Skocz do zawartości

Przywitać się, przywitam.


InterVoxel

Recommended Posts

Witam Was wszystkich. Na imię mi Jakub, nazwisko podaję, gdy bardziej kogoś poznam. Jestem w wieku lat 15-16. Do samego fandomu dołączyłem w wieku lat 12-13, poprzez youtubera, którego nazwy nie podam, gdyż mogłaby być to reklama, jak już na kilku forach było coś takiego. Powiedzmy, że zobaczyłem jego live'a i zachęciło mnie, by taki odcinek jeden sobie oglądnąć. Wiecie jak człowiek podchodzi do czegoś nowego i nie w jego typie (do czasu). Niby, że zniechęcało, ale jednak zachęciło do oglądania dalej. Aż w końcu jestem gdzie jestem. Nie jestem sławny, bo moja nieśmiałość wykracza poza granice rzeczywistości a w internecie mam troszkę śmiałości. Co nie znaczy, że mnie poznacie od razu. Bo sam z ludźmi nie potrafię porozmawiać z powodu jednego: braku tematów do rozmów. Jestem miłą osobą i godzę się ze zdaniem innych, ale mdlą mnie osoby, które wyrażają swoją opinię poprzez przekleństwa, wulgaryzmy czy obrazy. Bo ludzie są różni i nigdy nie będzie człowieka takiego samego jak inny. Zainteresowania? Język angielski, pianino, keyboard(opcjonalnie). Nie ma tego dużo. Co lubię robić? Lubię słuchać muzyki, grać w różnego rodzaju gry RPG i MMORPG jeżeli są one ciekawsze od tych pospolitych, w których nie potrafię się odnaleźć. Lubię także strzelanki, lecz na moim komputerze mam ich niewiele, gdyż one nie chodzą dobrze z powodu słabych wymagań. Nie jestem osobą inteligentną, ale też nie głupią. Potrafię powiedzieć "nie", gdy jest mi to potrzebne i nie zważać na to, co druga strona sobie pomyśli. Jeśli ktoś jest ciekaw mojego GG, na które może śmiało pisać, bo nie gryzę - 46167518 - ten numer. Skype nie podaję osobom, które dopiero poznałem. Mało ufam nowopoznanym. Lepiej mieć wiele pewności. Ciekawi mnie, czy coś z tego całego opisu jest niedozwolone, ale skoro musicie coś o mnie wiedzieć, to to wszystko jest raczej potrzebne. Mieszkam na Dolnymśląsku. Uwielbiam czytać dobre fici, a sam staram się pisać ciekawe, lecz z powodu braku weny, która zaczyna mnie doskwierać (pewnie z powodu lenistwa) po prostu rzadko je piszę. Warto też wiedzieć, że jeszcze nigdy nie skończyłem żadnego fica, prócz takiego, który miał trzy lub pięć stron. Ale raczej one nie są udanymi dziełami i poszłaby krytyka. Lecz ja ich niestety zmienić nie mogę. Dla waszej wiadomości mam ograniczone słownictwo i owe fici nigdy nie będą u mnie interesujące i ciekawe. Od niedawna zaczynam lekcje gry na keyboardzie, a do nauki przykładam się miarowo. Raz tak, raz nie. Mam przyjaciół i kolegów, których znam ze szkół, lecz nie jestem towarzyski, gdy jest to grupa większa, chyba, że ktoś mnie zdoła zrozumieć. Aby nie tworzyć większej ściany, kolejne informacje podam w punktach:

1. Nigdy nie przedstawię swojej ponysony ze sobie znanych powodów, o których możecie się domyślać, bo to trudne nie jest.
2. Ulubiony kucyk? Owego kucyka niestety nie posiadam, gdyż trudno jest dla mnie wybrać jednego, do którego się przywiążę.

3. Jakiego rodzaju muzyki słucham? A skąd mam wiedzieć. Nie zagłębiam się, bo mi to niepotrzebne. Słucham tego co mi się podoba.

