Skocz do zawartości

Co ja tutaj robię? o.O


Verthini

Recommended Posts

Hellu.

 

Jestem 23 letnim (już za parędziesiąt minut xD) mieszkańcem okolic Wrocławia. Gdyż mam ekstremalnie rozpoznawalne imię – nie podam go :) Interesuję się ASG, historią, szeroko pojętą muzyką, literaturą i filozofią. Jestem studentem i nauczycielem języka angielskiego.

 

Staram się być osobą dość tolerancyjną i uprzejmą, jednak moja swojej historii obracałem się w środowiskach ONR-u i innych takich. Jednak niski poziom intelektualny mnie odstraszył (także mój biseksualizm stanowił pewną przeszkodę xD ). Mam swoje zasady i opinie – nie wstydzę się ich bronić. Je wszystkie łączy jednak umiar, zrozumienie drugiego człowieka i stanowczy sprzeciw religii.

 

Postrzegam się bardziej jako Furry niż Brony. Jednak i kuca czasami obejrzę. ^.^ Nie jestem za to fanem mangi ani anime. Osobiście wolę amerykańską psychodeliczną kreskę pokroju Johnny the Homicidal Maniac. Jestem znawcą i koneserem fantastyki od wielu już lat. Jeżeli istnieje jakiś system RPG w którego nie miałem przyjemności zagrać, to nie istnieje. xD

 

Interesuję się również branżą muzyczną i miałem swoje przygody w różnych zespołach, jako wokalista, gitarzysta etc. etc. Edukację muzyczną miałem z zakresu śpiewu i gry na fortepianie. Pogrywam czasami na harmonijce nawet :P Jeżeli chodzi o moje gusta muzyczne to rozciągają się od hardcore techno, przez NY Rap, aż do Rock-a i Black Metal-u. W każdym rodzaju muzyki są perełki, lecz większość to suche trociny.

 

Jeżeli komukolwiek będą potrzebne korepetycje z biologii i chemii na poziomie licealnym czy też korki z anglika - śmiało pisać wiadomości. Pomogę na tyle na ile pozwoli mi mój wolny czas.

 

No to by było chyba na tyle, pojęcia nie mam co by tu jeszcze dodać. Pojęcia nie mam czego tu szukam i trochę się boję co mogę tu znaleźć. Zobaczymy :P

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Dzień dobry, miło Cię poznać :pinkiehug: Zobacz, jesteś nowy tutaj, a jak wiele nas łączy, bo między innymi identyczna orientacja seksualna, tolerancja w sprawie muzyki czy bycie Futrzakiem i w moim przypadku takze bronym jednocześnie.

W sumie również zadam pytania.

1. Z ciekawości.. ile odcinków kucykow już mniej więcej paczyłeś?

2. Jaki kraj jest Twoim ulubionym ?

 

Miłego pobytu na forum życzę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^.^

1. "Paczałem" Około 10. Ale bardzo dużo piosenek z MLP słucham i remixów tychże – autorstwa Archiego :P. Dopiero zaczynam przygodę z kucami xD

2. Poza Polską? Myślę ,że Szwecję i Szkocję :P

Edytowano przez Verthini
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum!

Nie myślałem, że kiedyś to tutaj komukolwiek powiem, ale z Twojego opisu wnioskuję, że raczej byśmy się nie dogadywali. Mimo to witaj i baw się dobrze. Ze mną może i ciężko byłoby Ci się dogadać, ale są tu osoby, z którymi nie będziesz miał problemów. Powodzenia z odkryciem, czego szukasz na tym forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sprawuję się z "used to" :P. Musiałbym ostro poćwiczyć ,żeby dojść do tej formy co sprzed lat, ALE mam duzy progress w rapsach :P Więc generalnie nie jest źle :P

2. Myślę ,że od około roku? Zaczęło się od tego jak miksowałem sobie jakiś beatsy i bajtsy na TS-owym radiu. Znalazłem pare remixów piosenek z MLP i bardzo mi się spodobały. Potem to juz tylko fascynacja Rainbow Dash <3

3. *hug* ^.^

 

 

I tak wiem kolego wcale się nie znamy i nie jedziemy niegdzie razem w sobotę :P

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zwierze? Foxy ^.^

Elfy czy ludzie.... Drowy?

 

Już Cię lubię :D Ale jak każdy pyta to i ja zapytam :P

1. *jako osoba pokojowa inaczej* Hug na przywitanie? :D

2. Ulubiony wykonawca muzyczny, o ile takiegoż posiadasz?

3. Czemu foxy?

4. Skoro czemu foxy, toteż czemu drowy? :rainderp:

5. Modny temat, interesuje Cię sprawa Ukrainy?

Dalej nie mam pomysłu, dopiszę jak coś wymyślę :lol:

Miłego pobytu and stay cool :angelscoot:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. *huuug* :blush:

2. Ostatnio hyba Necro. Mam bardzo wielu wykonawców których lubie, zmienia się tylko to którego aktualnie słucham. Każdemu kto nie zna Necro i gore rapu - polecam.

http://www.youtube.com/watch?v=BLynUzTf6I0

3. Bo są diabelnie seksowne, a niby z jakiego innego powodu ^.^

4. Bo nie dość ,że są elfami, to jeszcze są złe :D Zawsze wolałem jak wygrywali "Ci Źli" :truestory:

5. Tak i to bardzo. Mam wielu znajomych studentów z ukrainy i przykro mi obserwować tą całą sytuację. Jako ,że moje zinteresowania obejmują sytuację geo-polityczną europy, to wiem conieco na ten temat ^.^

 

I tez dzięki ^.^ jak na razie bardzo mi się podoba ^.^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum i życzę dobrej zabawy w naszej społeczności  :wrWgR:

Z Twojego opisu widzę, że mamy całkiem sporo wspólnych zainteresowań i nie tylko. Ja też lubię furry aczkolwiem w fandomie nie siedzę (oglądam jedynie obrazki/komiksy/ por*ekhem* ^^). Poza tym też bi, też próbuję sił na harmonijce (jednak mam chyba za słabe płuca x.o) i też nie wierzę w żadną ziemską religię. Mam własną hehe. 

 

No, ale czas na pytanka bo to standard: 

1. Lubisz sowy? 

2. Skoro uwielbiasz fantastykę (kolejna cecha wspólna) to pewnie i znasz Wiedźmina~ A więc masz jakąś ulubioną postać? Jaskier <3

3. *hug* 

4. Masz już jakiegoś ulubionego kuca? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak. Bardzo. Wszystkie zwierzęta których czaszki wyglądają jak by przeszły zagładę atomową są fajne (ach te niesymetryczne uszy <3)

2. Tak, mam dokładnie tą samą ulubioną postać jak wszyscy domorośli zboczeńcy :P

3. *yolo huggins*

4. Rainbow Dash niby... Ale Babs Seed lubię bardzo :P


Wszystkiego najlepszego! :pinkie:

I baw się dobrze. :3

Lubisz rysie i/ lub kapibary?

 

Bardzo :> xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystkie zwierzęta których czaszki wyglądają jak by przeszły zagładę atomową są fajne (ach te niesymetryczne uszy <3)

 

No tutaj to żeś mnie powalił na łopatki  :lol:

A co do zwierząt wyglądających jak po atomowej zagładzie..widziałeś guźce, gnu i kretoszczury? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...