Skocz do zawartości

Ludzie w G1-G3


Cipher 618

Recommended Posts

O G1-G3 wiem tylko tyle, że była :P Piszę opowiadanie i potrzebuję odpowiedzi. Z tego co się orientuję to ludzie pojawili się tylko w G1 i jakimś filmie. Czy byli w późniejszych seriach? Wolę zapytać niż oglądać wszystkie odcinki, bo ciocia Wikipedia nie bardzo wie o co chodzi i udziela niejasnych odpowiedzi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Obejrzałem parę odcinków starszych generacji i zauważyłem ludzi tylko w G1, nie jestem pewien co do G3.5, bo widziałem tylko jeden odcinek (był tak zły, że nie zdołałem więcej).

Może ten film Ci pomoże, są tam pokrótce opisane wszystkie generacje :) :

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O G1-G3 wiem tylko tyle, że była :P Piszę opowiadanie i potrzebuję odpowiedzi. Z tego co się orientuję to ludzie pojawili się tylko w G1 i jakimś filmie. Czy byli w późniejszych seriach?

 

W seriach G2-G3 zdaje mi się (98% pewności), że nie było ludzi. W G1 było rodzeństwo (Megan, Danny i Molly Williams) oraz ludziopodobne ( ;) ) postacie: Moochick, King Hugo i Grundles (coś jak trole?), Draggle,Hydia i Reeka (coś a'la czarownice), Scorpan miał ludzkąpostać, Somnambula(wiedźma). Chyba tyle ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam opowiadanie Lyra i Ludź, które z konkursowego stała się serią (mam pomysł na część drugą). To po prostu Slice of Life + inne tagi. W opowiadaniu generacje to "Ery". W jednej z nich ludzie żyli w zgodzie z kucykami (do tej pory nie wiedziałem w której), ale z niewiadomych przyczyn zniknęli, zaś same kucyki uległy przemianie. To tylko wstęp do księgi antropologii rozpoczynający opowiadanie. Wolałem uniknąć sytuacji, w której okazałoby się, że jednak byli też w innych. Ale teraz widzę, że wstęp jest OK. Konkursowa wersja jest na forum, ale rozbudowuję ją, aby akcja nie pędziła tak szybko. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...