Skocz do zawartości

[Dyskusja] Szkoła do jakiej uczęszczacie.


Yargolek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 204
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Katolickie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące imienia św. Brata Alberta Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Dąbrowie Górniczej. Czyli w mowie potocznej: katol w DG Szkoła nie duża, wszyscy się znają. Nikt nie hejtuje bronich, bo po naszej stronie jest kilka osób ogólnie lubianych. W zeszłym roku zrobiliśmy ten filmik:

Ja występuje tam w paru scenach, np. jestem szwabem w kombinezonie i z karabinem w scenie bitewnej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Jestem doktorantką I roku w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Śląskiego i wkrótce, jeśli wszystko będzie po mojej myśli, Helsinki Institute of Physics ze strony Aalto University. Yay :fluttershy5:

Wow,powodzenia i w sumie gratuluję,od dawna mnie ciekawią kraje Skandynawskie a jeszcze nie byłem ani w Szwecji,Finlandii itp :c.Fajna sprawa i to bardzo ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Może to dziwne, ale chodzę do zawodówki na mechanika ;P

Zazdroszczę, serio. Jeśli masz dobre miejsce na praktyki, ewentualnie pasję a nie na zasadzie "Panie kierowniku podpisz pan dzienniczek" to czegoś się nauczysz. A i o pracę będzie łatwiej :lyra2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Zazdroszczę, serio. Jeśli masz dobre miejsce na praktyki, ewentualnie pasję a nie na zasadzie "Panie kierowniku podpisz pan dzienniczek" to czegoś się nauczysz. A i o pracę będzie łatwiej :lyra2:

Dziękuję,no ogólnie na te całe praktyki nie narzekam jak na razie.No niestety w naszym kraju z pracą jest ciężko i to raczej się nie zmieni :lyra4:

Tak czy inaczej,Tobie też życzę powodzenia :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Chodzę do IX LO w Krakowie. Nawet fajna szkoła, nie jest najlepsza w całym mieście, więc nie mam tortur. Ale coś tam trzeba robić. Ogólnie, nie chodzę ani na wf, ani na religię, więc mam luz, no i jestem po takim gimnazjum, po którym wszystko umiem, więc luz blus, mogę rysować ile chcę Xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Gimnazjum number uno w Gdyni. I jeśli chodzi o numer i w moim przekonaniu i wielu innych także jeśli chodzi o poziom. Klasa humanistyczno - teatralna. Chciałem iść na historie a human jest z nią najbardziej powiązany. Zamiast 1 lekcji histy są 2 :3 Co do kierunku teatralnego to konieczność. Mój talent aktorski ogranicza się do ( podobno ) dobrej modulacji głosu. Od 12 roku życia mam już głos po mutacji także jestem do przodu jeśli chodzi o głos od reszty klasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimnazjum im.Jana Twardowskiego w Mrokowie. Jest to gimnazjum bardzo wymagające jak dla mnie. Pani od polskiego to istny tyran jeśli chodzi o sam przedmiot. Cala ta szkoła wymaga nie wiadomo czego. Ale jak się pójdzie już do innej szkoły np: liceum to masz opracowane wszystko co masz w liceum. Po prostu jest Ci lżej. Przykład doświadczenia mam na swoim bracie który po skończeniu tego gimnazjum ma lepsze oceny ode mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę do Szczecińskiego Collegium Informatycznego. Tak naprawdę to nic specjalnego, zwykłe i małe technikum informatyczne. Ludzie są tutaj porządni, nauczyciele... no cóż jedni są wymagający jak cholera, a u innych piątkę za nic można dostać^^. Jedynym największym minusem jest to, że w mojej klasie nie ma żadnych dziewczyn. Może młodsi brony nie zrozumieją czemu to minus, ale uwierzcie, jak ma się 17 lat to taki codzienny celibat ostro ryje banie^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Up, fajnie tam macie pewnie jak tak. Te mniejsze szkoły zazwyczaj są lepsze, ale różnie z tym bywa ^^. No cóż, u mnie mogło być lepiej ale jakoś się żyje odnośnie szkoły :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...