4. Nie znoszę, gdy ktoś się wywyższa bezpodstawnie. Łatwo odbiera mi to chęć na cokolwiek.

5. Gry, przy których mogę przyjemnie spędzić czas z przyjaciółmi, kolegami i ludźmi, którzy akceptują osobę aspołeczną taką jak ja to:
-League Of Legends

-Minecraft

Tak wiem, dużo tego.

6. Gry, przy których sam spędzam dobrze czas:
-Skyrim

Tu niestety tego też dużo.

7. Zastrzegam sobie prawa autorskie do wszystkiego, co moje. Bo nie jest ich trudno wyciągnąć ode mnie. Wystarczy tylko zapytać, a rzecz będzie twoja. (O ile mi nie podpadłeś)

8.Jestem pisarzem wierszy, o które musicie pytać.

9. Nie jestem dysortografem, a wręcz uwielbiam ortografię. Gdy jednak widzę owe błędy, zagina mnie.

10. Jeżeli znalazłaby się dobroduszna osoba, mogąca wprowadzić mnie w sprawy forumowe, gdyż nie za bardzo się w nich angażowałem, więc za wiele nie potrafię, piszcie na PW lub GG. (Preferuje GG, gdyż PW na tej stronie jeszcze nie ogarnąłem)

11. Przede wszystkim życzę wam wytrwałości, i gdy czytacie ten moment (bez oszustwa), to znaczy, że potraficie przeczytać spory opis tchórzliwego człowieka.

 

A w szczególności oczekuję od Was, bronies, dość ciekawego i krytycznego przywitania. Gdyż wy jesteście zaznajomieni na tym forum lepiej ode mnie. Dziękuję i Pozdrawiam.

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcalę nie wiedziałem, że się tutaj zapiszesz.... :lie:

Tak na serio, witaj nareszcie na tym forum przyjacielu ! :brohoof:

Jak na mnie przystało zadam Ci dziwne pytanie.Znasz mnie z tego.

-Jak się dostałeś na to forum?

a)przez przeglądarkę internetową.

b) odp.a)

c) odp.b)

d) internet explorer (taka tam niemożliwa opcja do wyboru :rainderp:)

Heh :D Ciesze się, że postanowiłeś założyć tu konto, strona jest świetna lecz uważaj.Nie zawsze jest kolorowo, czasami lecą krytyki gdy coś opublikujesz, sam się przekonałem w ledwo trzy dni na forum... :facehoof: No nic powodzenia stary, bronies są na tej stronie świetni i napewno ich polubisz :djpon3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miły i dłuższy do czytania opis siebie widzę, witaj na forum, baw się dobrze i przestrzegaj regulaminu, jednocześnie słuchając się kolorowych! :rainderp:

Jest tu dużo wspaniałych ludzi, więc na pewno znajdzie się ktoś kto udzieli Ci pomocy z ogarnięciem forum ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum i baw się dobrze. Chętnie pomogę ci w ogarnięciu się na tym forum... w końcu jestem na nim dostatecznie długo by dość dobrze je poznać :D moje gg 8137671 pisz w godzinach późnopopołudniowych/ wczesnowieczornych, bo wtedy jest większe prawdopodobieństwo zastania mnie. Tylko najpierw napisz mi nick z forum, o ile jest inny niż na gg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum. Mam nadzieję, że miło spędzisz z nami czas :

Jak widzisz też jestem tu nowa więc nie za bardzo mogę cię w sprawy forumowe wprowadzić gdyż sama się jeszcze z nimi zapoznaję. Co do pytań, bo to standard:

1. Lubisz sowy?

2. Twoja ulubiona postać/postacie w LoL'u?

3. Zbierasz kucykowe gadżety?  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za miłe słowa przywitania. :) Przede wszystkim odpowiem jeszcze na pytania, które mi zadaliście. Lecz jak mówiłem, nie znam się na forach, więc tak zwanych cytatów umieszczać nie potrafię.

 

1. Co do Rewolwera12, bądź Fan Vinyl Scratch: O forum wiedziałem już dosyć dawno temu, lecz raczej się nie rejestrowałem, gdyż nie lubiłem zbytnio tego, że na tym się tylko skończy. (czyt. na rejestracji).

