Skocz do zawartości

PYRKON Poznań - Ponymeet ^^


Pinkie_Swear

Recommended Posts

To było śmieszne :D W ogóle cały Pyrkon się zastanawiałam, to teraz zapytam, gdzie kupiłaś te fioletowe buciki? :twilight3:

A buciki to akurat byly granatowe :D kupilam je kiedyś na Allegro za smieszne pieniądze, w ogóle nie myśląc wtedy o cosplayu. A potem stwierdziłam, ze swietnie pasują do stroju twilight no i tak to wyszlo ^___^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pierwszy raz na Pyrkonie, trafiłem na niego przez przypadek, nie planując tego (dostałem wejściówkę) i muszę przyznać, że konwent super! Tyle fantastycznych sklepów i stoisk (METRO 2033 <3 ), do tego dużo pięknych dziewczyn i tyle fantastycznych cosplay'ów (NYAAAH! TĘCZA :v:rarityexcited:

 

A skoro o cosplayach mowa, w końcu miałem okazję zobaczyć Kamishę na własne oczy  :NjdaT:

Co tu dużo mówić... za rok postaram się samemu kupić bilet i wbić na dłużej i kto wie, może zrobię własny cosplay. Ale nie kucowy, nie mam zamiaru krzywdzić tej marki swoją tuszą  :raritylaugh:

 

EDIT: Na prelekcji kucowej niestety mnie nie było, goniły mnie pewne prywatne sprawy na mieście. Jedyną prelekcją, jaką odwiedziłem była ta o Dr. Who. 

Edytowano przez Linds
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście nie licząc cupcakesowej wersji Pinkie...
A skoro o niej mowa - pozdrawiam Beo (bo tak się zwała, prawda?)!!!
Jeszcze raz - wielkie dzięki za skrzydełko z Luny!! <3

 

OOOOOO OHOHOHO TO JAA! SUDDENLY PROPSY! <3<3<3 Dziękuję przeogromnie, jak mi miło, że tak sobie przeglądałam ten temat, uśmiechałam się do wspomnień, a tu nagle ktoś mnie wspomina i chwali mój cosplay. :D<3 Bardzo się cieszę, że skrzydełko Ci się podoba! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A buciki to akurat byly granatowe :D kupilam je kiedyś na Allegro za smieszne pieniądze, w ogóle nie myśląc wtedy o cosplayu. A potem stwierdziłam, ze swietnie pasują do stroju twilight no i tak to wyszlo ^___^

 

Jaka siła sugestii, byłam przekonana, że były fioletowe :D i faktycznie fasowały idealnie :)

 

 

Na Pyrkonie było super! Konkurs o MLP mógł być trochę lepiej zorganizowany, ale widać było, że się starali.

Oby za rok było jeszcze więcej kucykowych atrakcji :)

 

Możemy sami coś wymyślić, jakiś panel, konkurs, itp.

 

Jakby to powiedziała Pinkie Pie: It's a work in progress :pinkie4:  Generalnie pracuję nad tym, więc możecie trzymać kciuki. Jeśli tylko organizatorzy udostępnią salę, na ten moment chciałabym zrobić dwa dłuższe punkty programu ;) Zasugerowałam zresztą orgom, że warto by było utworzyć blok kreskówkowy, wtedy byłoby też więcej możliwości, żeby na Pyrkonie pojawiły się inne animacje, no i wiadomo kucyki :pinkiehappy:  Zobaczymy czy logistycznie będzie to możliwe :wrWgR:

 

OOOOOO OHOHOHO TO JAA! SUDDENLY PROPSY! <3<3<3 Dziękuję przeogromnie, jak mi miło, że tak sobie przeglądałam ten temat, uśmiechałam się do wspomnień, a tu nagle ktoś mnie wspomina i chwali mój cosplay. :D<3 Bardzo się cieszę, że skrzydełko Ci się podoba! 

 

Twoja kiecka bije wszystko na głowę, próbowałam nawet dyskretnie podejrzeć, jak była uszyta :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Beo wygrała z Cupcakesowym cosplayem.

Najlepsze to,że później rozdanym skrzydełkiem kolega beton był molestowany :D on tak bardzo lubi gore

Szczerze w ogóle bardzo mnie zaskoczyłaś tym,ze po rozdawałaś swój strój. Mało kto umie poświęcić się na taki gest. U mnie za ten owy gest masz zapewnione dobre piwo lub cydr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób mnie pytało skąd wzięłam te skrzydła, słyszałam sporo komplementów na ich temat. Stwierdziłam, że skoro mamy w fandomie love and tolerate to podzielę się swoim szczęściem i rozdałam zarówno skrzydła jak i rogi z naszyjnika. Na pamiątkę zostawiłam tylko spódnicę. :D W każdym razie cieszę się, że ten spontaniczny gest przypadł Wam do gustu, miło mi, że zrobiłam komuś przyjemność!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób mnie pytało skąd wzięłam te skrzydła, słyszałam sporo komplementów na ich temat. Stwierdziłam, że skoro mamy w fandomie love and tolerate to podzielę się swoim szczęściem i rozdałam zarówno skrzydła jak i rogi z naszyjnika. Na pamiątkę zostawiłam tylko spódnicę. :D W każdym razie cieszę się, że ten spontaniczny gest przypadł Wam do gustu, miło mi, że zrobiłam komuś przyjemność!

 

Za to Was uwielbiam!!!!! Przywracacie mi wiarę w ludzkość :hug4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, skrzydła były naprawdę fajnie zrobione.

Teraz nie masz wyboru, musisz napisać wersję cupcakes, gdzie Pinkamena rozdaje zdobycze ucieszonej publice, z którą uprzednio odśpiewała Smile   :crazy:

Edytowano przez Eivel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://mlppolska.pl/watek/9692-hello-everypony/?p=492528

Tutej wrzuciłam jedno, na fejsie jest ich sporo, trzeba tylko poszukać po galeriach. :D

 

Dzięki, ale szukam Pinkameny, nie Pinkie ;) Twój cosplay Pinkie widziałem na masie zdjęć i przyznaję, jest ładny. 

Tzn. wait. Widzę tam elementy doczepiane np. skrzydło RD... ale Pinkamena z falowanymi włosami, a nie z prostymi, to nie Pinkamena :v 

Edytowano przez Linds
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tam byłem! :D
Powiem wam jedno: Byliście niesamowici! 

Po raz pierwszy miałem okazję zobaczyć jacy są Bronies IRL - nie zawiodłem się! :D 
Świetne cosplaye! Świetna atmosfera! 

Z chęcią pomogę w organizacji za rok!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkamena to nic innego jak fullname Pinkie, chyba, że coś mnie ominęło i fandom zaczął rozgraniczać to na dwie postacie. :D

 

Generalnie tak, ale w paru kręgach się utrwalił podział na wesołą, przyjacielską Pinkie Pie oraz na zdołowaną, a czasem i psychopatyczną Pinkamenę (sez. 1, odc. 25). Jak poszperasz po tematach typu "Czego chcecie w nowym sezonie?" to czasem natrafisz na hasło typu "Chciałbym, by w końcu Pinkamena się pojawiła" ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...