Skocz do zawartości

Witam was.....: D


Solid Pony

Recommended Posts

Jestem w fandomie MLP dopiero od 3 miesiecy no i dopiero teraz odnalazlem to forum :P Chcialbym przedewszystkim sie przywitac z Wami no i ogolem zapoznac sie :D Fajnie by bylo poznac paru bronies i miec z kim pogadac o MLP :P Pare slow o mnie:

-Moj ulubiony kucyk to Vinyl Scratch

-Lubie sluchac dupstepu xD

-Pisze fanfici :D

-Gram na gitarze

-Ogladam regularnie kucyki .____.

-Mam 15 lat :P

-Gram duzo na konsolach

I to tyle mniej wiecej ,bardzo was to pewnie interesuje ale i tak postanowilem sie przywitac :D W razie potrzeby moge podac GG lub fejsa.

/)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ulubiony kucyk z mane 6?

Coz zastanawialbym sie nad Twilight.

Witaj, miło nam ^^

- Ulubiony kolor ?

- Ulubione zwierzę ?

- Lubisz szopy pracze?

- w co najczęściej grasz?

Miłego forum i powodzenia ;P

-Niebieski :D

-Piesek ;P

-Szopy pracze ? W sumie fajne sa ^^

-W Metal Gear Solid :untz:

I dziekuje :rainderp:

Wróć.Ulubiony kucyk z Mane 6 po zastanowieniu to Applejack :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można znać ulubioną rasę czy nie masz? 

Tak po za tym, masz zwierzątko? Jak tak to jakie i jak ma na imię i jakiej jest rasy :P 

Lubisz wilczki?

Ulubiona rasa ? Rottweiler :D To moj piesio ^^ Wabi sie Nero i uwielbia pieszczoty :lunaderp:

Jak Fluttershy moge rzec ze uwielbiam kazde zwierzatko :D

Eeyup.Wilki sa slodkie :D Moze tylko ja tak mam .__.

Czy uważasz, że wilki są słodkie?

Eeyup :bonbon:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap  :cydr:  i :muffin: na start. :portalface:

 

Zadam ci parę standardowych pytań:

- Lubisz Pinkie Pie?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?

- Luna czy Celestia?

- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap  :cydr:  i :muffin: na start. :portalface:

 

Zadam ci parę standardowych pytań:

- Lubisz Pinkie Pie?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?

- Luna czy Celestia?

- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca?

Wiec po pierwsze dzieki :cydr::D Po drugie odpowiedzi:

-Uwielbiam wrecz :pinkie:

-W sumie Trixe :P

-Luna :lunaderp:

-Szczerze powiedziawszy to jako Alikorna.Pasuje do niej w jakis sposob :rainderp:

Pewnie ze dodam :D Moj nick na skypie to rewolwer12.Zapraszajcie wszyscy im wiecej bronych tym lepiej ^^ (\

Zapraszac mnie na GG ! :untz: (49665892 Thunder Scrum )

I dziekuje za tak serdeczne powitanie ^^ :bonbon:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w fandomie MLP dopiero od 3 miesiecy no i dopiero teraz odnalazlem to forum :P Chcialbym przedewszystkim sie przywitac z Wami no i ogolem zapoznac sie :D Fajnie by bylo poznac paru bronies i miec z kim pogadac o MLP :P Pare slow o mnie:

-Moj ulubiony kucyk to Vinyl Scratch

-Lubie sluchac dupstepu xD

-Pisze fanfici :D

-Gram na gitarze

-Ogladam regularnie kucyki .____.

-Mam 15 lat :P

-Gram duzo na konsolach

I to tyle mniej wiecej ,bardzo was to pewnie interesuje ale i tak postanowilem sie przywitac :D W razie potrzeby moge podac GG lub fejsa.

/)

Witam, mospanie, Hugoholic jestem!

 

fili-i-kili-do-uslug-gif-uwielbiam-.gif

 

Jeśli pragniesz z kimś pogadać to z chęcią parę zdań wymienię z Tobą :D

 

A teraz pytania:

Co sądzisz o Coco Pommel?

Czy Twoje muzyczne gusta ograniczają się do dubstepu, czy wychodzą gdzieś dalej?

Na jakiej gitarze grywasz, co grywasz i ile czasu?

Domyślam się, że na PC nie grasz, hm?

 

Baw się dobrze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj i baw się dobrze :brohoof: .

Kilka pytań:

-Jaka jest twoja ulubiona gra?

-Lubisz parodie filmowe (te stare)?

-Masz ulubioną książkę? Jak tak to jaką?

