Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie!

 

Wielu wątpiło w to czy to się na pewno stanie, wielu uważało, że stolica Dolnego Śląska nie jest już w stanie zorganizować czegoś poza dramą na Facebooku. Niektórzy również twierdzili jakoby szóstka była liczbą dla nas przeklętą, ale nic bardziej mylnego! Po wielu miesiącach przerwy i posuchy, Wrocław ponownie zaświeci na fandomowej mapie za sprawą tego jakże arcyważnego wydarzenia, które będzie świetną okazją do poznania ludzi takich jak Wy! Panie i Panowie, oto nadchodzi…

 

AMiRF1u.png

VI WROCŁAWSKI PONYMEET

Organizacja Wrocławskich Ponymeetów we współpracy z Domem Kultury „Bakara” mają zaszczyt zaprosić wszystkich bronies i pegasis na szóstą odsłonę w pełni zorganizowanego ponymeeta we Wrocławiu. Jeżeli nigdy nie byliście u nas w mieście to teraz nadarza się idealna okazja połączona z niesamowitymi atrakcjami, które dla Was przygotowujemy.

 

Póki co nie jesteśmy w stanie zdradzić szczegółów, ale możecie uwierzyć nam na słowo, że tego dnia będziecie świadkami spotkania, które przejdzie do historii tego regionu. A jeżeli mowa już o historii, to na pewno poznacie dotychczasowe dzieje wrocławskiego fandomu, weźmiecie udział w licznych konkursach z nagrodami, usiądziecie na Poldku i… Ups. Więcej już nic nie powiem! Po prostu musicie tu przyjechać i sami przekonać się na własnej skórze czym jest dolnośląska gościnność!

 

Imprezę zaczynamy 24 maja br. o godzinie 10:00 w Domu Kultury „Bakara” przy ulicy Różanej 4-6.

Szczegółowe informacje dotyczące cen, dojazdu, rejestracji i całego meeta pojawią się niedługo na naszej stronie!

STRONA INTERNETOWA / REJESTRACJA || EVENT NA FACEBOOKU

REGULAMIN || ZGODA PRAWNEGO OPIEKUNA (OSOBY NIEPEŁNOLETNIE)

PLAN PONYMEETA:

Na VI Wrocławskim będą dwie sale: główna (Nightmare Moon) oraz dodatkowa (Carrot Top).

 

 

Wstępnie tak to wygląda. Chcemy już poniekąd wiedzieć ile będzie osób, na dniach powinna pojawić się strona internetowa, a na niej nieco więcej informacji. Póki co zalecam chomikować pieniądze na przyjazd. :)

Edytowano przez mkr
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od studiów. Niestety studiuję zaocznie i w Wałbrzychu, a są przedmioty, z których obecność na wykładach ma kluczowe znaczenie przy ocenie na koniec semestru. Ponadto jak wiadomo jest to końcówka semestru, także mogą wtedy być egzaminy, co jeszcze bardziej przemawia na niekorzyść mojej obecności na meecie. Póki co jakieś zajęcia są zapisane na 24 maja, ale lubią u nas zmieniać zdanie, to jest nadzieja, że zmieni się harmonogram - wtedy będę na pewno. Jeśli nie ulegnie zmianie, to przykro mi, ale będę musiał sobie odpuścić i liczyć na to, że następny większy meet będzie w lepszym terminie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh

 

Nie mam dobrych doświadczeń z meetów we Wrocławiu. Minimeety polegające na bezcelowym siedzeniu w KFC dopóki elita nie postanowi pójść chlać w swoim gronie, a ostatni zorganizowany był jakimś nieporozumieniem, gdzie nikt nie wiedział co się dzieje i o co chodzi, a z tego co słyszałem był tylko wymówką na imprezę dla znajomych u jednego z organizatorów. Śmiem twierdzić, że było gorzej niż w Otwocku. Dlatego za ten podziękuję, wolę te 15 zł wydać na kebaba i colę C:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh

 

Nie mam dobrych doświadczeń z meetów we Wrocławiu. Minimeety polegające na bezcelowym siedzeniu w KFC dopóki elita nie postanowi pójść chlać w swoim gronie, a ostatni zorganizowany był jakimś nieporozumieniem, gdzie nikt nie wiedział co się dzieje i o co chodzi, a z tego co słyszałem był tylko wymówką na imprezę dla znajomych u jednego z organizatorów. Śmiem twierdzić, że było gorzej niż w Otwocku. Dlatego za ten podziękuję, wolę te 15 zł wydać na kebaba i colę C:

Nie lubię czarnego PRu, choć rzeczywiście, trzeba przyznać, że V Wrocławski nie jest dla nas dobrą reklamą. Tutaj jednak zaznaczam, że od tamtego wydarzenia minęło sporo czasu, bo aż półtora roku. Wiele też się zmieniło - ekipa organizacyjna się nieco przetasowała, a i pojawiły się w niej nowe twarze (ot chociażby ja). Staramy się poniekąd odbudować.

A czepialstwo o minimeety to już z palca wyssane. Najpierw radzę się zaznajomić z sytuacją jaka panuje u nas w mieście, a potem się wypowiadać. Choć czego mogę się spodziewać po użytkowniku, który napisał na tym forum jedynie dwa posty i do tego nastawione negatywnie wobec organizatorów? Kompletnie niemiarodajna opinia. Najpierw radzę coś samemu starać się zrobić, bo do destrukcji każdy głupi się nadaje. C:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam takie pytanie, czy jeśli met jest od 10 można się pojawić ewentualnie kilka godzin później?

 

Akredytacja będzie otwarta do godziny 11. Jednakże będzie można ewentualnie zgłosić się do jednego z organizatorów i zapłacić za wejście nawet w późniejszym czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Również się pojawię, wysępiłem wolne w tą sobotę ^^ Przy okazji będę jechał rano oddać krew (około 7.30) w RCKiK. Jeżeli będą chętni do porannego wstawania, to zapraszam. Mój numer czy coś na pw się kontaktować i jeszcze mogę zabrać autem 4 odważne osoby na miejsce spotkania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 pytanka od nowego. Jak myślicie +/- osób będzie na meecie i czy znalazłoby się miejsce dla 2 osób?

 

Liczymy na około setkę. Wszystko powyżej tej liczby będzie dla nas sukcesem po takim czasie posuchy we Wrocławiu. :) A miejsca u nad dostatek, więc śmiało, zapraszamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już jakiś wstępny program? Nie było by też problemem zjawieniem się 30 minut wcześniej? 

 

Program opublikujemy na dniach, bo już są ostatnie poprawki. A ze zjawieniem się 30 minut wcześniej nie ma problemu, tyle że akredytację otwieramy dopiero od 09:50. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...