Skocz do zawartości

Recommended Posts


Oglądam sobie ruskie wiadomości, a tu połączenie na żywo z Donieckiej Narodowej Republiki. Szlag mnie trafił jak widzę, że Rosja uznaje coś za swoje przed faktem.

 

Co się odwlecze to nie uciecze :lol:

Jak na mnie to Ukraina powinna zacząć już drukować nowe mapy...

Ciekaw jestem kiedy i czy Rosjanie w końcu wkroczą ocalić swoich uciśnionych obywateli.

Link do komentarza

Samolot spadł. To wiadomo na 100%.

Jednak czy go zestrzelili to nie wiadomo. Są niepotwierdzone informacje że dostał z jakiejś rosyjskiej wyrzutni, do której dostęp mają separatyści, Ukraińcy i Rosjanie.

Nie wiadomo też co cywilny samolot robił w tamtym terenie. Ta strefa powietrzna jest zamknięta.

A teraz ciekawostki: samolot, który przelatywały nad tamtym terenem należał do malezyjskich linii lotniczych. Tych samych, których samolot "zgubił się" jakiś czas temu.

Inna ciekawostka: Jest jakieś nagranie, na którym separatyści prowadzą rozmowy o "zestrzelonym samolocie". Stwierdzają, że musiał on przewozić szpiegów, z racji że samoloty cywilne nad rejonem Doniecka nie latają.

Link do komentarza

O ile mi wiadomo, niebo nad całą Ukrainą było otwarte w momencie przelotu samolotu. Cywilne samoloty latały tak przez cały czas trwania konfliktu. Dopiero po tej katastrofie zamknięto niebo nad Donieckiem i Ługańskiem. A przynajmniej tak twierdzą nasze media ;)

Link do komentarza

Hmm. Co do samolotu: mniej więcej wiadomo z jakiej to jest wyrzutni.... znaleziono takową w Polsce.... jak dla mnie Putin sieje chaos, aby móc zaatakować w najgorszym momęcie.

Link do komentarza

 jednak Malezyjczycy chyba normalni nie są... 

Fałsz. Dla twojej informacji, przed Malezyjczykami tym samym kanałem powietrznym, bodajże pół godziny wcześniej, leciał samolot innych linii lotniczych. A i te dwa loty nie były jedyne.

Edytowano przez Generalek
Link do komentarza


Myślicie że chcą wojny?

Chcą pieniążków! Władzy! Pracy! Po co tym z Doniecka/Ługańska inne państwo? Samozwańczy mer czy coś ma pracę, ludzie idą do Ruskich, bo chcą lepszą pensję.

A co z samolotem? Mhh, gdyby wiedzieli kto leci, to może by nie zestrzelili? Zabicie 298 to idiotyczna prowokacja, jak dla mnie, może to było nie celowo? Fakt już się stał, czekamy na skutki.

Link do komentarza

Nie wiadomo też co cywilny samolot robił w tamtym terenie. Ta strefa powietrzna jest zamknięta.

Powyżej 7000 metrów nie była zamknięta. Zabawne, że banderowski nierząd Ukrainy wiedział, że separatyści zdobyli z jego własnych magazynów wyrzutnie zdolne razić cele powyżej tego pułapu, a i tak pozwolił tam latać cywilnym samolotom, prawda?

 

To, że my pomagamy Ukrainie, to jest dobre.

Oh, dobrym jest, że pomagamy nierządowi CZĘŚCI obywateli Ukrainy, którzy nie tylko nie odcinają się od sprawców najbardziej bestialskiego aktu ludobójstwa we współczesnej historii, ale uważają tych sprawców za bohaterów? Ludobójstwa dokonanego NA POLAKACH? I nie, nie mów mi, że to było 70 lat temu i to są stare czasy. Pamięć o tym powinna być świeża. Ale nawet gdyby nie była, to obecny nierząd Ukrainy rości sobie prawa do części NASZYCH terenów. Jest naszym naturalnym wrogiem, trzeba naprawdę łykać tą medialną papkę całymi litrami, żeby wierzyć w co innego.

 

To, że Rosja pomaga Noworosji, to już jest złe.

Aha, czyli my mamy moralny obowiązek pomagania naszym wrogom tylko dlatego, że walczą z Rosją, która naszym wrogiem nie jest, ale Rosja nie ma prawa pomagać ROSJANOM próbującym odłączyć się od państwa, który próbuje tłumić i wykorzenić ich narodowość, państwa, które już pierwszymi ustawami pokazało, że będzie dyskryminować Rosjan (patrz zniesienie j. rosyjskiego jako języka urzędowego, mimo, że posługuje się nim 30% obywateli). Zaprawdę, logika godna TVNu.

 

Hmm. Co do samolotu: mniej więcej wiadomo z jakiej to jest wyrzutni.... znaleziono takową w Polsce.... jak dla mnie Putin sieje chaos, aby móc zaatakować w najgorszym momęcie.

Putin mógł zrobić Ukraińcom powtórkę z Krymu i nikt nie mógłby na to zareagować. Teraz też nic straconego, bo ukraińska armia nie ma z rosyjską najmniejszych szans, więc jeśli będzie się zanosiło, że Zachód chce próbować interweniować, to Ruscy zajmą te tereny, zanim Zachód się ruszy.

Na koniec - kto bombarduje miasta pełne cywili? Dlaczego ci cywile głównie UCIEKAJĄ DO ROSJI, a nie na wspaniałą, wolną i demokratyczną Ukrainę? Bo mają bliżej? Nie wydaje mi się. Zastanówcie się, kogo popieracie, czy walczących o wolność i sprawiedliwe traktowanie separatystów, czy bandę banderowców.

Edytowano przez Airlick Targaryen
Link do komentarza

Nie zrozumiałeś tego, co napisałem (I chyba źle to zrobiłem, więc przepraszam). Chodziło mi o to, że cały świat robi obławę na Rosję, dlatego, że pomaga Noworosji. Sam uważam, że mieszkańcy Doniecka/Ługańska mają pełne prawo do niepodległości, jednak nasze, zachodnie media robią na nich atak. To, że Ukraińcy mordują (tak, mordują) cywili w tamtych rejonach, jest przemilczane.

Ah, niestety, w internecie nie mam wykrywacza sarkazmu, więc myślałem, że ty to na poważnie piszesz. :rainderp:

Link do komentarza

Szczeże? Jak się skończy akcja na Ukrainie, to chyba zacznę robić plan ewakuacji z kraju. Tak w razie w.

Wgl. Wywiad Ukrainy poinformował, że ma niezbite dowody na udział Rosjan w zestrzeleniu samolotu. Jednak wątpię, że to prawda, raczej prowokacja.

W każdym razie, lepiej patrzmy na naszą wschodnią granicę. Bo nie wiadomo, kogo będzie chciał do nas zajrzeć.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...