Skocz do zawartości

[Konkurs] Przyszłość Diamond Tiary-Wyniki


Churchille

Recommended Posts

Przyszła pora na wyniki pierwszego konkursu w dziale Diamond Tiary.

Pierwsze miejsce-rainbow8154

msg-4174-0-29146300-1392659980.jpg

Przepiękna grzywa, ładnie pocieniowana tiara. Tylne kopytka trochę się ze sobą zlewają. Na grzbiecie i pyszczku przebłyski światła wyjeżdżają za kontury. Tło sprawia przyjemne wrażenie. Szyja wydaje mi się odrobinę za krótka. Praca mimo kilku błędów bardzo mi się podoba, gratuluję i życzę dalszych sukcesów :)

Drugie miejsce-Wilk Cassidy

wtgniq_by_lirapie-d76fnhj.png

Praca jest przesłodka! Bardzo podoba mi się pomysł przedstawienia Diamond Tiary jako kochającą matkę. Jednak grzywy obu kucyków są bardzo nieestetyczne. Środkowa rzęsa Diamond Tiary jest grubsza od reszty. Linia pleców źrebaka niepotrzebnie idzie w górę. Przydałoby się też tło. Mimo wszystko rysunek jest bardzo ładny. Gratuluję i oby tak dalej ;)

Trzecie miejsce-Ryś Raindrops

skanowaniess_zps2ace9e1a.jpg

Super pomysł. Podobają mi się kolorowe kontury. Świetny jest też pyszczek Snailsa. Diamond Tiara wydaje mi się trochę za chuda, a jej nos jest zbyt masywny. Dzieci rozwalają :D Brakuje mi tła. Nie widzę tu więcej błędów. Gratuluję i życzę jeszcze wielu wygranych :)

Pierwsze trzy miejsca dostaną forumową odznakę, a resztę prac pokażę potem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem, czyli? Lepiej dmuchać, kiedy gorące niż kiedy temat będzie nieaktualny. Zauważ, teraz osoby skomentowały i już nie wejdą na ten temat, bo już wszystko wyjaśnione. Najlepiej by było to jutro.

No dobra może i wejdą, ale chcę jak najszybciej obejrzeć te prace.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Violett

IsQdJKM.jpg

Nierówne oczy, za małe kopytko. Za chuda i o wiele za długa szyja. Mogłaś spróbować pocieniować c: Ładne kolorowanie. Niestety znowu brak tła. Za chude ucho. Szkoda, że nie narysowałaś całej Diamond Tiary. Mimo to praca podoba mi się :)

StarostaXD

diamond_tiara_by_starostaxd-d764szm.jpg

Diamond Tiara jest za długa, jej skrzydła mają dziwny kształt. Pyszczek jest za długi, a nogi wyglądają trochę jak kłody. Niestety brak tła. Tiara jest ładna. Pomysłowa praca, podoba mi się, że widzisz Diamond Tiarę jako księżniczkę ;D

TheTinkaMLP

c7bz.png

Ojej, czy tylne nogi wychodzą jej z szyi? :o Głowa Diamond Tiary jest trochę za duża w stosunku do reszty ciała. Brakuje mi ogona. Masz u mnie plus za tło ;) Jeszcze dużo pracy przed tobą, ale myślę, że wkrótce twoje rysunki będą świetne c:

Magiczna

image_by_klejnocik-d76zyys.jpg

Nie podoba mi się cieniowanie, jest niedokładne. Nogi kucyków są troche za chude. Silver Spoon ma za bardzo uwydatniony zad. Ponadto Silver Spoon i Diamond Tiara nie mają CMów. Napis ,,Diamond Tiara!'' wydaje mi się wciskany na siłę. Świetne tło i ciekawy pomysł. Praca sprawia wrażenie, jakby była robiona na szybko, mam wrażenie, że stać cię na więcej ;c

MaLinka

mlp___diamond_tiara_by_yura2000-d77ompo.

