Skocz do zawartości

Recommended Posts

pixi_oc_by_yanczarmxi-d79gj08.png

Imię: Pixarina *le Platine

Pseudonim: Pixi

Płeć: Dziewczyna (klacz)

Rasa: Pegaz

Lat: 18

Uroczy znaczek: Nie posiada

Status społeczny: Singielka

Pochodzenie: Manehattan (dzielnica bogaczy)

Statut majątkowy: Posiada dosyć pokaźną sumkę którą uzbierała aby wyprowadzić się od rodziców

Matka:  Fenspiride *le Platine - Jednorożec

Ojciec: Havrix *le Platine - Pegas

Brat: Black Horn *le Platine (Dot) - Jednorożec

 

Historia

Pixi urodziła się w bogatej rodzinie. Jej rodzice prowadzą wielką firmę farmaceutyczną. Ma również starszego brata który studiuje marketing i farmację aby mógł odziedziczyć firmę po rodzicach. Rodzice zaplanowali córce jej życie ponieważ chcieli aby studiowała to samo co jej brat. Przez to nie miała nigdy czasu na odkrycie swojego talentu. Pixi nie chciała przystosować się do planu jej rodziców, ponieważ chciała w życiu robić coś innego. Jej rodzicom się to nie spodobało przez co męczyli i szykanowali ją psychicznie. Kiedy osiągnęła pełnoletność postanowiła wyprowadzić się od rodziców i żyć na własne kopyto. W tym celu przeprowadziła się do Ponyville.

 

Jej stosunki z rodzicami są negatywne. Odkąd się od nich wyprowadziła nie utrzymywała z nimi żadnego kontaktu. Utrzymuje stały kontakt listowy i mailowy ze swoim bratem Dotem...(Historia w fazie rozwoju)

 

Cechy:

  • Pomocna

  • Zamknięta w sobie

  • Ma problemy z nawiązaniem znajomości - Ta nieśmiałość do nieznajomych.

  • Peszy się będąc w centrum uwagi - Boi się że się zbłaźni przy wszystkich.

  • Potrafi rysować (Umiejętność nauczona)

  • Zdolna - Wymyśla ciekawe triki na ułatwienie sobie życia.

  • Kreatywna

  • Nienawidzi jak ktoś planuje jej przyszłość

Co lubi:

  • Czytać książki
  • Wieczorne spacery
  • Zwierzęta
  • Grać na komputerze
  • Nocne maratony z horrorami

Czego nie lubi:

  • Idiotów co udają że są inteligentni
  • Wcześnie wstawać
  • Jak inni jej przeszkadzają kiedy jest nad czymś skupiona
  • Pracować na darmo
Edytowano przez NocnyPaczer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - ładna. Po drugie - ORTOGRAFIA. Pseudonim, pegaz, farmaceutyczną, szykanowali - razem.

Fajny pomysł, ale powinieneś rozbudować historię, np. czemu nie ma znaczka? Co robi teraz, po wyprowadzce? Jakie kontakty utrzymuje z rodziną? Czym się zajmuje? Itp.

Popraw błędy i rozbuduj historię, a będzie fajnie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - ładna. Po drugie - ORTOGRAFIA. Pseudonim, pegaz, farmaceutyczną, szykanowali - razem.

Fajny pomysł, ale powinieneś rozbudować historię, np. czemu nie ma znaczka? Co robi teraz, po wyprowadzce? Jakie kontakty utrzymuje z rodziną? Czym się zajmuje? Itp.

Popraw błędy i rozbuduj historię, a będzie fajnie ^^

Dziękuje za wskazanie mi błędów. Poprawiłem je i powinno być dobrze. :D

Co do historii jeszcze nad nią pracuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto kolejny OC stanie w płomieniach Świętego Stosu OC Lisicy...

Albo i nie.

Nieważne.

Klacz wygląda ładnie, a nawet bardzo. Ale jest jedna rzecz, która nie do końca mi się podoba - możesz zmienić kolor pisma na automatyczny? Czarne pismo na czarnym tle nie za bardzo mi się widzi. :/ Historii się nie czepiam, sama piszę krótkie historie.

A i jeszcze jedno - mile widziane wytłumaczenie dlaczego nie ma znaczka.

No i literówki:

ImiĘ

farmaceutyczną (jeżeli nie wiesz jak napisać dane słowo lub masz co do niego wątpliwości - Wujcio Google i słownik to Twoi przyjaciele)

Jeżeli pisząc "Manechatan" jako miasto to jest to błąd - pisze się "Manehattan".

I kilka pogubionych przecinków.

To chyba wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klacz jest śliczna, aż razi urodą, a błędy brzydotą. (znaczy, że oboje rażą jeden tak , drugi ina...nie ważne xd ) 

Musisz popracować nad niektórymi rzeczami związanymi z MLP byś wiedział jak pisać, np. ,,Manechatan" to pisze się ,,Manehattan" (kojarzy mi się z maine chata, ale nie ważne xd) 

Historia, historia, historia. Powinna być dłuższa niż reszta, a nie długości postu przeciętnego użytkownika. 

To tyle, żegnam ~ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

No dobrze, pierwszy OC rozumiem... ale mam wątpliwości czy bycie panną(singielką) można traktować jako status sopłeczny to raz. Dwa... pochodzi z dzielnicy bogaczy? już jej nie cierpię. Trzy...status majątkowy, wydaje mi się że jest to trochę na siłę ale co mi tam. Historia, jest rozbudowana jak sieć polskich autostrad ale rozumiem że prace w toku. Cechy...zdolna...zdolna jest! Ogólnie nie jest aż tak źle rozbudować historię i będzie git. moja ocena: jedna pomarańcza na dwa wiertła udarowe. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...