania albo chcesz coś wyjaśnić, to pisz śmiało! Poradzimy. :D

Dziękuję!

 

Witam na forum i z racji tego iż, (how is that even possible?!) zabrakło Octavii, ja musze Cię zapytać:

1. Lubisz anime?

2. Yuri czy yaoi?

 

<pytania o kraje nordyckie sobie daruję bo to nie w moim stylu>

Dziękuję!

1. Tak!

2. Główkuję nad tym pytaniem i powiem ci, że nie wiem...

 

Witaj na forum :pinkie: . Baw się dobrze łap :cydr::muffin: ode mnie nas start. :TaTds:

Zadam ci parę moich standardowych pytań: :pinkie4:

1. Lubisz Pinkie Pie?

2. Jaka jest twoja ulubiona zła postać?

3. Księżniczka Luna czy Celestia

4. Jaką Twilight wolisz Alikorna czy Jednorożca.

Dziękuję!

1. Mhm... Jest jedną z tych fajniejszych postaci. :pinkie2:

2. Wielu antagonistów było świetnych, ale najbardziej spodobał mi się Discord.

3. Luna.

4. Obojętne mi to. "Normalna" Twilight niewiele różni się od tej ze skrzydełkami.

 

Witaj na forum i baw się dobrze! :hug: Lubisz rysie i kapibary?

Dziękuję!

Rysie- Tak.

Kapibary- Nie wiem... Dziwne są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co takie chłodne powitanie!?

Witaj na forum! Baw się dobrze! Najlepiej naucz się regulaminu na pamięć Myślę, że znajdziesz coś dla siebie :fluttershy5: A jak tu jestem to zadam Ci kilka pytań:

1. Jak trafiłaś na forum?

2. Od jak dawna jesteś Bronies/Pegasis?

3. jaka jest Twoja ulubiona książka??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co takie chłodne powitanie!?

Witaj na forum! Baw się dobrze! Najlepiej naucz się regulaminu na pamięć Myślę, że znajdziesz coś dla siebie :fluttershy5: A jak tu jestem to zadam Ci kilka pytań:

1. Jak trafiłaś na forum?

2. Od jak dawna jesteś Bronies/Pegasis?

3. jaka jest Twoja ulubiona książka??

Dziękuję :)

1. Po prostu szukałam polskiego forum o MLP u wujka Google.

2. Od końca 2012 roku.

3. Cała saga "Zwiadowcy" (nie mogę wybrać jednej). Były to pierwsze książki, które przeczytałam z własnej inicjatywy.

 

Witaj i spędzaj dobrze czas na forum  :NjdaT:

Dziękuję! :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...