Skocz do zawartości

[Dyskusja] Szkoła do jakiej uczęszczacie.


Yargolek

Recommended Posts

A więc tak drodzy Pony. Piszcie do jakiej szkoły uczęszczacie, jakiś profil etc. Ja zacznę. Chodzę do technikum o profilu technik-informatyk. Zaczął się dopiero pierwszy rok mojej nauki w tej szkole. Sądzę, że jest to najlepsze technikum u mnie w mieście, współpracuje z Zakładami Azotowymi które są chyba największym i najbogatszym przedsiębiorstwem w okolicy. Uczniowie odbywają tam praktyki, Zakłady Azotowe sponsorują nam nagrody na konkursy wewnątrzszkolne, oraz sprzęt do wyposażenia sal specjalistycznych np. sala informatyczna etc. Szkoła mi się bardzo podoba, nauczyciele również. Mam nadzieję, że przyda mi się to co mnie nauczą w moim przyszłym zawodzie :D. Czekam teraz na wasze posty o waszych szkołach! Teraz byleby wytrwać do wakacji! ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 204
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zakłady Azotowe Puławy?? :) Ja uczęszczam do LO w moim mieście mimo że miałem szansę chodzić do I LO w Białymstoku (jedna z najlepszych szkół w Polsce) gdzie mnie przyjęli z otwartymi rękoma, ale... Nie wyszło, Moim profilem jest profil medyczno - językowy. Tak to głupie. Klasa medyczna i językowa były za mało liczne to połączyli :P A i pierwsza klasa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I LO, Mat-Fiz-Inf. Tyle na wstęp. Ogólnie, powiem, że nowa szkoła jest super, fajni nauczyciele, świetna atmosfera w klasie, praktycznie jedna zwarta grupa (z kilkoma wyjątkami). Jedynym problemem jest to, że szkoła ma nową dyrektorkę, która jeszcze nie ogarnia za bardzo (dzisiaj za Chemię i Fizykę miały być zastępstwa, skończyło się to pobytem w Centrum Handlowym całą klasą na 1 i 3 lekcji xD).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piąta klasa podstawówki(Tak, skłamałem. 12 lat będzie dopiero w lutym po tegorocznym sylwestrze.). Atmosfera miła, dziewczyny w większości przypadków ładne, mądre i miłe, Normalni uczniowie. Wyjątkiem są klasy gimnazjalne. Nie raz mamy z czego pośmiać. Ostatnim przykładem były wydrukowane zdjęcia z [+18] wsadzone do biurka nauczycielskiego. Oprócz tego nie ma co narzekać na nauczycieli. No może jedynie na pana od muzyki i historyczkę. W dodatku dobrze zorganizowane wycieczki. "Szqlny patrol" jest na wysokim poziomie. Więc nie ma jakichś bijatyk na przerwach. Nauczyciele uczą dużo i zrozumiale. W dodatku co roczny "Song festival", czyli Bitwa na Angielskie/Niemieckie/Francuskie głosy. Ogólnie rzecz mówiąc Szkoła jak szkoła, lecz nie taka zwyczajna. Dobrzy nauczyciele, miła klasa, dobrze zorganizowane wycieczki, Wysoki poziom pilnowania porządku, zafundowana rozrywka dla uczniów i Pan od Etyki pozwalający oglądać Niekrytego gdy wszystkie sale oprócz informatycznej to chyba rzadkość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakoś mnie naszło - najpopularniejszy, bogaty Zakład Azotowy skąd sprowadzamy głównie Saletrę amonową i Mocznik :D Drożej niż ruski czy jaki ale ludzie i tak kupują :)

Ja mam na chwilę obecną 17 dziewczyn w klasie i 7 chłopaków (ze mną):D

Foch, ja mam tylko pięć i dziewięciu chłopaków ze mną. ZROBIĘ WSZYSTKO DLA TEGO LICEUM!!! NAWET NERKĘ ODDAM!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uczęszczam do jednej z lepszych szkół technicznych w Poznaniu, mianowicie do Zespołu Szkół Komunikacji.

2 technikum profil Technik Informatyk... D:

Ja mam tylko 5, więc trochę podzielam ten ból, ale jedna to chyba przesada ;o Chociaż może masz szczęście i jest fajna :P

Nie wiecie co to ból. Ja od drugiego semestru poprzedniego roku szkolnego nie mam żadnej laski w klasie ;C

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczuję wam. Jednak mieć same dziewczyny w klasie i żadnego normalnego kolegi też jest źle :S

No właśnie. W gimnazjum miałem podział 15 chłopaków, 14 dziewczyn. I było dobrze, kilka idiotów, kilka dobrych kolegów no i dziewczyn też nie mało :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...