Skocz do zawartości

Pony Fortress [NZ][Adventure][Light Violence]


RBrony

Recommended Posts

Przeczytałem pierwszy rozdział, według mnie zapowiada się ciekawie :)

Ale jak zwykle się do czegoś przyczepię :v

tylko 5 kolonizatorów + tuż koło królestwa podmieńców? "300" tylko bardziej hardkorowa wersja? :v

Mimo iż jeden kuc był w straży (poprawi mnie ktoś jak się mylę?) a drugi studiował strategie bitewne to wybrana strategia: atak bezpośredni i cofanie się pod naporem...zwłaszcza że wróg ma przewagę liczebną.

Wróg umie latać i budują palisadę do obrony,to albo jest bardzo duża albo to jakieś derpy-podmieńce

wybacz, musiałem się przyczepić :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wyjaśniam :
 

1. Kolonizatorów było tylko pięciu ponieważ początkowo eksplorowali tylko tereny oddalone od innych państw, kiedy tam nic nie znaleźli, poszli dalej i tak trafili w pobliże Królestwa Changelingów. Początkowo nawet nie było planów dojścia tam. 2. Chodzi Ci o ataki kucyków czy changelingów? 3. Napewno trudniej jest latać w ciężkiej zbroi jeżeli wogóle się da. W dodatku podczas kiedy przeciwnik przelatuje nad palisadą jest wystawiony na atak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł zarąbisty i zachęcam do rozwinięcia. :soawesome:
Pytanie- jaki jest sens budowy palisady? Skoro jest ich 5 to mogli by się łatwo ukryć na jakiś pewien czas? :shrug2:
No cóż można się trochę uczepić paru rzeczy, ale jak dla mnie to zapowiedź do dalszej akcji i coś mi mówi, że będzie się działo. :twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
×
×
  • Utwórz nowe...