Skocz do zawartości

PYRKON Poznań - Ponymeet ^^


Pinkie_Swear

Recommended Posts

No to trzymajcie kciuki za przyszłoroczny Pyrkon, bo wszystko zależy od orgów  :brohoof:  Mam już kilka pomysłów i wstępnie o nich rozmawiałam, ale na razie nikt mi nic nie mógł obiecać. Także czekam na cynk czy coś się uda zrobić na przyszłorocznym Pyrkonie.

 

Jeśli chodzi o inne konwenty, to na nich nie bywam, nawet sprawdzałam, czy w Poznaniu są organizowane ponymeety ale ostatni był chyba w 2012.

Edytowano przez Pinkie_Swear
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak Twilight z przyszłości i teraźniejszości

Aż sobie to wyobraziłem... :lol:

 

Stwierdziłam, że skoro mamy w fandomie love and tolerate to podzielę się swoim szczęściem i rozdałam zarówno skrzydła jak i rogi z naszyjnika.

Love&tolerance to tak swoją drogą, ale to wciąż taki gest, że~ Wow :lunaderp:

 

Generalnie tak, ale w paru kręgach się utrwalił podział na wesołą, przyjacielską Pinkie Pie oraz na zdołowaną, a czasem i psychopatyczną Pinkamenę (sez. 1, odc. 25).

Linds, ale akurat w Cupcakes mamy do czynienia z Pinkie, w sensie kręconogrzywej Pinkie :P

 

61f7b9c65586d73618e0.jpg przy okazji macie moją liczbę utworów na tydzień z last.fm ^^"

 

A to, że większości Pinkie z tego opowiadania kojarzy się z Pinkameną... cóż, wciąż ta sama klacz, tylko fryzura nieco inna x)

 

Jeśli chodzi o inne konwenty, to na nich nie bywam, nawet sprawdzałam, czy w Poznaniu są organizowane ponymeety ale ostatni był chyba w 2012.

2012 ostatni? Niemożliwe... z tego, co słyszałem bywają częściej, ale tu u nas na forum na ich temat cisza~ niemniej cóż, może się to jeszcze zmieni! Zwłaszcza, że ktoś na Pyrkonie zasugerował, że przypomni Lemurowi, który to ogarnia poznański fandom, aby i u nas wrzucał informacje na ten temat ^^ ...chociaż raczej nie wybieram się w najbliższym czasie w tamte strony xP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2012 ostatni? Niemożliwe... z tego, co słyszałem bywają częściej, ale tu u nas na forum na ich temat cisza~ niemniej cóż, może się to jeszcze zmieni! Zwłaszcza, że ktoś na Pyrkonie zasugerował, że przypomni Lemurowi, który to ogarnia poznański fandom, aby i u nas wrzucał informacje na ten temat ^^ ...chociaż raczej nie wybieram się w najbliższym czasie w tamte strony xP

 

Chodziło pewnie o meety zorganizowane, których już długi czas nie było. Częściej są jedynie spotkania lokalne.

Lemur wczoraj napisał o meecie. Okazuje się, że była cisza z tego powodu, że nikt nic nie organizował. Nie dlatego, że zapomniano o forum :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2012 ostatni? Niemożliwe... z tego, co słyszałem bywają częściej, ale tu u nas na forum na ich temat cisza~ niemniej cóż, może się to jeszcze zmieni! Zwłaszcza, że ktoś na Pyrkonie zasugerował, że przypomni Lemurowi, który to ogarnia poznański fandom, aby i u nas wrzucał informacje na ten temat ^^ ...chociaż raczej nie wybieram się w najbliższym czasie w tamte strony xP

 

Chodziło mi właśnie o zorganizowane spotkania i w tym temacie znalazłam jakąś archiwalną stronę z ostatnim spotakniem z 2012 ;) Poza tym fajnie by było poznać lokalny fandom. Kto wie ilu fanów kucyków mijam każdego dnia na ulicy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi właśnie o zorganizowane spotkania i w tym temacie znalazłam jakąś archiwalną stronę z ostatnim spotakniem z 2012 ;) Poza tym fajnie by było poznać lokalny fandom. Kto wie ilu fanów kucyków mijam każdego dnia na ulicy :D

