Skocz do zawartości

[Dyskusja] Szkoła do jakiej uczęszczacie.


Yargolek

Recommended Posts

  • 11 months later...
  • Odpowiedzi 204
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ok, to i ja opowiem o moich byłych szkołach...

Pierwszą moją szkołą była Podstawówka nr 67 w Poznaniu, szkoła już nie istnieje i przemianowali ją na Gimnazjum nr 12, ja byłem ostatnim rocznikiem z Podstawówki, który przeszedł, klasy niższe przeniesiono do innej szkoły. Po tym Gimnazjum udałem się na 2 lata do  Technikum Elektyczno - Elektronicznego, gdzie kształciłem się na elektronika, ale nie odpowiadał mi ten kierunek i porzuciłem szkołę, w wieku 18 lat. Następnie zacząłem zaocznie chodzić do Liceum, ale i ją porzuciłem, bo kolidowała z moją pierwszą pracą. Obecnie już nie chodzę do żadnej szkoły.

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja.

Moja pierwsza szkoła to Podstawówka z Oddziałami Integracyjnymi nr 144 w Krakowie, w tym momencie chodzi tam moje rodzeństwo.

Kolejna szkoła to Specjalne (bo dla niewidomych i słabowidzących) Gimnazjum nr 68 przy ulicy Tynieckiej (też w Krakowie jak coś). Przy okazji pozdrawiam wszystkich Bronies z tego gimnazjum, jeżeli w ogóle jacyś tam są (niestety obawiam się że nie :(  ).

Aktualnie jestem w pierwszej klasie w Zespole szkół Poligraficzno-Medialnych im. Zenona Klemensiewicza w Krakowie jak technik organizacji reklamy.

Edytowano przez DeDanielosek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Obecnie? "Szkoła życia". Egzaminy są bardzo trudne, ponieważ tylko w niektórych przypadkach istnieją poprawki. Większość oblanych egzaminów, ma nieodwracalne konsekwencje. Najdziwniejsze jest jednak to, że nie ma w niej nauczycieli. Jesteśmy nimi, my sami... :oops:

 

Aha. Każdy do niej trafi, lub już w niej jest :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...