Skocz do zawartości

[Dyskusja] Szkoła do jakiej uczęszczacie.


Yargolek

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 204
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Szkoła podstawowa nr 1 w Grajewie, klasa 6a. Krótki opis: Moja wychowawczyni to wredna suka xD W klasie jest tylko 2 bronich i 1 pegasis. Dużo nietolerancyjnych "sportowców" czyli debili, oraz sporo wrednych kujonów. Ja z moim kumplem nie należymy do tych dwóch grup dlatego wszyscy uważają nas za psycholi (bardziej mnie) i dziwaków (bardziej kolegę). Ogólnie moja szkoła i klasa jest do DUPY! (w szkole jest tylko 5 fanów MLP)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(w szkole jest tylko 5 fanów MLP)

To i tak dobrze, u mnie jestem ja, mój najlepszy kumpel który jest Brony'm dzięki mnie. No i można w sumie zaliczyć mojego kuzyna ale nie za bardzo jako "fana". Po prostu czasami ogląda odcinki. Ale może są jeszcze jacyś ukryci Bronies... tego nigdy nie wiadomo :rolleyes:

A ja chodzę do 1a, gimnazjum. Gosh, dlaczego inni chłopacy w moim wieku muszą być takimi debilami? Nie mówię tu o wszystkich, zdarzają się wyjątki... może 1-2 na 10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak dobrze, u mnie jestem ja, mój najlepszy kumpel który jest Brony'm dzięki mnie. No i można w sumie zaliczyć mojego kuzyna ale nie za bardzo jako "fana". Po prostu czasami ogląda odcinki. Ale może są jeszcze jacyś ukryci Bronies... tego nigdy nie wiadomo :rolleyes:

A ja chodzę do 1a, gimnazjum. Gosh, dlaczego inni chłopacy w moim wieku muszą być takimi debilami? Nie mówię tu o wszystkich, zdarzają się wyjątki... może 1-2 na 10.

Też nawróciłem najlepszego kumpla i mam kuzyna, który czasami ogląda kucyki i nie można go zaliczyć jako fana!

Haha!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak dobrze, u mnie jestem ja, mój najlepszy kumpel który jest Brony'm dzięki mnie. No i można w sumie zaliczyć mojego kuzyna ale nie za bardzo jako "fana". Po prostu czasami ogląda odcinki. Ale może są jeszcze jacyś ukryci Bronies... tego nigdy nie wiadomo :rolleyes:

A ja chodzę do 1a, gimnazjum. Gosh, dlaczego inni chłopacy w moim wieku muszą być takimi debilami? Nie mówię tu o wszystkich, zdarzają się wyjątki... może 1-2 na 10.

Dołączona grafika

To samo u mnie,

chodze do 1B, w gimbazie, nic sie tutaj ciekawego nie dzieje, nauczycielki jak to nauczycielki, imie gimbazy - Jana Pawła drugiego, tyle w temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh, II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Skarżysku - Kamiennej. Profil językowy. Klasa II, 31 osób, w tym 4 bronych i 2 pegasis (moja robota :P). A jeszcze ostatnio na infie robiliśmy prezentacje w pp. Moja, kucykowa, wywołała raczej pozytywne reakcje, więc jest nadzieja na nowe siły :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimnazjum 2 w Mysłowicach im. Noblistów Polskich (kto wymyślił nazwę - nie wiem... -,-), druga klasa. Nie wykryłem bronych/pegasis w klasie, nawet w całej szkole. ;d W przyszłości raczej do byłej kolejówki w Sosnowcu (ale kierunek kolejowy jest). ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Gimnazjum im Stanisława Staszica w Suchedniowie. 2 klasa. W klasie 3 bronies (ja, Vandal i Panda) i jedna pegasis. W szkole 6 bronies (możliwe, że jest ich więcej tylko o nich nie wiem) i 2 pegasis (podobnie jak z bronies). @Down 2 Dzięki za przypomnienie. Btw Spróbuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Marcina Wadowity w Wadowicach niestety jedno z najlepszych w małopolsce :C Znane między innymi z tego, że uczył się tam papież. Po wieku i stanie niektórych "przyrządów naukowych" w pracowniach, mam wrażenie, że mi też dane jest zdobywać wiedzę na tym samym sprzęcie, co kiedyś Karol Wojtyła :F 0 bronies, sami "poważni i dorośli" ludzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimnazjum im Stanisława Staszica w Suchedniowie. 2 klasa. W klasie 2 bronies (ja i Vandal) i jedna pegasis. W szkole (możliwe, że jest ich więcej tylko o nich nie wiem) i 2 pegasis (podobnie jak z bronies).

Pominąłeś Pandę i kilka innych osób. :D Btw przyjdź jutro koło 14.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

II LO im.Powstańców Śląskich w Mysłowicach, pierwsza klasa, biol-chem ;D No w klasie mam w sumie jednego bronies, nie znalazłam żadnych innych bronies ani pegasis w szkole, ale sama próbuję przekonać ludzi do kucyków ;] Już kilkoro ludzi zostało zarażonych piosenkami z MLP xd ale nie chcą obejrzeć żadnego odcinka ;c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instytut Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu Śląskiego, III rok, język rosyjski: program: tłumaczeniowy :) Udało mi się skucykować na razie dwie koleżanki, ale zapewniam, że może być ich więcej, w końcu to studenci/studentki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu, klasa 1E, kierunek-technik informatyk. W klasie mam 2 bronym, jednego sam zponifikowałem. W innych klasach też są bronies ale nie rozmawiałem z żadnym jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...