Skocz do zawartości

Quiz o Discordzie!


Recommended Posts

Po długich i nerwowych rozmyślaniach, postanowiliśmy zorganizować quiz o Discordzie! Zobaczymy co wiecie o najpotężniejszym władcy chaosu, po tej stronie limbo!

Z pewnością, nic o mnie nie wiecie. Jestem zbyt wielki, by można było coś o mnie powiedzieć.

Ale jak masz na imię, to wie każdy...

Nie prawda, własnie zmieniłem imię na Jędrzej, pogódź się z tym.

Tia..., a więc Ję..., to znaczy Discord nie wierzy, że coś o, nim wiemy. Pokażmy, że wiemy o, nim naprawdę dużo! Zwycięzca quizu dostanie nagrodę! Możliwe, że pozostałe trzy miejsca, też zostaną nagrodzone, oczywiście, jeśli administrator dopomoże... . Pora na pierwsze, raczej łatwe pytanko!

Czym jest Discord?

 

Punktacja


GoForGold 10
Uszatka 5
Lisica 22
Magus 28
Cassidy 11
Raddeo 24

Tergos 7

Nogalik 2

 

 

Edytowano przez Sajback Gray
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

GoForGold, pierwszy udzielił prawidłowej odpowiedzi. Jest Draconequusem. Zauważcie że napisałem, czym, a nie kim. Taki mały kruczek. Uszatka, za dodatkowo ciekawe dodatki, też otrzymuje uznanie. Zatem GoForGold 2, a Uszatka 1 punkt. Kolejne pytanie, nieco trudne.

Jaka jedyna rzecz, może konkurować z pięknem twarzy Discorda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźniłam się na poprzednie pytanie w trakcie odpowiedzi. Smutam. ;-;

Um... nieważne.

Wracając do pytania.

O ile dobrze pamiętam był to diament (a tak na prawdę kamień) "Tom" jaki znalazła Rarity.

Edytowano przez Lisica-chan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polskiej wersji:

"Gdy Elementy znaleźć chcesz, zmianom zdarzeń musisz nadać sens. Zwroty i zakręty to część mojej gry, a wszystko znajdziesz tam, gdzie dróg początek był."

 

W oryginale:

"To retrieve your missing Elements, just make sense of this change of events. Twists and turns are my master plan. Then find the Elements back where you began."

Edytowano przez Lisica-chan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...