Skocz do zawartości

PYRKON Poznań - Ponymeet ^^


Pinkie_Swear

Recommended Posts

Warszawa

Jak ktoś zainteresowany jechaniem na pyrkon w gdzinach wczesnoporannych - wyjazd z centralnego 5:10 przyjazd o 8:35 http://i.imgur.com/CqhkbzY.png - i chce z nami podróżować to niech sobie zakupi bilet. Nasza miejscówka: wagon 11 miejsca 056 054. Cena biletu 25zł dla studentów (i kto tam się jeszcze mieści w tej uldze) i to nie jest jakoś wybitnie trudne do sprawdzenia.

O będę tym jechać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjeżdżam samochodem o 12 rano w piątek. Wyjazd mam ok 16 w niedziele.

Będę na Patrolu vel Ochronie tam ale chętnie się spotkam z kucowatymi jak nie będę miał dyżuru.

Jakby co, mogę podać swój nr telefonu do łatwiejszej identyfikacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z pewnymi rzeczami niezależnymi ode mnie, będę jechał z Warszawy nie o 5.10 a później. O 5.10 jadą 2 osoby, więc możecie się do nich dołączyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemical:

Ponymeet sam w sobie nigdy nie jest płatny, chyba, że jest to bardziej zorganizowana impreza jak na przykład Zorganizowany Śląski gdzie wstęp kosztuje jakąśtam opłatę by zapłacić za wynajęcie czegoś.

Jednak normalne meety nic nie kosztują.

Pyrkon jest konwentem, na którym my, kucowaci, tylko się spotykamy. Sam wstęp na Pyrkon jest płatny:

– akredytacja trzydniowa (całość): 50zł  ( możesz nocować w specjalnie do tego wyznaczonym sleeproomie)
– akredytacja jednodniowa – piątek: 20zł
– akredytacja jednodniowa – sobota: 30zł
– akredytacja jednodniowa – niedziela: 15zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę przez Wawę jechać stopem w piątek, w aktualnie nie sprecyzowanych godzinach.

Ale no właśnie, jak tam Was porozpoznawać? 

Ukeś będzie albo instantowym Kaworu z NGE, albo pseudo młodą wersją Jamesa Pottera. Pewnie i tak każdy pomyśli, że Harry, albo w ogóle nie skojarzy, ale no XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj my się nie wyróżniamy szczególnie prócz przypinek, chociaż ktoś coś mówił o kosplayu, ty krzyźwiele?
Ja to ja pewnie będę się kręcić głównie z kimś z Warszawskiej ekipy (obecnie conajmniej 10 osób wow), a że jadę najwcześniej to pewnie będę pierwszy.

Jak ktoś będzie chciał się spotkać, a zamierzamy zrobić meeta też poza Pyrkonem,w jakiejś knajpie, to swój numer telefonu mogę podać na privie.

Edytowano przez Arpegius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...