Skocz do zawartości

Felietony.  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzisz o felietonach na temat kucyków?

    • Myślę, że byłoby/jest nową alternatywą.
    • Meh, beznadziejne... Kaleczy fanowską sztukę.
      0
    • Nie mam zdania.


Recommended Posts

Z góry przepraszam, jeżeli takowy temat już był.

 

No więc... Ostatnio wpadłem na nowy (dla mnie) rodzaj wypowiedzi, czyli felieton. 

 

Czytałem go, czytałem... Jeszcze chwilę czytałem, a potem w mojej głowie narodziła się pewna myśl! 

 

Co by było gdyby, to w fandomie zaczęły pojawiać się felietony?!

 

Szukałem takowych na forum i nic takiego nie znalazłem. Może to i z tego względu, że jestem ślepy i nie umiem szukać tego, czego chcę znaleźć*.

 

Więc... Co Wy o tym sądzicie?

 

Jak dla mnie, to może coś innowacyjnego oraz otworzy nowe możliwości wypowiadania się o fandomie.

 

Zapraszam do dyskusji! ;)

 

*Raz wstawiłem temat z moim OC na dziale "inne postacie". Bo oczywiście "Twórczości fanów" nie znalazłem - głupota boli...

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W Manezette i Brohoofie są teksty, które od biedy można podpiąć pod felietony.

No właśnie. Może spróbuj załapać się do którejś z tych gazet, bo jakoś tam mi to bardziej pasuje. Ale może się mylę i pozostali mają inne zdanie...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w fandomie czyli gdzie? Na forum? Żeby każdy brony co jakiś czas robił swój własny felieton? Nie za bardzo rozumiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno w MANEzette jak i w Brohoofie jest osobny dział z felietonami. Nie widzę powodu by zmieniać takowy stan rzeczy. Tym bardziej, że obydwa magazyny przyjmują artykuły gościnne... Tak więc osobiście uważam wątek za, nie jako zamknięty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...