Skocz do zawartości

Ogłoszenia Działowe CMC


SystemShy

Recommended Posts

temat tylko dla ekipy forum .

tu będziemy pisać ogłoszenia by informować was o eventach, zmianach czy nie obecnościach.

 

ogłoszenie


 
odpowiedzi do pytań CMC pojawia się ostatecznie we wtorek wieczorem .

musicie nam wybaczyć ale Bartis dopiero we wtorek będzie miał sprawny komputer, a odpowiedzi będziemy robili razem we 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ahoj!

Wygląda na to, że nastąpiły pewne zmiany w składzie.

Matjas zrezygnował ze stanowiska Avatara. Zaproponował mi objęcie tej zacnej posady. Nie odmówiłem. Bardzo lubię Scootaloo.

Myślę, że Was nie zawiodę. Mam już kilka pomysłów dotyczących zarządzania tym działem. Spodziewajcie się więc najróżniejszych konkursów i gier.

Większość z Was pewnie mnie kojarzy, jednak nie zaszkodzi napisać tu kilka słów o sobie.

Ale to innym razem... :rainderp:

Mam nadzieję, że mnie i reszcie ekipy będzie się dobrze współpracowało. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Hej!

Tak, więc jak już pewnie większość wie, zostałem avatarem AB, mam nadzieję... nie! Jestem pewien, że razem z Vandalem i SystemShyem przywrócimy ten dział z powrotem do życia.

Razem coś wymyślimy, ale bez Was, ten dział w większości nie będzie miał sensu, więc mam nadzieję, że pomożecie Nam i CMC jeszcze trochę posiedzą na forum. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 3 months later...

Witajcie moi drodzy.

Z powodów pewnych... problemów z samym sobą (nie, spotkanie z psychiatrą będzie na inną okazję) muszę wziąć urlop od forum.

Nie wiem jak długo mnie nie będzie, więc przekazałem dalsze prowadzenie konkursu "Ogniskowych Opowieści" pozostałym avatarom Cutie Mark Crusaders.

Wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku, Oromis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Przypominam o naszej prośbie dotyczącej nie pisania próśb o dołączenie do zabaw. Możecie robić to tutaj: klik. A tutaj znajduję się lista chętnych do zabaw. Opiekunom to pomoże w wyborze, a wy będziecie wiedzieć jaki jest status waszej prośby. A także w miarę możliwości będziemy starać się pisać PW do wybranych osób.

Z innych informacji: przypominam o evencie plotkarskim - klik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu braku kontaktu z obecnym opiekunem Scootaloo ogłaszamy

Rekrutacje na avatara Scootaloo

Wymagamy:

  • Znajomości postaci Scootaloo
  • Sympatyzowania z postacią Scootaloo
  • Otwartości na współprace w grupie
  • Kreatywności i chęci prowadzenia działu
  • Zapoznania się z regulaminem zarówno forumowego jak i działowego
  • Posiadanie Gadu-Gadu lub innego komunikatora obsługujący ten protokół
  • Dyspozycyjności


    Oferujemy:

    • Stanowisko avatara Scootaloo
    • Działanie w młodym, dynamicznym i otwartym zespole
    • Wszelką pomoc w sprawach forumowych i nie tylko

    Zgłoszenia proszę wysyłać do mnie na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak pewnie już wiecie, mamy nowego opiekuna Scootaloo! Jest nim BRONIESiPEGASIS. Przed gratulacjami dla niego chciałbym podziękować wszystkim, którzy zgłosili swoje kandydatury. Musze powiedzieć, że ich poziom naprawdę mnie zaskoczył. Dostaliśmy zarówno krótkie lecz treściwe jak i też długie. Osoby które pisały do nas na pewno były świetnymi avatarami i gdybyśmy mogli to zapewne każdy z was by nim był, ale niestety. Mogliśmy wybrać jedną osobę - najlepszy okazał się właśnie BRONIESiPEGASIS. Gratulacje!

I jeszcze jedno - z poprzednim opiekunem mieliśmy poważne problemy w komunikacji, więc wyłączenie sobie prywatnych wiadomości nie było dobrym posunięciem (taka mała uwaga do pewnego zgłoszenia).

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam w imieniu CMC ogłaszam nową nagrodę dla działu!

Jest to znaczek o nazwie "Wyróżnienie miesiąca Znaczkowej Ligi", który wpadnie w ręce osoby, najbardziej zaangażowanej w naszym dziale. To znaczy, że opiekunowie CMC, będą oceniali wszystkich userów biorących jakikolwiek udział w tym dziale. Jest tu całkowita dowolność, możecie udzielać się w dowolnej zabawie, ale róbcie to systematycznie i w jak najlepszy sposób, bo jakość wypowiedzi również będzie oceniana. Pod koniec każdego miesiąca, my avatarzy CMC, wybierać będziemy zwycięzcę i przydzielimy nagrodę, która będzie widniała na Jego profilu przez miesiąc. Po upływie miesiąca, znaczek zostanie przekazany kolejnemu zwycięzcy.

