Skocz do zawartości

Ulubiony youtuber, internauta, vloger etc...


Recommended Posts

Jak w temacie, jaki jest Twój ulubiony youtuber, internauta, vloger etc...? 

Ja najbardziej lubię Nostalgię Critica. Czemu? Ponieważ ma genialne poczucie humoru i zawsze poprawia mi samopoczucie, ponadto teraz patrzę krytyczniej na filmy i bardziej zainteresowałem się kinematografią.

Kanał gdzie są tłumaczenia jego filmów: https://www.youtube.com/user/TGWTGpl?feature=watch

  • +1 1
Link do komentarza

- Mariusz Max Kolonko, "Mówię jak jest" :rurkowiec::)

- Lekko Stronniczy

- Polimaty, Scifun, Tube Raiders
Z Polski nie mogłem zdecydować się na jednego, za to z zagranicy jest ich dużo, więc nie wypisuję.

Inni:

7a4RT.png

 

Resztę oglądam rozrywkowo, choć wiem, że lecą na hajs ale cóż, jak się nie ma co robić :rainderp:

Link do komentarza

Jak ktoś chce posłuchać tłumaczeń rapu zza oceanu polecam kanał MrHipHopPoPolsku, teksty tłumaczy przejrzyście, daje dużo wyjaśnień, dba o ortografie. Po za tym jeszcze inne kanały tego typu jak RapDivisionPL, Necrto666, Doncyganos. Swego czasu sam siedziałem w tłumaczeniach, kilkanaście nawet jeszcze wisi na moim kanale, ale już mało kto to ogląda(o dziwo jak zaczynałem i tłumaczenia były mierne ogladalność była całkiem wysoka) i jeszcze męczą ludzi coraz ostrzej przestrzegane prawa autorskie.

Vlogów, blogów etc. nigdy nie ogladałem, po prostu ich jakoś nie lubie. Jedynie audycje radia żelaza i ekologistów zaoranie.

Link do komentarza

Najlepsi:

 - Krzysztof Gonciarz

 - Abstrachuje TV

 

Bardzo lubiani:

 - Remigiusz "Rock" Maciaszek

 - Patryk "Rojo" Rojewski

 - AD Buster

 - i może jeszcze Niekryty Krytyk

 

Gdyby nie internet na limit, to o wiele częściej oglądałbym zarówno ich, jak i wielu innych.

  • +1 2
Link do komentarza

PewDiePie - poprawia mi nastrój, jest tak głupi że aż śmieszny.

CutiePieMarzia - ją także lubię, nie tylko dlatego, że jest dziewczyną Pewdsa - pomimo dziwnie nienaturalnego głosu (brzmi jak lalka Barbie :v) ma bardzo fajne i kreatywne filmiki.

Smosh - co tu dużo mówić, są po prostu świetni xP

Cryaotic - w sumie jego subskrybuję tylko za epicki śmiech xD ale czyta i gra w fajne rzeczy

 

Subskrybuję także Aturn3d za gitarowe lekcje, uwielbiam go za to.

SUSUMETAL - covery moich ulubionych zespołów, dziewczyna gra wszystko ze słuchu, mega ;-;

Igor Presnyakov - ten to chyba już wszystko zagrał na tej swojej gitarze.

Animenz - ten z kolei robi covery piosenek z anime na pianinie, też jest mega.

 

Co jakiś czas zaglądam na bloga Brudnej Fety - tutajDziewczyna po przejściach, pomogła masie osób wyjść z depresji. Ma dosyć... dziwne poglądy, ale fajnie się ją czyta. Czasami jej słowa nawet i do mnie trafiły.

 

No i obserwuję dla beki Rybosza na fejsie ;-;

Link do komentarza

- Mariusz Max Kolonko, "Mówię jak jest" :rurkowiec::)

- Lekko Stronniczy

- Polimaty, Scifun, Tube Raiders

 

Z tych, których wymieniłeś oglądam SciFun'a i Mariusza Maxa Kolonko.

 

Najlepsi:

 - Krzysztof Gonciarz

 - Abstrachuje TV

 

Bardzo lubiani:

 - Remigiusz "Rock" Maciaszek

 - Patryk "Rojo" Rojewski

 - AD Buster

 - i może jeszcze Niekryty Krytyk

Heh, z tych których tu podałeś oglądam i subskrybuję wszystkich  :rdblink:.

 

Oglądam Roja, Cichego i PewDiePie'a oraz Butaczka.

 

PewDiePie - poprawia mi nastrój, jest tak głupi że aż śmieszny.

CutiePieMarzia - ją także lubię, nie tylko dlatego, że jest dziewczyną Pewdsa - pomimo dziwnie nienaturalnego głosu (brzmi jak lalka Barbie :v) ma bardzo fajne i kreatywne filmiki.

