Skocz do zawartości

II Wrocławski Ponymeet Dla Nowych


mkr

Recommended Posts

Witajcie!
 
Jesteście nieśmiali i niechętnie patrzycie na spotkania fanów kucyków? Nie czujecie się komfortowo przy gronie osób kompletnie Wam nieznanych? Chcielibyście w końcu to zmienić i przełamać tą pierwszą, jakże trudną do pokonania barierę komunikacyjną? Cóż... W takim razie musicie koniecznie przyjść na...
 

s98CDKO.png

 

II WROCŁAWSKI PONYMEET DLA NOWYCH

 
Członkowie grupy organizacyjnej we Wrocławiu (czyli maker i Kogut), mają przyjemność zaprosić wszystkich nowych członków naszego lokalnego fandomu do przyjścia na ten wyjątkowy ponymeet, który jest zupełnie inny niż wszystkie. Tutaj nie będzie podziału na nowych i starych, nie będziecie musieli kryć się za swoimi ubraniami i uciekać od całej grupy zwariowanych ludzi. Wystarczy po prostu przyjść, dać huga albo brohoofa i dołączyć do radosnej gromady by poznać się bliżej z ludźmi, którzy są zupełnie tacy jak Wy!
 
Jakie czekają atrakcje? Między innymi wspólne rozmowy, zabawy no i Circle of Friends, czyli tradycję, która jest poniekąd chrzestem dla wszystkich bronies i pegasis, dopiero zapoznającymi się ze stadem oraz serialem. Na czym to polega? Przekonacie się dopiero jak przyjdziecie, więc lepiej nie zapomnijcie o tym wydarzeniu!
 

Spotykamy się Pod Pręgierzem (na przeciwko McDonald's w Rynku) 8 marca o godzinie 14:00 13:00. Bądźcie koniecznie!

 

EVENT NA FACEBOOKU

 

Jeżeli macie wątpliwości lub pytania - śmiało! Odpowiadam z przyjemnością. ;)

Edytowano przez mkr
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujecie... Kiedy już się pogodziłem z tym, że wrocławskiego meeta nie będzie.

 

Odkąd dołączyłem do grupy organizacyjnej, prace nad meetami ruszyły mocno do przodu. Niedługo powinien pojawić się jeszcze jeden temat, ale związany już z normalnym ponymeetem. ;)

Edytowano przez mkr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd dołączyłem do grupy organizacyjnej, prace nad meetami ruszyły mocno do przodu. Niedługo powinien pojawić się jeszcze jeden temat, ale związany już z normalnym ponymeetem. ;)

Cieszę się, bo Wrocław to najbliższe mojemu miejscu zamieszkania większe miasto.

Edytowano przez Generalek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponymeet do której będzie trwał? Jestem oddalony od Wrocławia o 60 km, lecz z chęcią pojadę. Muszę po prostu zaplanować transport sobie, a nie lubię takich rzeczy robić na ostatnią chwilę.

 

Być może nawet do 18. Zobaczymy jak będą stać ludzie z czasem, bo wiadomo, że to od uczestników zależy.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ow, come one. Akurat w dniu, kiedy jest meet, mnie nie ma. :v
Choć w sumie... nie jestem pewien, czy zaliczam się do "nowych" z przebiegiem prawie dwóch lat i jednym meetem zaliczonym. W każdym razie z niecierpliwością czekam na informacje o majowym meecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za przybycie! Mam nadzieję, że meet się udał, a nowi przybysze nie ulegną opinii, że "we Wrocławiu jest wujowo". Wcale tak nie musi być, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Z tego też miejsca chciałbym przeprosić osoby, które sugerowały się godziną, którą tutaj podałem. To wyłącznie moje gapiostwo/zapominalstwo i jeżeli chcecie obarczyć mnie winą za małe zagubienie się i dezorientację to śmiało. Liczę, że już więcej się to nie powtórzy.

 

Jeszcze raz dziękuje za uczestnictwo i liczę, że będziecie częściej wpadać chociażby na nasze minimeety w KFC (o których już nieco z Kogutem wspominaliśmy). ;)

 

1779849_369016549903977_142868369_n.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdjęcia tych, co się spóźnili, nie dałeś ;-;.

Jestem szczęśliwy, że pojechałem na meeta. Poznałem osobiście Dolara, Markera czy Cygnusa oraz masę innych, wspaniałych ludzi. Co prawda, spodziewałem się nieco innej formy tego spotkania (myślałem, że będzie więcej łażenia po mieście i zaliczania jakiś atrakcji), ale wbrew brzmieniu stanie sobie w parku i gadanie sobie wesoło z bronies (A tematów znajdowaliśmy od groma) było naprawdę super. Oczywiście, to ja należałem do grona pechowców, którzy przyszli na stare miejsce spotkania, ale co tam.

Meet oceniam bardzo wysoko i wiem, że na VI Zorganizowany z chęcią przybędę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był to mój pierwszy meet i nie powiem. Strach miałem. Nie wiedziałem, czego się spodziewać, jacy będą ludzie. Znałem bronies z internetu, lecz nigdy nie spotkałem się z taką grupą i to na żywo. Ale nie żałuję, że pojechałem. Była z początku mała godzinowa wpadka, ale na szczęście mój kolega, Verthini ze swoją znajomością Wrocławia namierzył grupę i zdołaliśmy dołączyć :D Bym był szczęśliwszy, gdybym nie musiał się przedstawiać, pewnie nie było tego po mnie aż tak widać, ale okropnie się zestresowałem >.> Nigdy nie byłem dobry w przemówieniach. Ale, by to nie wyglądało jakbym miał tu marudzić powiem, że było świetnie, świetna atmosfera, ludzie, dawno się tak dobrze nie bawiłem ; D Na pewno jeszcze wpadnę ;) a tym, którzy nie są pewni, czy warto- zdecydowanie polecam :D 

 

Tylko szkoda, że na zdjęciu skutecznie się "zasłoniłem" kimś... :(

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Była z początku mała godzinowa wpadka, ale na szczęście mój kolega, Verthini ze swoją znajomością Wrocławia namierzył grupę i zdołaliśmy dołączyć :D (...)

 

keep-calm-coz-i-am-the-best-2.png

 

 

 

Tylko szkoda, że na zdjęciu skutecznie się "zasłoniłem" kimś... :(

 

Taaa zupełnie przez przypadek :P <lies> xD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...