Skocz do zawartości

PYRKON Poznań - Ponymeet ^^


Pinkie_Swear

Recommended Posts

Wow bardzo dużo broniaczy, potem macie przyznawać się kto był! Bo w takim dłumie to osoby z forum się nieznajdą ;-/

 

Prowadziłam prezentację :NjdaT: Było jakieś 500 osób, jest środek nocy, a ja nie śpię, bo nadal jestem pod wrażeniem :giggle: To było AWSOME!!! :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem być na dzisiejszym. Zdajcie relacje jak było.

Wczoraj było awesome.

A tak w ogóle Pinkie Swear. Kojarzysz nas wieczorem przy haertstonie? To ja w tej niebieskiej bluzie :)

Edytowano przez Zbysio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piąteczek od 16 do 00:00, sobota od 10 do 1:30, niedziela wcale ;_;

 

Jedyne osoby jakie spotkałem chodząc po samych halach to jakiś ziomeczek z maskotką Fluttershy. Jeden miał jakiś sztandar z Luną, ale nie wiem co miał napisane, zagięte było. Trochę ludzi z przypinkami. 

 

Ale co by nie było, to w końcu nie konwent o kucykach, tylko fantastyki, mangi i anime w dużej mierze. Ale w sobotę się zdziwiłem :3

 

Niestety nie zdążyłem nabyć nic oprócz zacnej podkładki pod myszkę. Mogłoby być troszku więcej jakiś koszulek czy maskotek. Były jeszcze całkiem niezłe kubki jak się dopytało, bo nie wszystkie mieli wystawiane :)

Edytowano przez Zbysio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem być na dzisiejszym. Zdajcie relacje jak było.

Wczoraj było awesome.

A tak w ogóle Pinkie Swear. Kojarzysz nas wieczorem przy haertstonie? To ja w tej niebieskiej bluzie :)

 

Pewnie, że kojarzę, dosyć długo rozmawialiśmy :D

 

Poza tym, w dalszym ciągu nie mogę dojść do siebie po sobocie, jak macie zdjęcia z panelu to wrzućcie je do sieci :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia, zdjęcia... Kolega ma film z końcówki. Może załatwię :D

 

Byłoby ekstra! Widziałam jak mnóstwo ludzi robiło filmiki, kiedy na scenie ekspolodwało :D

 

Będę to przeżywać miesiącami xD

 

 

Jarwin dostał wpieprz w neuro, załatwiłem kilku osobą potrzebę długoletnich spotkań z psychiatrą. Jestem zadowolony mimo,że z zbroją nie wyszło

 

Jest duch w narodzie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby ekstra! Widziałam jak mnóstwo ludzi robiło filmiki, kiedy na scenie ekspolodwało :D

 

Będę to przeżywać miesiącami xD

 

 

 

Jest duch w narodzie :D

 

Na własne oczy zobaczyłem potwierdzenie, że pociąganie przez Pinkie całego tłumu do piosenki nie jest wcale taką fikcją :D Było bosko. Dzięki za prelekcję i doskonałe jej zakończenie. Sam też skoczyłem na scenę.

 

I dzięki wszystkim, których udało mi się dorwać, za spotkanie. Pyrkon jak zwykle bardzo udany.

Jeśli ktoś nie kojarzy mnie z nicku, to biegałem w oprzypinkowanej smyczy i w koszulce z changelingiem.

Edytowano przez Eivel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem tym Patrolowcem co staral sie Was ogarnac podczas tanca na scenie byscie uwazali na sprzet ;-;

Widzialem Was od cholery jak stalem na bramkach - Czlowiek z koszulka z Molesta i napisem CLOP PATROL, w sobote koszulka biala z Pinkamena. Caly czas czapka z napisem PATROL

Taki fun :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyszłam z terenu Pyrkonu i jadę do domu :P

Może ktoś mnie widział - dziewczyna w moro z zielonym plecakiem, nosiłam sztandar NLR :lunaderp:

 

Czy jesteś może osobą, która strasznie długo tuliła moją Lyrę? Jeśli tak, to mogę Ci wysłać na priv fotki na których jesteś :)

Edytowano przez falconek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pierwsze kucykowe wydarzenie na którym byłem i było niesamowicie  :soawesome: Spodziewałem się kilkudziesięciu aspołecznych oszołomów, a tutaj kilkaset naprawdę fajnych ludzi. Szkoda tylko że stoły na scenie były niestabilne i wchodzenie na nie było trochę ryzykowne :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby ekstra! Widziałam jak mnóstwo ludzi robiło filmiki, kiedy na scenie ekspolodwało :D

 

Będę to przeżywać miesiącami xD

 

 

 

Jest duch w narodzie :D

 

To teraz trzeba się starać, aby za rok były 2 godziny! Dawać ludzie!  "POMOŻECIE?"

 

Osobna hala xD (Nie no, to już jest żart oczywiście  :pinkie4: )

 

Mam tu coś  :pinkie2:

:twiblush: 

Edytowano przez Zbysio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, gdy Jagar wbił się na scenę i zaczął fałszować zniszczył całą magię panelu -,-

No cisnał ostro bo krzyczał zamiast na luzie, ale liczą się ludzie, to co się działo, a nie to że ktoś darł, że tak powiem jape. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich których spotkałem i poznałem. Perteks wcale nie był aż tak przerażający aby trzeba było chodzić do psychiatry albo inkszego wariata :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem tym Patrolowcem co staral sie Was ogarnac podczas tanca na scenie byscie uwazali na sprzet ;-;

Widzialem Was od cholery jak stalem na bramkach - Czlowiek z koszulka z Molesta i napisem CLOP PATROL, w sobote koszulka biala z Pinkamena. Caly czas czapka z napisem PATROL

Taki fun :v

 

Miałam Cię szukać na forum pyrkonowym, żeby podziękować za pomoc! :) To podziękuję tutaj, dzięki za pomoc na scenie! :pinkiehappy:

 

No cisnał ostro bo krzyczał zamiast na luzie, ale liczą się ludzie, to co się działo, a nie to że ktoś darł, że tak powiem jape. :)

 

Za to poderwał ludzi do śpiewu! A ja się bałam, że zostanę z tym mikrofonem sama xD

 

A kto widział mniieee? :D Twilight Sparkle ze zskrzydełkami z tej strony :P Jakby ktos miał jakieś zdięcia z nami to bardzo bym prosiła wysłać na prv ^__^

To my wpadłyśmy na siebie w toalecie? :pinkiep:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam Cię szukać na forum pyrkonowym, żeby podziękować za pomoc! :) To podziękuję tutaj, dzięki za pomoc na scenie! :pinkiehappy:

 

 

Przyjemność po mojej stronie x]

 

 

 

 

 

Neon cannot into odpowiadanie w postach ;_;

Edytowano przez N E O N
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...