Skocz do zawartości

Problem z programem antivirusowy


Recommended Posts

mam problem z programem, bo blokuję mi niektóre fajne strony np. 6pony, gdy na niego wchodzę wyświetla mi się coś takiego:

iaki.pngNiewiem co z tym zrobić. Jeżeli powinnam napisać ten temat gdzie indziej to proszę moderatora o przeniesienie tego tamatu

Edytowano przez Wilczyca Szarka
Link do komentarza

W ustawieniach powinnaś mieć gdzieś coś z wyjątkami zapory stron WWW i tam gdzieś w wyjątkach musisz wpisać adresy, które Ci blokuje, albo zmień antywirusa na Avasta. ;P

Tak, Avast! Znajduje wirusy wszędzie, ale nie tam, gdzie naprawdę są.

Najlepsze wyjście, to jednak zmiana antywirusa na jakiś bardziej porządny (polecam Comodo).

Link do komentarza

Z kolei ja odradzam Comodo. Pełne bugów, przy każdym patch'u usuwają z 50 a dodają drugie tyle. Avast! wspierany przez PrivateFirewall (z włączonym HIPS'em) i dodatkowo skan Malwarebytes ci tydzień będą stanowić świetną (darmową!) ochronę ;)

Wrazie czego podaj logi OTL. Masz instrukcję w dziale "Nauka i Technologia".

Edytowano przez Camed
Link do komentarza

Wg mnie Avast jest najlepszym antywirusem.
Wyszukuje wirusów tam gdzie ich nie ma?
Nie miewałem jeszcze sytuacji, gdzie by się bezpodstawnie przyczepiał.
Za to każde ostrzeżenie daje świadomość jakiegokolwiek zagrożenia, i przyczynia się do
mniejszych, czy większych przemyśleń o plikach, które znajdują się w internecie, a potem na komputerze.
Nie zawiódł mnie jeszcze. Najzwyczajniej polecam.

Link do komentarza

Cóż, skanowalam caly serwer clamav, strony wszystkie prawie z tego serwera virustotalem... nie mam pojecia, o co moze chodzic...

Ah, teraz jestem na komputerze i widzę screena w lepszej jakości. ESET zawsze wszystkie strony z tego serwera blokował...

Może poprzedni właściciel tego IP robił coś niedobrego? Nie wiem, jak tam to działa.

(Ja nie używam antywirusa nawet :f)

Edytowano przez Ashley the Catgirl
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...