Smosh - co tu dużo mówić, są po prostu świetni xP

Cryaotic - w sumie jego subskrybuję tylko za epicki śmiech xD ale czyta i gra w fajne rzeczy

 

Subskrybuję także Aturn3d za gitarowe lekcje, uwielbiam go za to.

SUSUMETAL - covery moich ulubionych zespołów, dziewczyna gra wszystko ze słuchu, mega ;-;

Igor Presnyakov - ten to chyba już wszystko zagrał na tej swojej gitarze.

Animenz - ten z kolei robi covery piosenek z anime na pianinie, też jest mega.

 

Z tych oglądam oprócz PewDiePie'a jeszcze Smosh.

Link do komentarza

 Moim uluionym ukochanym youtuberem jest Stuu Burton <3 (Polski Pingwin)- kanał -> https://www.youtube.com/channel/UCIJLyikcHCUCUmlm0MHcaPw
Później Remigiusz Wierzgoń (reZi) -> https://www.youtube.com/user/reZiPlayGamesAgain
Oraz Michał Rychlik ( MultiGameplayGuy) -> https://www.facebook.com/MultiGameplayGuy?fref=ts
 To są moi trzy ulubioni Youtuberzy :3 A Stu Po prostu kocham <3 :3
 

Link do komentarza

Oczywiście że Maciej Makuła!

wonziu2.jpg

Wonziu rządzi :D

Więc głównie oglądam tego pana, co WilkU, a czasem jeszcze (jeśli on się liczy jako jutuber) Pluszcza, który porównuje różne wersje językowe MLP.

Poza nimi raczej nic, chyba, że słuchanie muzyki z YT też się liczy

Link do komentarza

WilkU i Khornel się znają - tylko Wenzo. Te całe Roje, Rocki i inne PewDiePie to słabe i nieśmieszne placki, na których materiały nie warto nawet pięciu minut poświęcić.

Z zagranicznych Lazy Game Reviews i Game Sack. Dużo ciekawego gadania o starszych gierkach, sporo treści i absolutny brak darcia mordy - polecam i pozdrawiam, Ślimak Parówa.

Link do komentarza

Osobiście jestem wielką fanką Nostalgia Critic i w sumie cieszę się, że nie ja jedyna go oglądam ^^

Z innych zagranicznych, których lubię pooglądać to będzie Chad Alan, ogółem fajnie posłuchać gościa, który tak bardzo jara się zbieraniem lalek i robi dla nich ciekawe rzeczy.

Jeśli chodzi o polskich. Cóż, jeśli się to zalicza, to zapewne będzie to Mówiąc Inaczej. Cieszę się też bardzo, że niedługo Patrycja wraca z nowymi odcinkami. W końcu dużo interesujących rzeczy o naszym języku się dowiedziałam i staram się mówić poprawnie. Co akurat irytuje moje otoczenie, gdy ich poprawiam, no ale trudno. 

No i takie tam, jak mam ochotę poogarniać jakieś ciekawostki ze świata azjatyckich kosmetyków, czy innych ciekawostek stamtąd, zdecydowanie Azjatycki Cukier

  • +1 1
Link do komentarza

Mogę jeszcze dodać "5 sposobów na..." "NRGeek (zacząłem go oglądać, jak tylko 5 crapów miał na koncie), seria "Najgorsze Gry Wszechczasów" i może jeszcze kolesia imieniem "Bungo21". Bardzo mało znany, ale ten, kto go zna, uważa go za Boga.

Edytowano przez Talar
Link do komentarza

Z moich subskrypcji chętnie bym się podzielił takimi Youtuberami jak:
Boyinaband- ciekawe collaby, porady i wszystko o muzyce,
Andrew Huang- twórca piosenki ''PFUDOR'', robi challenge muzyczne,
Rett & Link- Od ciekawych piosenek do większych projektów,
arhn.eu, a w szczególności seria System Error, recenzje, gameplay'e, bugi, glitche i ciekawostki!

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Z takich bardziej znanych, których to przedstawiać nie trzeba, to Polimaty, StalinCWHC i SciFun. Natomiast z takich mniej, to:
 
Historia bez cenzury - Znajduje się na nim program, w którym to jest przedstawiana historia w ciekawy sposób z domieszką dosyć oryginalnego humoru. Na razie nie ma tłumów widzów, jednak widzę tam spory potencjał.

 

StudioDlaCiebie - Strona profesjonalnego studia studia nagrań. I prawdziwa wylęgarnia młodych talentów. Pomimo młodego wieku występujących, przy niektórych utworach aż ciary przechodzą po ciele.

 

KrasniyB - Tworzy filmy w SFM. Jednak jego twory diametralnie różnią się od prezentowanych przez innych twórców. Przede wszystkim nie ma tam randomowego humoru. W ogóle go nie ma. Jego filmy charakteryzują się aurą tajemniczości i często niezrozumiałej fabuły. Pod koniec zazwyczaj pojawia się pewne wytłumaczenie, które powoduje tylko powstanie kolejnych pytań... Dodatkowo za podkład muzyczny służą bardzo mało znane utwory, które z łatwością wpadają w ucho.

