Skocz do zawartości

Cahan obrazek Ci narysuje...


Cahan

Recommended Posts

W takim razie poproszę hydrę o fioletowym cielsku, z trzema głowami. Ogon w miarę krótki (nie dłuższy niż długość tułowia) i bez skomplikowanego zakończenia, oczy ludzkie/kucykowe, jasnofioletowa kulka energii jako coś w rodzaju CM. Skrzydła jak u smoka. Wygląda raczej przyjaźnie, nie groźnie. Kobieta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wybacz, ale nie.

 

Jak już gdzieś pisałam, od zeszłego tygodnia przestałam przyjmować zamówienia [te, które obiecałam, to wykonam] bezpłatnie. Z dwóch powodów:

- może będzie na nowe kredki

- będzie ich o wiele mniej, możliwe, że zero, więc będę mogła więcej rysować dla siebie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Wyszło ci przednio :) Dobrze, że starasz się eksperymentować z pozami i minami. Dzięki temu, mimo, że każdy kucyk jest trochę do siebie podobny, obrazki się różnią i nie wywołują wrażenia "Ale to już było".

I choć nie lubię się bawić w punkty reputacji, to w tym wypadku zrobię wyjątek, bo się po prostu należy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja Cię zagnę, Cahan :yay:

Narysuj Vasca Tornandeza z "Łowcy Dusz". Tak jak go sobie wyobrażasz.

 

Mam mocne dowody na to, że czytałaś pierwszą część i że ją znasz, więc wiesz też jak ten gościu wyglądał :godpony:

Dasz radę? :twilight8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Temat zakończony, aktualnie biorę tylko komisze. Teraz zauważyłam, że zapomniałam odpisać ludziom, którzy wcześniej pisali ._.

Nie pozostaje mi nic innego jak szczere przeprosiny. Po prostu o Was zapomniałam.

 

Jeszcze dziś to zarchiwizuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...