Skocz do zawartości

Battlefield 2 Bad Company (wspólna gra)


BiP

Recommended Posts

Witam, poszukuję chętnych, do wspólnej gry w BF2 BC Vietnam. Od premiery BF3 i teraz BF4, serwery są niemal puste w BF2, dlatego poszukuję minimum 3/4 ludzi, chętnych do wspólnego grania, którzy podobnie jak ja, mają problemy ze znalezieniem dobrej kompanii do wspólnej rozwałki :enjoy:

 

Najlepiej by było, gdyby zgłaszające się osoby, posiadały też dodatek Vietnam, ale i bez niego, sobie poradzimy, zatem zapraszam :yay:

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wat: Sam WA zaszczycił taki tam temacik :lunaderp:

Yup Arjen, faktycznie zapomniałem, że PC nie łączy się z innymi platformami xD

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No dobrze, tylko o której? W niedzielę można, ale nie o każdej porze. I przydałyby się nicki do BC i Skype.

 

Niestety okazuje się, że nie wyrobię się na jutro jeśli chodzi o wolny czas. 

Edytowano przez Sindri
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 5 weeks later...

W dodatek Vietnam nie gram bo zwyczajnie mi się mapy nie podobają, wolę oryginalne BF BC2. Ale mam ten dodatek i jestem w stanie zagrać z Vietnamem.

Jak coś to w BFie jestem Elwar PL, a link do steam'a (przez którego gram w BF bo nie chce mi się płyty szukać, a na wyprzedaży kupiłem) tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ciekawostka...

Dzisiaj w grze wystąpił ciekawy "problem"...

Mianowicie nastąpiło CAŁKOWITE wyzerowanie statystyk, skasowano też wszystkie bronie, odznaki i bonusy! 

Jedynie znajomi pozostali, a żeby było jeszcze ciekawiej, to zdobywane na nowo punkty, NIE są doliczane do nowej wyzerowanej puli!

I choć początkowo myślałem, że sam sobie wszystko pokasowałem, jakimś cudem, po wejściu do gry zauważyłem, że prawie każdy gracz się o to pytał na czacie, więc to jest ogólny problem u każdego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały jeszcze dogtagi... i nic więcej.

 

Wow, po prostu wow. Chciałem przez pewien czas zrobić sobie nowego żołnierza, ale odpuściłem bo nie chciało mi się wszystkiego od nowa odblokowywać.

A teraz z przymusu trzeba. I wszystkie złote gwiazdy na arsenale szlag trafił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na serwerze właśnie dowiedziałem się, że ponoć jeden z gości pisał do EA i dostał odpowiedź, że "Bad Company 2 is no longer supported".

 

Tacy są desperaccy żeby zyskać graczy do swoich beznadziejnych następnych battlefield'ów, że aż zniechęcają do grania w BC2... Bo co jak co, gdyby chcieli po prostu zaprzestać wspomagania gry, to usunęliby statystyki kompletnie, a każdemu z góry daliby wszystko odblokowane. A tu dupa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...