Skocz do zawartości

[Dyskusja] Szkoła do jakiej uczęszczacie.


Yargolek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 204
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

A więc... LO im. Johna F. Kennedy`ego w Katowicach - Ligocie. Rozszerzona historia, polski, wos, jednak wos wchodzi dopiero w II klasie, a ja jestem w I :) Język angielski, hiszpański i rosyjski. Fajna szkoła, znajduje się na osiedlu akademickim : D Szkoła liczy 45 osób, z czego maturzyści już nie chodzą, więc ok. 30 : D W klasie ok. 12 osób, jak 9-10 jest obecnych, to jest dobrze ;p Chodzę ze Zniszczycielem do klasy, więc jest git :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lygota ^^ Ale blisko Piotrowic.. Aż za bardzo.. Wracając do głównego tematu.. Końcówka uczęszczania do Gimnazjum nr. 20 w Katowicach Piotrowicach.. Jeśli się nie mylę to jestem jedynym Brony z tego gimnazjum, chyba że będzie ktoś równie odważny i się wyjawi.. Za mną już egzaminy gimnazjalne, jestem pewien że w przyszłym roku będę jeździł do Sosnowca, do Technikum nr. 4 na profil transportu kolejowego.. Potem będę mógł pójść do pracy lub też na studia..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich w Radomiu, klasa: technik żywienia i gospodarstwa domowego (aktualnie 2TŻA). Nie znam nikogo z klasy ani szkoły oglądającego MLP... Nie za bardzo wiem jak ich przekonać ale pracuje nad tym :D Najgorsza jest nauczycielka od angielskiego która po dowiedzeniu się, że oglądam MLP zaczęła się ze mnie śmiać. Nie lubię jej :dodgy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluandar

Liceum ogólnokształcace w Zespole Szkół w moim mieście(jedyne publiczne szkoły ponadgimnazjalne w mieście), jestem na rozszerzonej historii, jednak profil mojej klasy jest zupełnie inny- a dokładnie mówiąc mundurowy. Już w przyszłym roku klasa maturalna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...