 

http://mlppolska.pl/watek/3974-cotygodniowe-minimeety-pozna%C5%84skie/page-4#entry493041

Coś się niedługo szykuje. O ile organizator nie zmieni zdania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discors - przegrałem :v W sumie dawno Cupcakes nie czytałem, więc fryzura mi wyleciała z głowy i myślałem, że to fryzura "Pinkameny" była. Wina fanartów, 4chan threadów itd., tam zawsze Pinkamena jest ukazana albo jako depresja, albo jako szaleństwo. 

 

Beo - piszesz o Love & Tolerance? Że niby jest w fandomie? Przykro mi to psuć tobie, ale radzę poczytać ten temat: http://mlppolska.pl/watek/9135-love-tolerance/ 

 

Pinkie_Swear - no tak, ostatni z zorganizowanych Poznańskich Ponymeetów był 13-15 lipca 2012 roku (o ile nie pomieszałem dni, jestem pewien miesiąca i roku), za to zwykłe meety to są regularnie zwoływane, przeważnie przez Lemura na grupie facebookowej "Bronies Poznań". W zeszłe wakacje miał być V Poznański Ponymeet, ale niestety, organizacja natrafiła na pewne problemy, które zadecydowały o tym, że meeta nie będzie. Może kiedyś coś jeszcze zorganizują, nie wiadomo. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beo - piszesz o Love & Tolerance? Że niby jest w fandomie? Przykro mi to psuć tobie, ale radzę poczytać ten temat: http://mlppolska.pl/...love-tolerance/ 

Pisałam żartobliwie. Swoją drogą nawet, jeśli to hasło to troll, to nie uważam, żeby pamiętanie o nim było czymś złym i haniebnym. Być dla siebie miłym i uprzejmym warto bez względu na genezę tego stwierdzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam żartobliwie. Swoją drogą nawet, jeśli to hasło to troll, to nie uważam, żeby pamiętanie o nim było czymś złym i haniebnym. Być dla siebie miłym i uprzejmym warto bez względu na genezę tego stwierdzenia.

 

Jestem przewrażliwiony, dużo bywa przypadków, że nowi wchodzą do fandomu z myślą, że jest L&T, a potem boleśnie się przekonują o tym, że tak nie jest. Stąd zawsze uprzedzam jeśli mogę  :twiblush:

L&T może haniebne nie jest, ale... a co ja się będę rozpisywał, odpowiedni do tego temat podlinkowałem wcześniej  :godpony:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam żartobliwie. Swoją drogą nawet, jeśli to hasło to troll, to nie uważam, żeby pamiętanie o nim było czymś złym i haniebnym. Być dla siebie miłym i uprzejmym warto bez względu na genezę tego stwierdzenia.

 

 

Dokładnie tak. Szkoda tylko, że nie mogłem zobaczyć twojego stroju :octcry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przewrażliwiony, dużo bywa przypadków, że nowi wchodzą do fandomu z myślą, że jest L&T, a potem boleśnie się przekonują o tym, że tak nie jest. Stąd zawsze uprzedzam jeśli mogę  :twiblush:

L&T może haniebne nie jest, ale... a co ja się będę rozpisywał, odpowiedni do tego temat podlinkowałem wcześniej  :godpony:

 

Bądźmy zatem pierwszymi, którzy nadadzą tej idei nowy, właściwy jej sens :giggle:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tfw, kiedy sam organizujesz meeta na Pyrkonie poprzez FB i nikt nie przychodzi praktycznie, a na forum ludzie się zbierają i jest ich więcej.
da fak
Muszę częściej wchodzić na forum :v
Ja chodziłem z flagą "Bronies Lunań" jakby coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tfw, kiedy sam organizujesz meeta na Pyrkonie poprzez FB i nikt nie przychodzi praktycznie, a na forum ludzie się zbierają i jest ich więcej.

da fak

Muszę częściej wchodzić na forum :v

Ja chodziłem z flagą "Bronies Lunań" jakby coś.

