Skocz do zawartości

Cytaty ze znanych filmów/seriali etc...


Branthos

Recommended Posts

Do napisania tego tematu natchnął mnie Kemotx cytując słowa Morfeusza z Matrix'a.

Będziemy tu wrzucać nasze ulubione cytaty z filmów i nie tylko, dobrze by było jedynie gdybyście trzymali się wzoru:

 

Cole Sear - I see dead people. Szósty zmysł 1999

Więc tak:

1.Imię i nazwisko osoby, która wypowiada cytat.

2.Sam cytat (najlepiej po angielsku).

3.Nazwa filmu.

4.Rok powstania.

Zapraszam, więc może ja zacznę:

Ted Striker i Dr Rumack- Striker: Surely you can't be serious!” Rumack: I am serious... and don't call me „Shirley”. Czy leci z nami pilot? 1980

Edytowano przez Branthos
Link do komentarza
Gość Skurwysyn

Wow!

Ja wiecznie przy cytowaniu. Chętnie się podzielę :rainderp:

 

Ben Gates - "Just a nip. Popped down to the pub for a pint. Bit of all right. Going to arrest a man for that? Going to detain a blighter for enjoying his whiskey?!". Skarb Narodów 2004

Edytowano przez Bonnet
Link do komentarza
  • 3 months later...

1.Imię i nazwisko osoby, która wypowiada cytat - Jerzy Stuhr (Maks)

2.Sam cytat (najlepiej po angielsku) - "Kobieta mnie bije..." Kopernik była kobietą - mówi pewna pani, na co Maks: "A może Curie-Skłodowska też?" "Jutro też wam uciekniemy!" :derp:

3.Nazwa filmu. - Seksmisja

4.Rok powstania - 14 maja 1984

1. Jean Reno - Leon

2. "This... is... from... Mathilda".

3. Leon Zawodowiec

4. 14 września 1994

1 Richard Attenborough - John Hammond

2 "Welcome to the Jurassic Park"

3 Park Jurajski

4 9 czerwca 1993

  • +1 1
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

"Kto ma zmieniarkę, ten ma władzę." - Ferdek Kiepski

(O pilocie do TV)

Świat wg. Kiepskich

 

"Precz z komuną! Niech żyje Koziołek Matołek!" - Babka Ferdka

Świat wg. Kiepskich

 

I też z Świata wg. Kiepskich:

 

- Ferdek, ty to nawet maszynę potrafisz upić! - Halina Kiepska

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Gra Chronicles of Riddick.

Vin Diesel - Riddick (Do strażnika w windzie) "The dark... are you afraid? I'm not. The dark is afraid of me."

Dark Knight

Heath Ledger - Joker "Why so serious?"

 

Gladiator

 

Russel Crowe - Gladiator / Generał - "My name is gladiator..."

 

Futurama

 

? - Bender - " "Hey! Other universe! Bite my shiny metal a(dotyka białej sfery następuje wybuch) aaaaaaaaaa....." Nie mógłbym tego pominąć:

 

"Yeah, well... I'm gonna go build my own theme park, with blackjack and hookers. In fact, forget the park!"

Bender przyczepiony do elektromagnesu śpiewa folkowy kawałek:

" Well, I'll shoot her with my ray gun when she comes, / Yes, I'll shoot her with my ray gun when she comes, / Yes, I'll shoot her with my ray gun, / Oh, I'll shoot her with my ray gun, / Yes, I'll shoot her with my ray gun when she comes, / When she comes! / I'll be blastin' all the humans in the world, / I'll be blastin' all the humans in the world, / I'll be blastin' all the humans, / I'll be blastin' all the humans, / I'll be blastin' all the humans in the world, / In the world....One more time!

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...