Skocz do zawartości

Civil

Recommended Posts

Hmmm..

Dlugo myslalem nad tym tematem bo wielu z was moze wydawac sie to glupie ale stwierdzilem ze warto polaczyc moje dwie najwieksze pasje, a mianowice MLP i BMW.

Wiec tak, jezeli sa wsrod nas pasionaci obu tematow polecam ciekawa zabawe troche dobiegajaca od konwencji dlatego napisana w tym temacie. Ja podaje model BMW, a wy podajecie postac z MLP ktora najbardziej wam do niego pasuje. Zaczynamy od zaraz.

 

P.S. Nie smiejcie sie to tylko wolna sugestia i sory za brak polskich znakow ale angielski windows nie wybacza :D

 

 

Link do komentarza

Wiec zaczynamy,

BMW M3 e46. Takie akurat posiadam wiec chcialem zaczac od tego modelu. Co o nim myslicie ? Ktora postac wam przypomina ? Jakim ma charakter ? Wypowiedzcie sie.

Lekkie auto z mocnym silnikiem, dosyc radykalne lecz nadajace sie do jazdy na codzien ( jezeli ktos lubi tankowac min. 15l/100km) udowadnia ze nie trzeba byc szpanerskim i wyrozniajacym sie  tlumu aby byc cos wartym, a wrecz lepszym od innych, idealny balans miedzy moca, konfortem i charakteram.

 

bmw_m3_csl_04.jpg

 

P.S Czekam na komentarze mam nadzieje ze pozytywne i wyrozumiale :)


Sorry ale troche nie ogarnalem mialo to byc jako poczatek zabawy, troche nie konwencjonalej w ktorej porownujemy postecie z MLP do BMW. Po prostu chcialem polaczyc moje dwie pasje mam nadzie ze znajdzie sie ktos kto to zrozumie i zaangazuje sie w to :D

 

W kazdym razie piszcie jakie BMW kogo wam przypomina, co jakis czas bede dawal nowe modele wypowiedzie sie mam nadzieje ze pozytywnie :D

Link do komentarza

Bardzo dobry wybor, szczgolnie do przedstawionej na zdjeciu wersji CSL, aczkolwiek co do zwyklemgo M3 mialbym cos dodac. Poczekajmy na opinie innych jak sie na zbiera okresle moj typ :)

P.S. Trudno to okreslic jedna postacia polecam tutaj mieszanie charakterow dwoch lub wicej :D

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...