To Ty jesteś tym mitycznym człowiekiem, który w tym i w zeszłym roku chodził na Pyrkonie z flagą i którego nie widziałam? _-_

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tfw, kiedy sam organizujesz meeta na Pyrkonie poprzez FB i nikt nie przychodzi praktycznie, a na forum ludzie się zbierają i jest ich więcej.

da fak

Muszę częściej wchodzić na forum :v

Ja chodziłem z flagą "Bronies Lunań" jakby coś.

 

Bo nikt nie lubi FB. FB zabija małe kotki. I małe Oculus Rifty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tfw, kiedy sam organizujesz meeta na Pyrkonie poprzez FB i nikt nie przychodzi praktycznie, a na forum ludzie się zbierają i jest ich więcej.

da fak

Cóż, ja na przykład nigdy nie zapiszę się do żadnej kucykowej grupy na fejsie, bo jakby to powiedzieć, nie wszyscy moi znajomi muszą wiedzieć, że jestem fanem małych pastelowych koników :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja na przykład nigdy nie zapiszę się do żadnej kucykowej grupy na fejsie, bo jakby to powiedzieć, nie wszyscy moi znajomi muszą wiedzieć, że jestem fanem małych pastelowych koników :)

To się tym nie przejmuj, simple. Druga strona jest taka, że da się zmienić ustawienia prywatności tak, że poszczególna grupa znajomych nie widzi w jakich grupach jesteś.

Also, jeśli grupa jest zamknięta albo tajna, jak na przykład Bronies Poznań jest grupą zamkniętą, tak na przykład nie widać co się dzieje na grupie.

 

To Ty jesteś tym mitycznym człowiekiem, który w tym i w zeszłym roku chodził na Pyrkonie z flagą i którego nie widziałam? _-_

Owszem, to jestem ja. A z flagą chodziłem praktycznie cały czas i zazwyczaj stałem na balkonie na skrzyżowaniu pawilonów 8A, 8, 7A i 7 albo na samym skrzyżowaniu.

W następnym roku zaciągnę kogoś ze skrzykaczką i do trzymania drugiej flagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, to jestem ja. A z flagą chodziłem praktycznie cały czas i zazwyczaj stałem na balkonie na skrzyżowaniu pawilonów 8A, 8, 7A i 7 albo na samym skrzyżowaniu.

W następnym roku zaciągnę kogoś ze skrzykaczką i do trzymania drugiej flagi.

 

Nie widziałam Cię, a pamiętałam, żeby rozglądać się za kimś z flagą... :

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Necropost, ale no cóż, dopiero to przyuważyłem, parę info dla was. 

Poza tymi trzema panelami wymienionymi w zupełnie pierwszym poście był też panel wstawiony na ostatnią chwilę o fanfic'ach anglojęzycznych, jednak errata była na tyle marnie wykonana że informacja nie rozeszła się tak, jak powinna. 

Dalej, jeżeli ktoś przyuważył, na scenie Maskarady był też cosplay z MLP, a konkretnie mieliśmy Shining Armora (zdjęcie: http://i.imgur.com/DqDpQR0.jpg Obok żołnierz z Team Fortress 2 czyli ja. I tak, Shining miał pomalowaną twarz na biało oraz włosy na niebiesko). Shining na scenie wykonał jakiś skompikowany układ taneczny, chociaż tutaj musiałby ktoś potwierdzić, niewiele było widać ze strefy cosplayerów. 

I ostatnie, jeżeli ktoś zakręcił się w pobliże bloku postapokalipsy to na stanowisku Rafinerii był również broniacz z pluszową śpiącą Derpy Hooves, która albo wisiała mu na ramieniu albo leżała na wystawie pośród fantów Rafinerii. 

Edytowano przez Grom
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...