 

Numberphile - Coś w sam raz dla fanów matmy. Działalność tego kanału porusza takie "błahostki" jak dzielenie przez zero, czy pochodzenie mitycznej liczby 666. Są też tam materiały, które można by spokojnie nazwać "matematycznym mindfuckiem" (chociażby wytłumaczenie, że 1+2+3+4+5+...=-1/12 :v )

Link do komentarza

Co z takich rzeczy mogę wymienić :lunathink:

 

Na pewno:

 

- Praktycznie całe Channel Awesome z nastawieniem na Nostalgia Critica, Angry Video Game Nerda i Angry Joe'a. Oglądam ich już od przeszło dwóch lat, lubię to w jaki sposób recenzują gry i filmy (przede wszystkim z jajem ^^ ).

 

- Tomasz Kopyra - uwielbiam gościa. Jako maniak piwa staram się stale śledzić jego degustację coraz to bardziej ciekawych pozycji. Ogromna wiedza na temat tego jakże cudownego trunku + liczba filmów sprawia, że darzę go ogromnym szacunkiem :x .

 

- arhn.eu, a przede wszystkim Dark Archon. Nie znam drugiego człowieka odpowiedzialnego za videogaming z tak... przyjemnym głosem. To, że zna się na rzeczy i robi interesujące materiały to jedno. Jego się tak przyjemnie słucha, że po prostu dla mnie grzechem byłoby przewinięcie filmiku ^^.

 

- Szczery Jerry - twórca jednej z moich ulubionych serii komplikacji jaką jest BDF :rainderp: . Zawsze choć raz znajdzie się tam jakiś ryjący banię lub rozbrajający filmik ;) .

 

- Cyber Marian - dużo osób go nie lubi. Ja jednak uważam, że jest najprawdziwszym mistrzem montażu. Zaś jego filmik "Przepis na internetowy HIT" - mistrzostwo :3 .

 

Z broniaczy:

 

IMMATOONLINK - nie wiem co ten człowiek bierze, ale niech nie przestaje. Jego filmiki czasem niszczą mózg, czasem powodują ból brzucha ze śmiechu. Myślę, że numer 1 jeśli chodzi o fandom.

 

ratchetness - rozbrajający gość. Szkoda, że pomimo ocenzurowania musiał usunąć filmiki z gier R34, bo za każdym razem autentycznie ryczałem ze śmiechu przy jego reakcjach :D . Ale reszta filmików też potrafi wywołać banana na twarzy ^^.

 

- misiek200m - o ile nie jestem zwolennikiem lektorów, to jego przypadek podchodzi pod to, co napisałem o Dark Archonie. Przyjemny głos sprawia, że po prostu oglądam jego filmiki ^^. Cieszę się, że po przerwie zaczął z powrotem dodawać coś nowego :x .

 

- Pluszcz - podziwiam go. To musi być ogrom pracy poprzez wyszukiwanie WSZYSTKICH możliwych wersji językowych MLP. Jest chyba pierwszym twórcą multilanguage, no i stale pojawiają się nowości (od piosenek poprzez wpadki). Nie ukrywam, że dzięki niemu zacząłem doceniać polską wersję językową serialu :D . Prywatnie bardzo miły człowiek :) .

 

SonicTheHedgehog17 - zastanawiam się czy jest osoba, która obejrzała WSZYSTKIE filmy, jakie wrzucił na swój profil :D . Najbardziej doceniam go jako twórcę PMV. Najmocniejszą ich stroną jest świetne dopasowanie :3 . Poza tym - jego profil to prawdziwa gratka dla fanatyków muzyki z gier :) . I tak jak w przypadku Pluszcza - bardzo miły człowiek :rwink: .

Link do komentarza

Mogę jeszcze dodać "5 sposobów na..." "NRGeek (zacząłem go oglądać, jak tylko 5 crapów miał na koncie), seria "Najgorsze Gry Wszechczasów" i może jeszcze kolesia imieniem "Bungo21". Bardzo mało znany, ale ten, kto go zna, uważa go za Boga. 

 

 

 

 

\Heh.. Oglądam 5 sposobów na... i Najgorsze Gry Wszechczasów oraz Bunga21 i bardzo ich lubię w szczególości Bunga, ale bez przesady nie uważam go za Boga :)

Link do komentarza

Moim pierwszym youtuberem którego zacząłem oglądać był CTSG i z tego też powodu jego filmiki lubię najbardziej oraz mam do niego największy sentyment. Potem trafiłem na Rocka i Roja, i chociaż Rocka zacząłem oglądać jako pierwszego, to jednak tego drugiego aktualnie darzę większą sympatią. Dalej będzie ekipa Tube Raiders, czyli Adbuster i SciFun, Radosław Kotarski z Polimatów, 5 sposobów na, Lekko Stronniczy arhn.eu.

Link do komentarza
  • 4 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...