Skocz do zawartości

Urodzinowa niespodzianka! [Zabawa] [Poni poni :3]


Kruczek

Recommended Posts

                                                         Pinkie+Pies+Birthday+Description+.+Saw+t
Każdy z nas ma urodziny, więc pewnie wiadomo ile zamieszania może wprowadzić dobieranie odpowiedniego prezentu.
Dlatego pomyślimy o tym od razu, bo Różowa Klacz Cukierniczka bardzo nie chce zawieść swoich przyjaciół.
Zasady
Kruczek podaje kucyki z Ponyville, a może i calej Equestrii. Waszym zadaniem jest dobranie mu odpowiedniego prezentu, poprzez opis lub zdjęcie. 
ORAZ
Opisać  dokładny sposób w jaki Pinkie ma wręczyć jubilatowi dany podarunek. Przecież najlepszy prezent, to prezent niespodzianka ^^
Prosty, aczkolwiek niespodziewany wyskok zza rogu budynku, spuszczony na dół po linie przymocowanej do Tanka? Liczę na waszą kreatywność. 
Najlepszy i najbardziej pomysłowy prezent wygrywa!~^^

Pierwsza w kolejce do obdarowania jest:
                                                                                                         Twilight Sparkle
 

Edytowano przez Kruczek Van Dort
Link do komentarza

Dajmy Twilight jakąś super mądrościową książkę! 
Najlepiej prosto z Canterlotu! 
Wejdźmy na jej balkon, zamocujmy linę, spuśćmy się po woli w dół spoglądając przez okno czy jej nie ma. Odstawmy książkę, a gdy przyjdzie i ją z ciekawości otworzy to... 

Wyleci na nią tona serpentyn ! 

Ale obok książki możemy też zostawić ciasto :D 

pinkie_pie_by_theponyisatrue-d56tinh.png

Link do komentarza
Gość Littlebart

Twilight Sparkle w prezencie dostanie mnie, w środku pudełka. A ja wręcze jej wtedy ten oto wisiorek z diamentem:

i-wisiorek-serce-z-diamentem-i-szafirem-

 

Po prostu zostanę w Ponyville zapakowany przez Pinkie w duże kartonowe pudło. Trzeba też zapobiec uduszeniu oczywiście, by PP nie wyszła na morderczyni i nie było na nią kiedy stracił bym tlen, zatem zrobimy z Pinkie małe dziurki na oddychanie. Później, w godzinach popołudniowych, Pinkie zostawi mnie przed drzwiami do biblioteki i zapuka do Twilight dając jej prezent mówiąc by nie rozpakowywała i rozpakowała wieczorem, gdy urządzona będzie impreza. Gdy nadejdzie wieczór i będą już wszyscy zaproszeni goście, PP wraz z innymi klaczami powie Twilight że może otworzyć prezent. Następnie go otworzy i zauważy tam mnie, zakładającego jej na szyję ten piękny diament podkreślający jej urodę xDDD Tak oto wszyscy spędzimy razem tą super imprezę a ja rano portalem wrócę do Polski gdzie będę szykował się na następne urodziny i rozmyślał co mogę zrobić dla Twi.

Edytowano przez Littlebart
Link do komentarza
  • 4 weeks later...

Littlebart, jestem pewny że Twilight się ucieszy :pinkie2:
Następna w kolejce jest : 
                                                                                                                            Fluttershy :3

Link do komentarza
  • 4 months later...

Można by jej podarować 2 piękne karpie koi jeden pomarańczowa a drugi czarny. Ta harmonia jaka bije od tych rybek z pewnością spodoba się żółtej klaczy...

No a teraz sposób. Pinkie mogłaby zostawić akwarium pod drzwiami i zapukać w nie. Gdy jubilatka otworzy ujrzy zamiast kucyka to cudną laurkę robioną ręcznie i prosto z serca. Laurka jest delikatnie oparta o pojemnik z pływającymi, nowymi przyjaciółmi.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...