Skocz do zawartości

[Konkurs] Tworzymy logo naszego forum!


Arjen

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Nie wiem, czy konkurs jeszcze w ogóle żyje, tak czy siak zrobiłam prosty szkic.

Jaśniejszy kolor w ogonie i grzywie nie jest idealnie biały. Na początku był jeszcze bardziej kremowy, później go trochę rozjaśniłam.
Zrobiłam alicorna, jednak zawsze można jej usnąć róg, skrzydła czy też oba te elementy.

Mogę zrobić jej reference sheet i vector jeśli projekt wygra (na tym bądź na innym szkicu).
CM nie rysowałam. Gdybym się wysiliła zapewne jakiś bym wymyśliła, uznałam jednak, że nie będę tego robić (mogę jednak oczywiście coś od siebie zaproponować c; ).

Tak więc oto sam szkic:

oc___mlppolska_forum_by_esc54-d7pm68j.pn

Link do dA: http://fav.me/d7pm68j

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo c:
Btw. jak już wspominałam w moim temacie w dziale z artami - dziś wieczorem może jeszcze trochę poeksperymentuję i zrobię kilka dodatkowych wariantów kolorystycznych, cały czas bowiem nie jestem do końca pewna co do odcieni.

Edytowano przez Spring Apricot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, narysowałam coś przez nadmiar wolnego czasu, a dodatkowo skoro widzę,że temat ledwo co żyje, to spróbuję.

e_by_celly_celly-d7pon4y.jpg

Lewo widać te kopyta i skrzydła, bo się bardzo zlewają, no ale nic. Z pewnością jedna praca więcej nie zaszkodzi, nawet jeśli nie jest najlepsza.

Edytowano przez Celly
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OC stworzone, na prawdę przypadkowo. Uznałam po prostu, że forum rozwinęło się na tyle , aby być bardziej "dorosłe".

Takie Big Mac'owe kolory zauważyłam dopiero po pocieniowaniu całości. Obecne kolory mi odpowiadają, pomimo wcześniej wymienionego defektu. 

Przez dłuższy czas zastanawiałam się nad klaczą lub ogierem. Osobiście jestem za ogierem i w razie czego mogę zrobić to własnie w tej wersji. Skrzydła lub róg, mogę usunąć, zależnie od tego czy będzie to potrzebne.

 

oc___mlppolska_by_deltalix-d7qzbhq.png

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość ChrisEggII

Myślę, że uchwyciłem wszystko co najważniejsze dla fandomu :D

esrrLIL.png

Nie ma cycków. 2/10

A tak szczerze, to dobra robota. Poprawiłeś mi tym humor. :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...