Skocz do zawartości

PYRKON Poznań - Ponymeet ^^


Pinkie_Swear

Recommended Posts

O właśnie, pamiętam że widziałem tą Octavię na sznurku. To nie było przypadkiem przy wejściu F w 6a, jak leciałem właśnie na dworzec? :P

 

Kręciłem się cały czas po terenie i nie wiem kto kiedy mógł mnie widzieć. Byłem na tym konkursie serialowym między innymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręciłem się cały czas po terenie i nie wiem kto kiedy mógł mnie widzieć. Byłem na tym konkursie serialowym między innymi.

 

Wydaje mi się, że żegnając się z m.in. Amolem, Olafem i Chemikiem, wpadłem właśnie na ciebie. Jak przez mgłę pamiętam tą Octavię. Naprawdę musiałem być padnięty  :aj3: W jakim teamie brałeś udział w konkursie?

Edytowano przez Eivel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich których spotkałem i poznałem. Perteks wcale nie był aż tak przerażający aby trzeba było chodzić do psychiatry albo inkszego wariata :rainderp:

Nigdzie nie stwierdziłem,że każdemu tylko,że kilku osobą na pewno

P.S. nadal masz brzydkiego OC'eka wygląda jakby miał grzyba na gębie :P

Friendly neighborhood rapist cosplay mimo wszystko kilku osobom na pewno sprawił koszmary senne

Eivel to korniszon

Edytowano przez Perteks
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto widział mniieee? :D Twilight Sparkle ze zskrzydełkami z tej strony :P Jakby ktos miał jakieś zdięcia z nami to bardzo bym prosiła wysłać na prv ^__^

Hmmm, chyba gdzieś tam mi mignęłaś :D

 

 

Twoja Luna i moja Octavia poznawały się bliżej...

Czyli siedziałem obok was na wiedzówce :P

 

 

Friendly neighborhood rapist cosplay mimo wszystko kilku osobom na pewno sprawił koszmary senne

You have no idea!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe trzy dni dobrej zabawy!! ...ewentualnie niewygodnego spania, ale tak to jest jak śpi się na podłodze ^^ Tyle tam było atrakcji, że nikogo nie zdziwi fakt, iż nie mogłem we wszystkich uczestniczyć, a i ciężko będzie je wszystkie wymieniać, no cóż, trudno~ w końcu na takie spotkania się jeździ głównie dla ludziów, prawda? ^^

 

Niemniej zdecydowanie jeden panel zasługuje na uwagę, tak, mowa o tym naszym :D dlaczego -  chyba nie trzeba dodawać, starczy spojrzeć na powyższe filmiki i już wszystko jasne! Widać jest nas więcej niż niektórzy sądzili ^^ heh, chociaż biorąc pod uwagę, jak wszędzie gdzieś przewijały się kucyki wśród konwentowego luda w sumie to nie jest aż tak zaskakujące x)

 

Prowadziłam prezentację

 

Okej, to kojarzę ^^ w sumie ciężko przegapić kogoś, kto prelekcję prowadzi... :rd11:

 

Twilight Sparkle ze zskrzydełkami z tej strony

 

To chyba najlepszy kucykowy cosplay konwentu! :giggle:

 

Oczywiście nie licząc cupcakesowej wersji Pinkie... :ming:

A skoro o niej mowa - pozdrawiam Beo (bo tak się zwała, prawda?)!!!

Jeszcze raz - wielkie dzięki za skrzydełko z Luny!! <3

 

Jeśli ktoś nie wie, czy mnie widział lub czy kojarzy to: okulary, broda, bezpalczaste czarne rękawice i torba z CM Pinkie, z którą praktycznie się nie rozstawałem - po tych atrybutach można mnie poznać i... a z resztą~

DOz8rix.jpg

 

ja jestem tam po lewej... albo prawej..? zależy od której strony patrzeć w sumie... :v

 

Ale mimo wszystko paru ludzi co podobno byli nie widziałem, cóż, w końcu duży to konwent, a i naszych było sporo to czegóż się spodziewać x] Ukeś chyba nawet widziałem, ale głowy nie dam, no cóż może uda nam się wszystkich zobaczyć na mniejszych spotkaniach - kiedy meet w Poznaniu*? ^^

 

A skoro mowa o terminach ~ czy któryś z naszych forumowych fotografów obecnych na konwencie będzie miał w najbliższym czasie ochotę podzielić się swoją porcją zdjęć tam zrobionych? x) Na razie dostałem to jedno + widziałem te filmiki powyżej ^^

 

No i na zakończenie pozdrawiam wszystkich, którzy byli lub co nie dotarli!! :pinkie4:

 

*-i tak mnie nie stać na wyjazd tam w najbliższym czasie xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super! Cieszę się, że w tym roku udało mi się spotkać na Pyrkonie tylu Bronies. Bardzo pozytywnym zaskoczeniem była dla mnie sobotnia prelekcja o MLP i jej zakończenie. :D Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda się zorganizować dwugodzinny panel. Dziękuję wszystkim, z którymi udało mi się spotkać i pogadać, za naprawdę miło spędzony czas. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim, z którymi udało mi się spotkać i pogadać, za naprawdę miło spędzony czas. :)

Ah szkoda że nie udało nam się cydru napić razem w piątek, chyba że nie przepadasz, a co do ceny to się okazało że są zniżki dla uczestników Pyrkonu. Ale prawda taka że większej grupy nie da się zorganizować, chciałem dobrze a wszyło jak zwykle. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, a ja nie widziałam Dashie i Pinkie :rainbowcry:

 

Widziałam za to Twilight i Applejack :giggle:

 

Zbysio wiem, o kogo Ci chodzi. Dziewczyna miała identyczne włosy, ale nie było uszek :rwink:

Ja bym za rok chciała zrobić sobie porządny strój Pinkie i rozkręcić podobną imprezę :pinkie3:  Mam nadzieję, że uda się wszystko zgrać i załatwić tak, żeby MLP miało z dwa dwugodzinne panele i porządny konkurs. Byłaby bajka! Do tego jakiś meet pyrkonowy. Żałuję, że w tym roku się za to nie zabrałam, ale nie sądziłam, że będzie tyle ludzi :fluttershy4:

 

Od kolesia który jest zapalonym konwentowiczem slyszalem ze prawie na każdym kownencie bardziej znanym co roku jest +100% i tak rok w rok, to na tyle nowy biznes u nas

 

Coś w tym jest, bo na Pyrkon jeżdżę od 2007 roku i zdarzały się takie skoki prawie 100% może nie co roku, ale co roku jest coraz więcej osób. Jesli ktoś jeździ na konwent od kilku lat to było widać tę ewolucję po miejscówkach. Im więcej ludzi tym więcej potrzeba było miejsca :)

 

Edytowano przez Pinkie_Swear
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...