Skocz do zawartości

Moje informacje i wasze sugestie


Gość

Recommended Posts

Witajcie, moi drodzy!
Macie jakieś pomysły dotyczące prowadzenia działu? Napiszcie je tutaj, a możliwe, że zostaną zrealizowane!
Pozdrawiam
akidamo

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Witajcie. Jako nowy Avatar, chciałbym poinformować Was, że na dzień dzisiejszy, nie będę wprowadzał większych zmian...

 

Że co? :wat:

 

Ja też ciebie witam. Gdzie to ja... aha... nie będę wprowadzał większych zmian. Dlaczego? Muszę zamknąć wszystko na ostatni guzik w Kąciku, dlatego za Ławkę zabiorę się z drobnym opóźnieniem. Wynika to z tego, że mam masę pomysłów, a dział czeka wręcz kompletny remont. 

 

Mam nadzieję, że na lepsze :)

 

Dam sobie rękę za to uciąć.

 

Oj Triste, użyłeś złego słowa mój drogi... bardzo złego... 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Chcę dla działu jak najlepiej. Mam pomysły na zabawy. "Nie chcem, ale muszem" pomęczyć trochę administrację, ale nie teraz... Sprawy rodzinne. Bardzo poważne. Łóżko odlerzynowe i te sprawy. Lekarze stwierdzili jedynie, że [wymowna pauza] musimy przygotować się na najgorsze. Boję się odbierać jakikolwiek telefon, który nie ma [numer zastrzeżony]. Będę się udzielał, muszę mieć jakieś zajęcie, ale niewiele to pomaga. Przepraszam.

Triste

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli dochodzę do siebie. Do końca życia będę miał kaca moralnego, że przez gorączkę (i coś jeszcze) nie było mnie na pogrzebie. Dziś, wizyta u lekarza specjalisty. Powoli będę mógł wrócić do pracy, a wy...

 

 

brać się za prace na konkurs!  :lyra3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy czuję się bardzo dobrze. Wszystko wskazuje na to, że antybiotyki pomogły. Mimo to, urolog chce upewnić się, czy wyzdrowiałem na dobre. Badanie trwa około 10 minut, ale można wykonać je, jedynie w warunkach szpitalnych. Wykonają je w piątek 28 listopada. Najprawdopodobniej wyjdę w poniedziałek. Gdyby zrobiono je w środku tygodnia, wyszedłbym następnego dnia, a że tydzień roboczy ma 5 dni... 

 

Co do regenta:

 

1. Administracja się nie zgodzi. 

2. Cała ta choroba, to jedna wielka seria nakładających na siebie wydarzeń: choroba w dniu śmierci babci, różne badania, a do tego zabieg w dniu wizyty u neurologa (nawet godzina jest ta sama! Teraz muszę zapierniczać do neurologa i prosić o przedłużenie leków, na kolejne 3 miesiące. To "tylko" 50km...)

 

3. Absolutnie każdy ma prawo zakładać zabawy, dyskusje, tematy... Dział powstał dla was. To, że jestem Avatarem nie oznacza, że ja i tylko ja decyduję o "zawartości" tego działu. Ja tu tylko sprzątam ;)

 

Pomocnik

 

Być może powołam pomocnika, który zajmie się częścią tematów. Jutro dam wam znać. Jeśli ktoś czuje się na siłach i nie ma słomianego zapału, może pomyśleć jak będzie wyglądało ewentualne podanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że najbliższe dni będą chaotyczne, niczym spity Discord (przed reformacją) pracujący w PKW, otwieram nabór na tymczasowego pomocnika.

 

Jeśli ktoś chciałby pomóc w prowadzeniu działu, niech prześle podanie. Wystarczy kilka zdań, w których nie ma standardowych: "lubię Lyrę, to mój ulubiony kucyk" etc. Termin - 26 listopada. Przepraszam, że tak krótko, ale zakres obowiązków będzie minimalny:

 

- dopilnowanie kilku wątków

 

Poza tym, nie mogę doczekać się grudnia, gdy całe to szaleństwo dobiegnie końca. 

 

Detale - wieczorem, ale podania możecie przesyłać na PW od tej chwili. 

 

Wrzuciłbym jakiś obrazek na głównej, ale wszystkie są zajęte  :burned:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że jedyną osobą :  która zgłosiła się, na "nabór pomocnika" jest RexCrusader... sami rozumiecie. Jeszcze dziś, część wątków, po udzieleniu odpowiedzi zostanie zamknięta. Pozostałe, zostawię "tymczasowemu pomocnikowi". Wszelkie informacje, podeśle mu na PW oraz napiszę tutaj. Przepraszam za zaistniałą sytuację, ale zdrowie jest ważniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Wróciłem szybciej niż myślałem. Okazało się, że lekarz wprowadził mnie w błąd lub / i ja źle zrozumiałem. Nie ma konieczności pobytu w szpitalu. Po 20 minutach jest "po zawodach". Można wracać do domu. Mimo to, wstałem o 4:00 - nie mam sił, aby dziś robić cokolwiek z działem.

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dla Was kilka istotnych informacji. 

 

1. Funkcja "pomocnika" została zniesiona.

2. Nie oznacza to, że jej nie ma. Jest nim każdy z was. Zakładajcie wątki, quizy, zabawy... Bon Bon, a tym bardziej Lyra nie będą miały nic przeciwko. Ucieszą się, widząc że o nie dbacie  :lyrahappy:

3. Wszystko powoli wraca do normy, ale nie jestem w stanie "ogarnąć" wszystkiego od razu. Dajcie mi trochę czasu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Doszedłem do wniosku, że głosowanie na prace w konkursie plastycznym, zakończy się dziś o 23:39. Głosy nie zmieniają się od kilku dni. Jest jeszcze jeden powód. Dlaczego? Co mamy 6 grudnia?  :fluttershy5:  Tego dnia wystartuje nowy konkurs - tym razem literacki. Będziecie mogli popisać się, umiejętnością pisania, czegoś więcej niż postów w dziale "oceń użytkownika powyżej". Detale? W temacie, który powstanie wieczorem, a nad którym pracuję już w tej chwili. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka moja drobna sugestia: może przydałby się opiekun Bon Bon? W niektórych działach oprócz awatara są pomocnicy, którzy pomagają( jak sama nazwa wskazuje; i zajmują się działem podczas nieobecności lub problemów w życiu) awatarowi.

Jaki będzie temat konkursu literackiego( i jaki będzie termin składania prac)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Opiekun Bon Bon - nie widzę takiej potrzeby. To tylko dwie postaci, a na dobrą sprawę 1.5 postaci. W kąciku muzycznym, jedna osoba brała się za elektronikę, druga za klasykę. Tutaj, trudno podzielić obowiązki. Co do nieobecności - myślę, że znajdę sobie osobę, która będzie mnie zastępować, gdybym nagle znikł - bez zapowiedzi.

2. Konkurs. Temat prac - dowolny. Grudzień to mikołajki, bałwany, śnieg, święta, nowy rok... Opowiadanie? Wiersz? Nie ma żadnych kryteriów. Termin - od dziś (za chwilę założę temat) do końca roku).

Wyniki - oczywiście po nowym roku. W końcu będę miał co czytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


16 postów... :wat: Biedna Lyra, znaczy się ja. Najmocniej was przepraszam, ale zamknę temat do jutra. Do której? Wstanę, zjem śniadanie i zagonię Lyrę (siebie) do roboty. Pół dnia reanimowałem Xboxa [ VVV---v------v------- "zgon pacjenta o...]

Może Ci pomóc z odpowiadaniem/wymyślaniem efektów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...