Skocz do zawartości

[Dyskusja] Szkoła do jakiej uczęszczacie.


Yargolek

Recommended Posts

Może i ja się podzielę. Niebawem idę na informatykę w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Jedyne co wyniosłem z infy w liceum to naciągana dwója (bolesne programowanie ; _ ; ), będzie ciekawie... Chciałem na filologię angielską, ale trzeba było mieć zdaną rozszerzoną maturę z polskiego, więc, no, darowałem sobie, krótko mówiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 204
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu... A dokładniej *odchrząka i bierze dłuższy oddech* Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu.

nn

Na razie jestem w gimnazjum, ale pójdę też do tego liceum (na mat-inf <3). Niby jedna z najlepszych szkół w Polsce... ale nie ma tu kujonów (poza paroma wyjątkami... z koleżanką to nazwałyśmy jakiś czas temu 'syndromem pierwszaka' jak byłyśmy w internacie u pierwszych liceum i się uczyli...).

W szkole można spotkać kilkoro Bronies. W gimnazjum 3, w tym ja. + Parę nie-do-końca-Bronies, bo nie obejrzeli jeszcze całej serii (na pewno 3 takie osoby są). W liceum niestety nie wiem jaki jest stan, ale wg Facebooka mój brat, z którym za dużo nie gadam, jest Bronym. .-.

Planujemy zrobić spis (kartka powieszona i niech się dopisują) lub* taką inwazję, jaką zrobiła Nika. nn

*'lub' w sensie logiki matematycznej, a nie humanistycznym, gdzie lub=albo.

A teraz zacznę się pakować, bo mam na 8:55 lekcje i mieszkam w internacie~. .^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie 3-ci rok Woooooooooohooooooooo! :cool: kierunek: Inżynieria Środowiska ( nie mylić z ochroną bo ręce powyrywam! ) Kończę na stopniu inżyniera za rok jakoś i idę do Wojskowej Akademii Technicznej (a poprzez nią na zawodowego żołnierza). btw. spodziewałem się więcej studentów O.o. Wśród mych znajomych jest jedynie jeden 14-latek oglądający kuce. Reszta ludzi ma ponad 20 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa I LO, profil mat-fiz-inf (czyli taki jak Neiter :P). Podoba mi się nowa klasa, jest w niej nawet jeden brony. Odsetek idiotów jest całkiem mały :S Dziewczyn w klasie jest u mnie 10, z czego znam dobrze jedną, bo siedzę z nią na polskim, to mamy czas na rozmowy :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zespół Szkół nr 4 w Tychach im. J. Groszkowskiego, kierunek technik teleinformatyk, klasa 4. We wszystkich klasach czwartych jest w sumie jedna dziewczyna i nie jest ona u nas. Co do ilości bronich (tak to się odmienia?) mam w klasie 2 + ja i próbuje za wszelką cenę skonwertować parę osób Nie mogę niestety polecić tego kierunku. Ani to informatyka ani telekomunikacja, taka zapchajdziura po prostu. No i dostaliśmy kiepskiego wychowawce. Strasznie żałuje, że nie wybrałem informatyka no ale może na polibudzie będzie dla mnie łatwiej jeśli pójdę na jakąś robotykę czy coś w tym stylu. Chyba, że zdecyduje się iść do ASP. Ej ja mam za 5 miesięcy maturę a jedyne czym się zajmuje to malowanie kucyków i granie w czołgi O.o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź na inżyniera. Łatwiej robotę znaleźć. Polecam Automatykę i Robotykę na AGH jak coś, ale musisz mieć do tego dobre wyniki. Najlepiej tak powyżej 80% z rozszerzonego anglika i powyżej 90% z rozszerzonej majcy. Dobrze też ogarniać na wstępie fizykę i umieć rozwiązywać całki. Ja sobie do teraz wybaczyć nie mogę, że poszedłem na Inżynierię Środowiska a nie Automatykę i Robotykę właśnie :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poligraf. Znaczy ZSPM w Katowicach. Profil tech. informatyk. 27 chłopa w klasie. Szkołą wypaśna, w każdej sali tablica multimedialna. 5 sal komputerowych. Drugi rok. 11 km i prawie godzina żeby dotrzeć z domu do szkoły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80% z rozszerzonego angielskiego da się zrobić ale 90% z matmy rozszerzonej? Chyba będę musiał poszukać czegoś o niższym poziomie. 92% z angola i 68% z matmy na maturze próbnej to chyba nie jest zbyt zadowalający wynik żeby dostać się na AGH :( W sumie polibuda Gliwicka by mi nawet przypasowała tylko jakie oni tam mają wymagania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZSSL - Związek Socjalistycznych Szkół Leśnych... Tak na serio to ZSL - Zespół Szkół Leśnych w Miliczu, ale takie przekręty tu dyrekcja robi, że jak za Stalina. Być może po tej szkole wyjadę sobie do Norwegii, do pracy jako leśnik. Ale szczerze mówiąc nie podoba mi się perspektywa pracy w lesie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80% z rozszerzonego angielskiego da się zrobić ale 90% z matmy rozszerzonej? Chyba będę musiał poszukać czegoś o niższym poziomie. 92% z angola i 68% z matmy na maturze próbnej to chyba nie jest zbyt zadowalający wynik żeby dostać się na AGH :( W sumie polibuda Gliwicka by mi nawet przypasowała tylko jakie oni tam mają wymagania...

Lajtowo. Na AGH dostaniesz się bezproblemowo. Najwyżej nie na najbardziej elitarny kierunek xD. Wyniki masz dobre. Ja na próbnej miałem z majcy rozszerzonej 20% a na normalnej 72%. Kwestia nastawienia. Do maturki normalnej będziesz podchodził już na poważnie i spokojnie z 80% wyciągniesz. A z takim wynikiem nawet i na Automatykę i Robotykę możesz starać się dostać. Choćby w drugim rzucie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...