Skocz do zawartości

FF "The Invasion" (potrzebne pomysły)


Fullsound

Recommended Posts

No więc o co chodzi z tą całą "Inwazją" i po co komu nasze pomysły? I dlaczego brakuje tu ortografii?

Zacznijmy od małego wstępu na początek...

 

Kojarzycie motyw z inwazją ludzi na świat kucyków? A co gdybyśmy my byli kucykami?

Co gdyby to kucyki zmienione w ludzi najechały nas?

I czy połączylibyśmy siły aby odkręcić to co pozamieniało nasze rasy?

 

A ortografii nie ma bo nie mam czasu na sprawdzanie możliwych błędów interpunkcyjnych. :D

Moją rolą jest napisanie tego i wymyśliłem już większą część lecz odwołuję się do waszej wyobraźni bo moja zaczyna już siadać.

Możecie podsyłać wasze pomysły na fabułę, nawiązania do różnych gier i filmów bądź ciekawych książek.

Jeśli macie jakiś lepszy pomysł od mojego? Również go zgłoście! jestem otwarty na wasze propozycje.

Zgłaszajcie wszystko co przyjdzie wam do głowy! Nawet imiona waszych OC jeśli chcecie! Dodatkowe postaci urozmaicają fabułę jednak w takim wypadku potrzebny będzie krótki opis charakteru.

 

Pomysł narodził się przypadkiem a jego kancepcja jest następująca:

My jesteśmy kucami a kuceludźmi bo przez pewien nieudany eksperyment następuje zamiana ról.

W ficku nie występują żadne znane z serialu imiona i miejsca (poza samą Equestrią oczywiście).

W grę wchodzą podróże po różnych wymiarach i planetach.

Całość będzie zawierać miejscami tekst po angielsku.

W tym ficku są zaplanowane:

1.Gore

2.Clop sceny

3.Trochę zabaw psychiką (na szczęście nie waszą)

4.Kucykowe kopyta o zdolnościach ludzkich (czyli strzelanie z broni palnej czy też trzymanie ołówka).

 

Samo dzieło wyjdzie jak je napiszę a to znaczy że nie będę się z tym spieszył bo w pośpiechu popełnia się błędy a ich chcę uniknąć.

Większą część już mam (wymyśloną) a na całość ma się składać piętnaście rozdziałów bo 15 to nie jest szczęśliwa liczba. :)

Nazwy rozdziałów:

1.Zanim wszystko się zmieniło.

2.Witanie nieproszonych gości.

3."Czym Ty u diabła jesteś!?"

4.Ogień zaporowy!

5.Nie ma czasu na miłość.

6."Zapłacą za to!"

7.Punkt zaczepienia.

8.(Potrzebna nazwa) {W tym rozdziale pojawia się najwięcej clop scen w całym ficku.

9.Bliskie spotkanie.

10.Ultimatum.

11.Jeśli nie my to kto?

12.(Potrzebna nazwa) {Przemawianie głównemu bohaterowi do rozsądku.

13."Wyślij Mnie na marsa!"

14.Witamy ponownie.

15.To jeszcze nie koniec!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...