 

2. Odpowiadając na pytania Uszatki:
- Co do sów, pytanie dość trudne, bo nigdy żadnej nie widziałem, chyba, że w internecie. Nie znam się na zachowaniu tych zwierząt, więc podchodzę raczej neutralnie. :)

- Moje ulubione postacie w LoL'u: Master Yi, Akali, Yasuo. Same szybkie, papierkowate i taktyczne.

- Co do kucykowych gadżetów. Cóż, rodzina niezbyt wie, że ja oglądam serial, lecz udało mi się kilka nazbierać i dyskretnie trzymam je w swojej szkolnej szafce, bo nikt tam i tak nie zaglądnie.

 

Więc to na tyle. Kolejne pytania można kierować także w tym temacie, lecz raczej to zwyczajne przywitaj się, więc polecam PW lub GG. Dziękuję jeszcze raz i Pozdrawiam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, miałem napisać powitanie jeszcze przed 9.00 rano, ale niestety czas mnie gonił. ;_; Do rzeczy...

Witaj i baw się dobrze! Mam nadzieję, że miło spędzisz tu czas. Jak to już ktoś powiedział, spotkasz tu ciekawych ludzi. :3 Masz naprawdę ciekawy opis, szczególnie, że do niektórych elementów mogę zaliczyć samego siebie. :D

Jeszcze raz witaj! W razie potrzeby również mogę Cię wesprzeć. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło powitać nowego, zwłaszcza takiego, który potrafi sensownie rozpisać się w przywitaniu. :)

Po Twoim opisie wydajesz mi się "ogarniętą" i w porządku osobą, zwłaszcza, że niektóre cechy dostrzegam u samego siebie.

Życzę dobrej zabawy na forum i poznania ciekawych ludzi. Moje GG i PW także stoją otworem.

:brohoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy cieszy mnie fakt, że są osoby posiadające podobne cechy do moich. Co do "ogarnięcia" to różnie to ludzie interpretują. Bo jak dla mnie skoro nie potrafię się z nikim poznać, to jakoś nie wydaje mi się, bym był w jakiś sposób ogarnięty. Powiedzmy, że zachowuje pewne umiary do drugiego człowieka. :) A z tym youtuberem dobrze trafione. Co do rysiów, widziałem jednego, ale wydaje mi się, że jest to fajne zwierzę a kapibary nigdy nie widziałem, więc nie wiem nawet jak wygląda. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "ogarnięcia" to różnie to ludzie interpretują. Bo jak dla mnie skoro nie potrafię się z nikim poznać, to jakoś nie wydaje mi się, bym był w jakiś sposób ogarnięty.

Cóż, dla mnie "ogarnięta" osoba to ktoś, kto wykracza jak dla mnie poza "gimbazę umysłową" i ogólną nieciekawość, ma poukładane w głowie itp. W sumie ciężko mi dokładnie opisać, co rozumiem przez "ogarnięty", ale jeśli kogoś tak nazwę, zwłaszcza w internecie, to może się czuć przeze mnie jakoś doceniony. :) A jeśli chodzi o trudności z poznawaniem innych, to sam jestem nieco aspołeczny, mocno nieśmiały i najczęściej mam dystans do ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za tak miłe przywitanie z Waszej strony. Niespodziewałem się, że tak wiele osób dociera do tematu nowych, by przywitać użytkownika dopiero wkraczającego w granice forum. Normalnie wasze słowa cieszą innych. Pozdrawiam i jeszcze raz serdeczne dzięki. Obym tylko dał radę zapoznać się z ludźmi na tym forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anekito

Witam.

 

Skoro nie możesz podać jednego ulubionego kucyka, to może podasz kilka, co?

 

Oglądasz jakieś streamy z League of Legends? Jaka jest Twoja ulubiona drużyna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stream'ów z LoL'a nie oglądam. Są jak dla mnie zbyt męczące. Za to lubię Fnatic, bo czasami widzę ich gry na youtube, więc raczej tylko oni są dla mnie dobrzy. Ulubionego kucyka... No nie staram się mieć, ponieważ każdy jest dla mnie na tym samym poziomie. Ewentualnością może być Luna i Pinkie przedstawiana w formie Pinkameny. Reszta jak mówiłem, na tym samym poziomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...