Skocz do zawartości

Battlefield 2 Bad Company (wspólna gra)


BiP

Recommended Posts

Uwielbiałem BC2, ale nie ma mowy - BF4 jest dużo lepszą grą. Jedyny minus, że silnik nie obsługuje takiego fajnego modelu zniszczeń budynku jak w BC2... Ale tak to wszędzie progres moim zdaniem. A wam co nie pasuje w najnowszej części?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np wysokie wymagania, które uniemożliwiają mi grę. Gdybym miał lepszego PC, lub konsolę, to pewnie bym już w to grał. Lecz jednak BF 3 średnio mi się podobał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EA? I tak pozamykają serwery za dwa lata, bo n-ty BF wyszedł. "A może im jeszcze beep damy edytor i stawianie własnych serwerów?" DLC wystarczy. I tak kupią"  :lol:

 

NIGDY nie zmienię zdania co do EA. Nie po tym, co zrobili z ekipą Criterionu i marce Burnout  :rapidash2:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiałem BC2, ale nie ma mowy - BF4 jest dużo lepszą grą. Jedyny minus, że silnik nie obsługuje takiego fajnego modelu zniszczeń budynku jak w BC2... Ale tak to wszędzie progres moim zdaniem. A wam co nie pasuje w najnowszej części?

Może to, że BF 3 jest świetną grą i odniósł wielki sukces, więc EA postanowiło sobie dodać parę map i parę broni, zrobić nową kampanię i nazwać to Battlefield 4. O chwila, przecież EA robi już tak ze wszystkim.

 

Zarzucę dowcip:

Dlaczego EA jest najgorszą firmą produkującą gry w Ameryce?

Bo Ubisoft jest we Francji.

Edytowano przez Generalek
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EA postanowiło sobie dodać parę map i parę broni, zrobić nową kampanię i nazwać to Battlefield 4.

Jedynie co nowego jest w tych nowych Batelfajtach to nowy silnik (rzadki przypadek).

Edytowano przez Snuja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość modyfikacji do broni, kamuflaży itp. wydaje mi sie dużo większa, poza tym progres w realistyce (m.in. dużo lepsze animacje ruchów) i grafice.

Kto co lubi, mi się świetnie gra z kumplami! Skype + 5 osobowa ekipa, polecam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tym BF4 budynki można burzyć jak w BF BC2?
Btw. Dzisiaj kupię sobie PS4 i sobie będę mógł też pograć :enjoy:
Szkoda tylko, że na kontrolerze a nie jak NALEŻY, czyli myszka i klawiatura xD

 

 

 

EDIT: Dobre wieści... Znowu pojawiły się statystyki, bronie i wszystko inne!

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Witam,

Postanowiłem się odezwać, bo w BC2 nie mam już z kim grać, mój nick PC: Peter_PTR_PL(Vietnam include)
Co do wyboru(jeśli jeszcze nie wybrałeś), 4 mnie nie wkręciła, możliwe, że przez jej słabą optymalizację i dość śmiesznego kompa, za to Hardline, działał dużo lepiej na tym samym sprzęcie, więcej nie mogę ci powiedzieć, bo ani w 4, ani w Hardline'a nie grałem długo(mimo iż 4 mam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 1 year later...

Pojawiły się zmiany w BFV

Spoiler

 

 

Ponad to nie mogło zabraknąć cenzury w grze i tak oto wyglądają Brytole

BpD7A.jpg

 

A tak Niemcy

BpD3p.jpg

Oczywiście bez swastyki, bo fakty historyczne mogły by urazić kogoś :dunno:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...