-Co sprawiło, że zacząłeś oglądać MLP?

Dzieki :brohoof:

A wiec oto odpowiedzi:

-Z poprzedniej generacji konsol na ps2 moja ulubiona gra jest Metal Gear Solid 3:Snake Eater.Jedyna gra ktora swoim zakonczeniem wzruszyla mnie do lez :derp: Na te generacje zastanawialbym sie na The Walking Dead oraz Wiedzmin 2 : Zabojcy Krolow,czy tez The Elder Scroll V : Skyrim i Splinter Cell Conviction i Black List.W 2016 rok wyjdzie Metal Gear Solid V: The Phantom Pain a w marcu tego roku prolog do tej gry o nazwie Metal Gear Solid V : Ground Zeroes ,ktory pewnie mnie zniszczy i ukradnie godziny gry z mego zycia :lunaderp:Czyli krotko mowiac,na te generacje nie mam specjalnego faworyta,gry ktore wymienilem na gorze stoja na pierwszym miejscu :bonbon:

-Uwielbiam wrecz :D Polecam obejrzec takie mozgoprania jak ,,Kung Pow'', ,,Wsciekle Piesci weza'' i ,,Strzelajac Smiechem''

-Ulubiona ksiazka ? Coz,sadze iz jest to ,,Ostatnie Zyczenie'' Andrzeja Sapkowskiego.Ogolnie cala saga z ,,Wiedzmina'' czyli osiem tomow :lunaderp:

-To dluga historia :D Najpierw bylem hejterem tego cudownego serialu,a potem podczas jednej z rozmow z moim najlepszym przyjacielem powstal mroczny klimat i padl frazeologizm ,,sekret''.Wiec oczywiscie musialem sie go zapyac czy ma takowy,a on po wielu mych staraniach powiedzial mi go.,,Ogladam My Little Pony:Friendship is Magic.''.Naturalnie przymierzylem sie dosyc dokladnie bo tydzien by obejrzec pierwszy odcinek tego serialu.Ale gdy przysiadlem...coz....obejrzalem caly sezon pierwszy w jeden dzien pokochujac ten serial :rainderp: Po prostu kocham ten serial i jestem z tego dumny :untz: Juz nie jestem zadnym frajerskim hejterem tylko bronym :bonbon:.I duma mnie rozpiera :D Wiecej szczegulow znajdziesz na mym profilu.Dzieki za pytania :brohoof:

Jeśli pragniesz z kimś pogadać to z chęcią parę zdań wymienię z Tobą :D

A teraz pytania:

Co sądzisz o Coco Pommel?

Czy Twoje muzyczne gusta ograniczają się do dubstepu, czy wychodzą gdzieś dalej?

Na jakiej gitarze grywasz, co grywasz i ile czasu?

Domyślam się, że na PC nie grasz, hm?

Baw się dobrze :D

Dziekuje ^^ Dodam Cie na GG :D

-Coco Pommel? Coz lubie ja :D Szkoda ze tylko w jednym odcinku byla :derp:

-Dubstep to moj ulubiony gatunek muzyczny,lecz co do mych gust to nie ograniczam sie i probuje wszystkiego sluchac po trochu.Lecz jest jedyny gatunek ktorego nie lubie i nie slucham.Jest nim rap,glownie to Polski.Te historie ,,ludzi ulicy'' mnie za bardzo nie interesuja a te piosenki nie maja zadnego przeslania.

-Grywam na gitarze klasycznej akustycznej,glownie to kawalki z gier,chocby wstepniak z Metal Gear Solid lub czasami kawalki z MLP.Potrafie czasami grac caly dzien :lunaderp: Lecz ostatnio moge albowiem pozyczylem brat gitare a on ja zepsul :(

-Nope ;3 Jestem graczem xboxa 360-tki :D

ostatnio nie moge*

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 zastanawialbym sie na The Walking Dead 

 

 

The Walking Dead to jedna z moich ulubionych gier! (Obok To the Moon)

 

Dzięki będę miał co oglądać. Teraz ja Ci polece pare parodii (choć już je pewnie oglądałeś): "Kosmiczne Jaja", seria "Naga Broń" i "Czy leci z nami pilot?"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Walking Dead to jedna z moich ulubionych gier! (Obok To the Moon)

Dzięki będę miał co oglądać. Teraz ja Ci polece pare parodii (choć już je pewnie oglądałeś): "Kosmiczne Jaja", seria "Naga Broń" i "Czy leci z nami pilot?"

Nie ogladalem ,,Czy leci z nami pilot?'' Musze ogarnac ^^ Dzieki :brohoof:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...