Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra]Szkoła magii wśród gwiazd [Human][Fantasty][Adventure]


Churchille

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 183
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

((Oki. Dam tutaj, bo nie chce mi się wracać do pierwszego mojego posta tutaj. Uwaga zrzynam z Pandorki, bo nie mam pomysłów.))

Imię: Oz

Nazwisko: Vessalius

Płeć: Mężczyzna

Charakter: Wesoły, miły, utalentowany muzycznie i plastycznie, poważny, nie lubi patrzeć na cierpienie innych.

Wygląd:

TeHC1XZ.jpg

Wiek: 17 lat

Rodzaj magii: Ciemności

Umiejętności specjalne: Zamiana w kruka, czarnego królika lub kota. Potrafi przejąć kontrolę nad cudzym ciałem i umysłem. Walczy za pomocą kosy i/lub łańcuchów.

Edytowano przez MaLinka Vessalius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cassidy spoglądała psimi oczami na wszystkich i ujrzała nową osobę. To był Oz, nie wiedziała jak ma na imię, ale jej się nudziło, a nikogo innego nie było, więc odmieniła się, podeszła do niego i przywitała. 

- Cześć, jestem Cassidy Forest, studiuję magię ziemi..czyli zwierzęcą i roślinną ... No a ty ? - szeroki uśmiech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Widzę że magia ciemności cieszy się największą popularnością :D)

 

Sandro wyszedł ze szkoły, dalej zapisywał notatki nie patrząc nawet gdzie idzie. Dzisiejsza jego lekcja była dość... ciekawa. To trzeba przyznać.

- Ech... ile jeszcze tego będzie? - Zapytał sam siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zimna dziewczyna co? - zażartował. Po chwili przyciągnął Jess do siebie i objął ją w pasie. - Albo po prostu lubiąca zimno. - powiedział z uśmiechem. Nachylił się lekko. - Całowałaś się kiedyś z magiem krwi? - zapytał lekko rozbawiony, zbliżył się jeszcze. - Chcesz spróbować? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Całkiem przyjemnie.- powiedziałem. Zauważyłem jakąś małą martwą sówkę. Podbiegłem do niej i używając magii ciemności wskrzesiłem ją. Natychmiast się poderwała do lotu, polatała chwilę, a następnie usiadła mi na ramieniu.

Edytowano przez Lightning Energy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...