Skocz do zawartości

Ciemna Strona [NZ][Seria][Clop][Slice of life][Comedy]


Pillster

Recommended Posts

Dobra, przydałoby się skomentować.

Na razie prezentuje się to fabularnie całkiem ciekawie- Cahan ma nadzieję, że powstanie z tego fajne opowiadanie z dodatkiem clopu, a nie bezsensowny seks.

Popracowałabym nad opisami i kreacją postaci, ponieważ widzę braki- jest tego za mało. Na razie to tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 9 months later...

Pillster słucha głosu ludu i daje głodnym chleba, smutnym igrzysk, a spragnionym wódy! 

 

Pierwsze prawdziwe opowiadanie z serii (bo prolog to jednak prolog). Pierwsze i wyjątkowo brutalne zderzenie Pani Nocy ze światem dorosłych i ich uciech. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to być jeden z niewielu dobrych polskich clopów

 

Co do clopingu... Macie tutaj MiStErA "mokry kaktus" :) Cloper, aż "miło". Wiem coś o tym, nie, to nie ma być obraźliwy koment :)Technicznie jego clopy są świetne, ale takiego wyuzdania w co poniektórych, to ciężko znaleść. Sławetny rozdział 16.5 TSMA :D

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem dotychczasową całość w duszne, piątkowe popołudnie, w czasie powrotu do domu po całym tygodniu ciężkiej szkoły. I co bym tu nie napisał i tak będzie mało! To chyba najśmieszniejszy fanfik, jaki kiedykolwiek miałem przyjemność czytać :) Jeszcze nigdy czasu powrotu ze szkoły nie spędziłem w tak miły, wesoły sposób, a długa zazwyczaj droga, jakimś cudem uległa wtedy tajemniczemu skróceniu. Należy przy tym pamiętać, że o piątkowych korkach w Krakowie można by pisać horrory.

Spodobał mi się kontrast pomiędzy jedynym na razie rozdziałem, a prologiem, który zapowiada bardziej jakiś mroczny dramat, niż komedię, która rozgrywa się przez większą część pierwszego rozdziału. Dialogi pomiędzy postaciami, rozmyślania głównej bohaterki, oraz opisy zdarzeń stoją na najwyższym poziomie, pozwalając w stu procentach cieszyć się z niecodziennych przygód Nightmare Moon.

Z wielką niecierpliwością czekam na kontynuację, która mam nadzieję spełni wysokie oczekiwania jakie nałożył na autora jego świetny, ŚMIESZNY początek tego fanfika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Oj chłopie ty nie wiesz co ja musiałem robić aby śmiechem nie obudzić całego domu naprawdę fajnie że jest coś innego niż samo zbliżenie mam wielkie nadzieje związane z tym ficem błagam nie zchrzań tego oczywiście czekam na cd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, końcówka kompletnie mnie rozwaliła, leżę i płaczę ze śmiechu, zajebiste :D Czekam na ciągu dalszy.

Edit po przeczytaniu "Sekretów Equestrii" - Szczerze, bardziej czekam na kolejne rozdziały tego oto fica niż na nowe odcinki 5 sezonu :D

Edytowano przez B.C.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozdziale. Powiem wam, że to beka, ale jednocześnie... Idzie w stronę Slice of Life i to bardzo, do tego... Dosyć zimne podejście, ma nasza NMM, do TYCH spraw. I nie chodzi tu wcale o to, że uważa TO, za złe... Nie do końca :D Ale plus dla Pilla, że nie zrobił z NMM tego, czego się spodziewałem, jeszcze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...