Bardzo ładny styl. Świetnie, że zrobiłaś tiarę po swojemu :) Przednie kopytko jest żle narysowane. Fajne czarne cienie. Dobrze, że zrobiłaś jakiekolwiek tło. Praca mi się podoba, jest ciekawie narysowana ;)

Uszatka

have_everything_and_nothing_by_glaciespa

Ładne kolorowanie, prześliczna tiara. Strasznie podoba mi się blask księżyca. Diamond Tiarze się trochę przytyło :) Brakuje mi buzi. Nie ma zbyt wielu błędów, pomysł ciekawy, dopracowany pokój :)

Cahan

1969336_595246730562531_317237122_n.jpg

Ładne przebłyski na grzywie. Śliczna sukienka. Nie wiem dlaczego, ale nie mogę się oprzeć wrażeniu, że Diamond Tiara robi zeza :D Śliczne kolorowanie, niestety znowu brak tła. Ogólnie praca mi się podoba :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magiczna

image_by_klejnocik-d76zyys.jpg

 mam wrażenie, że stać cię na więcej ;c

mam wrażenie, że stać cię na więcej ;c, stać cię na więcej ;c, stać cię na więcej ;c 

 

Przecież ta praca jest świetna tak jak cała reszta ... wybór był trudny wiem, ale chociaż nie musiałaś martwić jej takim napisem ... ;c 

Mi się podoba, Masz talent Magiczna!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrażenie, że stać cię na więcej ;c, stać cię na więcej ;c, stać cię na więcej ;c

Przecież ta praca jest świetna tak jak cała reszta ... wybór był trudny wiem, ale chociaż nie musiałaś martwić jej takim napisem ... ;c

Mi się podoba, Masz talent Magiczna!

Ale to ty wygrałaś, nie ja. Błędy, które uwzględniła drotkat były jak najbardziej prawdziwe, lecz czy mi się tak tylko zdaje, że u mnie (plus StarostaXD) wymieniła najwięcej błędów, a u TheTinkaMLP nawet, że jej prace będą świetne. Nie zwracajcie uwagi na to co napisałam wcześniej. Mam chyba jakieś uprzedzenie czy coś, że moja praca nie wygrała (nie przejmujcie się, tak ze mną bywa, nienawidzę przegrywać). No cóż, im więcej szczegółów umieszczasz, musisz się liczyć z innymi szczegółami, które pominiesz ;D Edytowano przez Magiczna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prócz pierwszego miejsca, to najbardziej podobają mi się prace MaLinki oraz Magicznej- śliczne są :fluttershy4:. Nie podoba mi się za to drugie miejsce, które wygląda jak gotowe wektory "podrasowane" w Paintcie- bez urazy Cassidy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prócz pierwszego miejsca, to najbardziej podobają mi się prace MaLinki oraz Magicznej- śliczne są :fluttershy4:. Nie podoba mi się za to drugie miejsce, które wygląda jak gotowe wektory "podrasowane" w Paintcie- bez urazy Cassidy.

Jeśli mam być szczera, też miałam się przyczepić do drugiego miejsca, gdyż wygląda jak tzw. baza lub jak ja nazywam po prostu gotowy szkic(Ja jestem specjalistką w tej dziedzinie, bo w roku 2012 w kółko z nich korzystałam). Nie chcę nikogo obrażać, ale te prace troszkę mniej czasu zajmują niż własnoręczny szkic, do tego praca zawsze będzie proporcjonalna i w miarę ładna... prawie jak wektor. Nie chciałam, jednak o tym pisać, bo bałam się, że zostanie odebrane to za hejt lub, że nie mogę pogodzić się z przegraną.

