Skocz do zawartości

Rekrutacja na Stanowisko Oficjanego Pomocnika Wonderbolts


Sosna

Recommended Posts

Witajcie!


wonderbolts_logo___emblem__2_by_au_spitf


Ogłaszam nabór na oficjalnego pomocnika Wonderbolts!


Ogłaszam go z tego względu, że nie wiem kiedy wróci Aretra i znudziło mi się prowadzenie działu w samotności.


Jeśli uważasz, że jesteś w stanie pomóc w prowadzeniu działu, masz na tyle chęci by to robić i masz na tyle siły by to zrobić, nie czekaj! Zgłoś się! Wonderbolts Needs Your Help! Wszelkie zgłoszenia na to jakże zaszczytne stanowisko proszę pisać w tym temacie.


Rekrutacja będzie składała się z kilku etapów, w tym dwóch zależnych od uczestników i jednego zależnego tylko ode mnie, czyli:


I etap to zgłoszenie się w tym temacie


II-gi etap to odpowiedzenie na kilka pytań, które wymyślę, a III-ci etap to moje filozoficzne przemyślenia, na temat tego, które podanie jest najlepsze.


Wymagania:


- Umiejętność pisania poprawną polszczyzną w stopniu co najmniej dobrym


-Umiejętność wymyślenia zabawy, która polega na czymś więcej niż tylko proste przydziel użytkownikowi x, rzecz y


- Ogólna ciekawość świata i otwartość umysłu


Profity płynące z bycia oficjalnym pomocnikiem Wonderbolts:


- posiadanie fajnego i wyróżniającego awardu, świadczącego o tym, że jest się pomocnikiem Wonderbolts


- możliwość osobistego obgadania ze mną nowych zabaw dyskusji itp,


- włożenie istotnego wkładu w życie działu,


- zyskanie szacunku w moich oczach :D


tak więc życzę powodzenia i zapraszam do pomocy. Enjoy!

Link do komentarza

Przyszedł mi do głowy pewien pomysł, co do rekrutacji... po za tym co napisałem w pierwszym poście, życzę sobie byście się wykazali... po pierwsze tym, że umiecie się rozpisać na więcej niż jedno, góra dwa zdania w tym celu zapraszam do tematów w dziale, które wymagają więcej niż napisania jednego wyrazu/ zdania, czyli w dyskusjach rozmaitych i np w tej:http://mlppolska.pl/watek/9293-zabawa-wymy%C5%9Bl-akrobacj%C4%99-lotnicz%C4%85/ zabawie a po drugie aktywnością w dziale, gdyż trzeba go rozruszać trochę.

Link do komentarza

Mały updacik na zgłoszenia czekam równo tydzień począwszy od dnia dzisiejszego. Po tym terminie Nabór zostanie zamknięty i ogłoszone zostaną pytania, na które trzeba odpowiedzieć. Żadne z pytań nie może zostać pominięte przez nikogo.

Link do komentarza

Po długich walkach z samym sobą (nie pytajcie kto wygrał) i po paru butelkach wody mineralnej postanowiłem to tutaj napisać:
Zgłaszam się, drogi Drzewokoleżko.
Dzielnie postaram się zepchnąć truchło Aretry żeby zająć jej miejsce na tronie.

 

 

:ming:~ Sosna

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...