Znaczek wygląda tak:

63fa6hd.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekrutacja na Avatara Sweetie Belle

 

Z powodu opuszczenia przez Ślimaka stanowiska avatara Sweetie Belle ogłaszam rekrutację na to stanowisko. Wszystkich chętnych zapraszam do napisania do mnie prywatnej wiadomości. Reguły podobne jak w przypadku rekrutacji na stanowisko opiekuna Scootaloo (post ten możecie znaleźć wyżej). Wyniki zostaną podane w przeciągu tygodnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki rekrutacji na avatara Sweetie Belle


 

Na początku chciałbym podziękować wszystkim którzy wysłali swoje kandydatury. Odzew był oszałamiający, poziom nieoczekiwanie wysoki więc z trudem udało nam się wybrać jedną osobą która zostanie nowym avatarem Sweetie Belle. Tą osobą jest...

 

 

 

 

Oromis!

 

Gratulujemy Oromisowi, a wszystkich chętnych którzy niestety się nie dostali zapraszam do oczekiwania na kolejną rekrutację w dziale Znaczkowej Ligi, być może już nie długo nastąpi kolejna!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w imieniu CMC ogłaszam NOWĄ postać w naszym zespole, jest nią Babs Seed, a Jej opiekunem zostaje Zandi   :cmc:
GRATULUJEMY!

 

Jednakowoż z pewnych przyczyn zaistniałych nie uzyska kolorku ~Oromis

 

 

309oj76.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Wyniki rekrutacji na avatara Sweetie Belle


Chciałbym podziękować za odzew w sprawie poszukiwań nowego opiekuna dla Sweetie. Spotkaliśmy się z bardzo dobrymi, mocnymi kandydaturami, ale avatar może być tylko jeden. Został nim Rahmir. Gratulujemy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Hej! Nasza ekipa chciałaby wszystkim przypomnieć o nagrodzie miesiąca dla osoby która wykazuje się ponadprzeciętną aktywnością w naszym dziale.

Po przerwie, znowu rozpoczynamy jej przyznawanie, więc w imieniu całego naszego grona, chciałbym was gorąco zachęcić do udzielania się w dziale CMC!

63fa6hd.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę tego posta, ponieważ w dziale od dawna nie było dużej aktualizacji, a właśnie ją przeprowadzamy. Chcielibyśmy wam pokazać zabawy w które możecie wziąć udział oraz poinformować o kilku rzeczach. Ale zacznijmy od początku. Wprowadziliśmy specjalną nagrodę która będzie pokazywana zarówno w profilu jak i przy postach dla najbardziej aktywnego usera miesiąca. Pierwszy raz przyznamy ją w poniedziałek, pierwszego lipca. Kto ją dostanie? To zależy tylko od waszej aktywności - szanse ma każdy. Możecie śmiało zadawać pytania do naszego kwartetu. Apple Bloom, Babs Seed, Scootaloo oraz Sweetie Belle czekają! Ale nie tylko wy macie pytania do nas, oj nie. My również mamy kilka pytań do was, może znajdziecie chwilkę, i odpowiecie na kilka z nich? Śmiało! Nie ma na co czekać!



Mlp-my-little-pony-CMC-babs-seed-477173.

Ale to nie wszystko!
Sweetie poszukuje utworów które będą odpowiednie dla... Nightmare Moon! Tutaj możecie podać swoje typy dla niej. Możecie też wraz ze Znaczkową Ligą poszukać dla Cygnusa odpowiedniego talentu dla niego, a znaczek pewnie sam się znajdzie. Liczymy na waszą kreatywność! A, bo bym zapomniała jeszcze - Scootaloo prosiła o przypomnienie wam, że potrzebuje pomocy z Rainbow Dash, tutaj sama wam powie czego potrzebuje, pomóźcie jej! Nie można też zapomnieć o plotkach! Czekamy na wasze artykuły!



1369705442231.png


Mamy też dla was małą niespodziankę - do Ponyville przyjeżdza Babs wkrótce, na pewno z tego powodu dojdzie do masy ciekawych zdarzeń o których będziemy chcieli wam opowiedzieć. Na pewno dam wam szansę do wykazania się. No i oczywiście udanych wakacji wam życzymy, mamy nadzieję, że powrót do szkoły po nich nie będzie dla was udręką. Na pewno zrobimy coś, aby wam uprzyjemnić wrzesień!

Pozdrawiam,
Apple Bloom

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witamy ponownie!

Chcielibyśmy ogłosić, że od TEGO dnia rozdawane będą nagrody CMC, za zajmowanie 3 pierwszych miejsc w naszym Quizie!

Nagrody będą przechodziły, na 3 najlepszych liderów w tej zabawie!

A zatem, starajcie się pilnie, aby je zdobyć i potem nie stracić ;)

:cmc: POZDRAWIAJĄ i życzą udanej zabawy! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...