Edytowano przez MaLinka Vessalius
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wystawione na światło dzienne to można oceniać, hue :megusta:
1 miejsce:
Nie mam pojęcia co to tutaj robi, jeżeli już to przydzieliłbym temu trzecie miejsce, ale pierwsze jest mocno przesadzone. 
Proporcje jedne z najlepszych, ale oprócz tego nie widzę w tym nic zachwycającego.
2 miejsce:
Brak tła + 

 


gdyż wygląda jak tw baza lub jak ja nazywam po prostu gotowy szkic(Ja jestem specjalistką w tej dziedzinie, bo w roku 2012 w kółko z nich korzystałam). Nie chcę nikogo obrażać, ale te prace troszkę mniej czasu zajmują niż własnoręczny szkic, do tego praca zawsze będzie proporcjonalna i w miarę ładna... prawie jak wektor.

:|
3 miejsce
Wykonane całkiem nieźle, oprócz tego wytkniętego na górze.
Plus ujęło mnie to malutkie brązowe coś w lewym dolnym rogu ekranu :derp6:

Pozostałe prace:
Violett:
Podoba mi się ten wzrok, choć z lekko przekrzywionymi oczami, ma w sobie coś fajnego.
Oprócz tego brak tła, mogłaś coś dodać.
Starosta
Alikurn, choć sam w sobie jest.. no... alikornem, to prezentuje się nawet oryginalnie.
Gdyby się lepiej przyłożył i ładniej wykorzystał pomysł, to postawiłbym go na podium :3
TheTinkaMLP

 

7aqGh.png  


To byłaby naprawdę urocza para, nawet są podobni.
Z jednej strony przypomina zniekształcone mutanty szlajające się po statku Ishimura rodem z Dead Space, z drugiej strony wygląda jak karykatura.
Tło równie słabe, proste, stereotypowe.
Magiczna
Wcisnąłbym drugie miejsce, gdyby było wykonane dokładniej.
Świetny pomysł, wykonanie jednak nie spotkało się do końca z celem.
MaLinka
Moje pierwsze miejsce.
Faktycznie coś jest nie tak z tym kopytkiem, ale styl jest przecudowny. Jak na takie proste wykonanie, zakochałem się.
Uszatka.
Całkiem niezłe, lecz jeżeli to okno, co by było logiczne (tam gdzie wpada blask księżyca) to nie da się go odróżnić od ścian.
Cahan
Ładne wykonanie, brak tła jakimś tam jest minusem, ale Tiara nadrabia to tym niewinnym wyrazem twarzy :x

Edytowano przez Kruczek Van Dort
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Błędy, które uwzględniła drotkat były jak najbardziej prawdziwe, lecz czy mi się tak tylko zdaje, że u mnie (plus StarostaXD) wymieniła najwięcej błędów, a u TheTinkaMLP nawet, że jej prace będą świetne

Nie zdaje ci się, ale wymieniłam tyle błędów, bo tyle było :)

A napisałam, że stać cię na więcej, bo kiedy zobaczyłam twoją pracę

i porównałam ją z tą:

http://klejnocik.deviantart.com/art/Rarity-our-new-princess-423343579

poczłam się trochę rozczarowana. Przepraszam, jeśli cię uraziłam c:

A poza tym Harmony trochę uzupełniła mój opis bez mojej wiedzy :D

Jeśli chodzi o TheTinkęMLP, to jak najbardziej uważam, że jej prace będą kiedyś świetne.:)


Nie podoba mi się za to drugie miejsce, które wygląda jak gotowe wektory "podrasowane" w Paintcie- bez urazy Cassidy.

Mi właśnie też to tak wyglądało, ale Harmony za nią poręczyła i upierała się, żeby Cassidy była na podim, więc musiałam ulec. :)

 

Nie ukrywam, że pierwszy raz sędziowałam w konkursie :DTak wiem, nie zrobię kariery w tej dziedzinie XD

Gdybym mogła, to namówiłambym Harmony, żeby na podium (oprócz tych, któży już na nim są) znalazła się też Magiczna, jakby ona była na podium, to koniecznie musiałaby się na nim też znaleźć MaLinka, tak samo inni uczestnicy :Dskończyłoby się na tym, że wszyscy byliby na podium XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...