Skocz do zawartości

Ciemna Strona [NZ][Seria][Clop][Slice of life][Comedy]


Pillster

Recommended Posts

Drugi rozdział nie zawiódł. Jeszcze więcej jeszcze bardziej pokręconych i dwuznacznych sytuacji, w jakie pakuje się Nightmare Moon, a wszystko okraszone pięknym komizmem i wspaniałymi dialogami. Gdzieś tam RAZ może dwa, coś zwróciło moją uwagę - bodajże jakaś Literówka, czy błąd, ale to nic. Ważne, że historia rozkręca się, powoli nabiera tempa a czytelnik (w tym przypadku ja) chce WIĘCEJ. Pillster - Gratulacje i do następnego rozdziału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 months later...

zgłaszam się kolejny w kolejce do nowego rozdziału oraz popieram pytanie kiedy nowy rozdział?

Ja także czekam, czekam i doczekać się nie mogę :)

Pytam, więc: Kiedy można spodziewać się kolejnego rozdziału?

Ekhm...nie będę więcej cytował, ale moje pytanie nie odbiega od reszty.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

- Mam zaś zagadkę! 

- Zaś ją zadaj! 

- Co można wymyślić podczas nudnej nocnej zmiany? 

- Czekaj, nie mów... kolejny rozdział Ciemnej Strony? 

 

I w taki sposób wygrałem talon na dożywotni zapas powietrza.

 

Choć całość jest jeszcze do poprawienia, ekscytacja nie pozwala mi trzymać tego w tajemnicy. W przypływie weny i krótkiej przerwie od tego projektu-którego-tytułu-nie-wolno-wymawiać zmontowałem kolejny rozdział przygód Nightmare Moon. Dzisiaj i jutro popracuję nad ostatnimi szlifami by w sobotę oddać wam ponad 19 stron kolejnej z przygód lubianej przez wszystkich (poza mieszkańcami Equestrii) Królowej Nocy. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie mam już opcji zrobić double posta, oddaję w ręce czytelników najnowszy rozdział Ciemnej Strony. Link w pierwszym poście. 

 

Jeśli wydaje wam się, że komedią były dwa poprzednie rozdziały, to macie rację. Wydaje wam się. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy fanfik w tym dziale może być zabawny, przyjemny i jednocześnie mieć potencyjny potencjał? (nienawidzę się za te żarty)

 

Wystarczy poczytać, by się dowiedzieć.

Co takiego sprawia, że seria ta jest wyjątkowa?

Może żarty sytuacyjne, potęgowane przez pruderyjność głównej bohaterki?

A może samo zachowanie Jedynej Królowej, niedopasowane do funkcjonujących, aktualnych obyczajów. 

Chyba, że jednak jest to zharmonizowane współistnienie czegoś tak naturalnego, jak sfera płciowa i tak groteskowego w tej koegzystencji świata komedii.

 

Nie jestem tym, który przychodzi by narzekać - sztuka dla sztuki, nie zaś dla jakiejkolwiek innej wartości.

A ponieważ nie jestem tym, który narzeka, metodą dedukcji dochodzę do wniosku, że przybyłem tu pochwalić pracę.

 

Świetna robota, więc, oby wena nigdy cię nie opuszczała w czymkolwiek co robisz, bo robisz to dobrze i nie powinieneś przestawać.

 

Dumnym z naszego ojczystego, polskiego, fabularnego clopa.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Część druga narodziła się w jedną noc i została w całości napisana następnego dnia bez wcześniejszego przygotowania, więc idąc tym tokiem myślenia - następna może się pojawić w każdej chwili. Równie dobrze może to zająć miesiące - nad Ciemną Stroną nie pracuję i nie myślę o niej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
4.03.2014 at 13:16 Pillster napisał:

Księżniczki postanawiają dać Nightmare moon szansę na nowe życie. Królowa Nocy musi się zmierzyć z wszystkimi potrzebami, jakie niesie ze sobą posiadanie własnego ciała - głodem, pragnieniem... i pożądaniem. 

 

Początkowo opowieść miała być czymś, co byłoby raczej serią o przygodach Pani Nocy w łóżkach coraz to nowych kucyków z wykorzystaniem coraz to innych akcesoriów... nie spoilerując, te plany nie uległy zmianie, po prostu nastąpią nieco później, choć raczej na pewno nie będą miały pierwotnie planowanej formy czystego clopania bez sensu i składu. 

 

Opowieść sama w sobie stylizowana będzie na lekką komedię, nastawioną bardziej na podejście konserwatywnej, porywczej, wiecznie wściekłej i  średnio zrównoważonej głównej bohaterki do sfery życia seksualnego obywateli, tego jak bardzo się zmieniło, jak wygląda i tak dalej i tak dalej... Okazuje się bowiem, że zdegradowana Królowa musi dopiero poznać pewne aspekty życia swojego kraju, a to skąd się biorą małe kucyki wcale nie jest tak czarno-białe, jak jej się dotąd wydawało. Kreatywność Equestrian okaże się bowiem dużo większa, niż bogini mogłaby przypuszczać i niejednokrotnie zrodzi coś trudnego przez nią do zaakceptowania. 

 

A wszystko zaczęło się od pewnego incydentu w zamkowej toalecie... 

 

Prolog

 

Pierwszy kontakt

 

Sekrety Equestrii 

 

Przyczajona Nightmare, ukryta Moon

 

Opinie mile widziane. 

Super

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...