Skocz do zawartości

Pomoc przy składaniu nowego PC


Sir Hugoholic :3

Recommended Posts

Więc bez zbędnego rozgadywania się przejdę od razu do rzeczy. Otóż mam budżet o wysokości 3500 zł i wiedzę informatyczną równie bogatą jak angielski Wojciecha Olejniczaka oraz Anny Fotygi, tak więc drogie forum - pomoże mi ktoś przygotować specyfikację do komputera nastawionego głównie na programy typu cubase (czyli wiadomo, domowe, amatorskie nagrywanie muzyki) oraz granie w gry komputerowe? Zazanaczę tutaj, iż rzeczy takie jak zasilacz, głośniki, monitor, czy inne klawiatury mam, także potrzebuję "jedynie" samą jednostkę centralną ;)

 

Edit: wybaczcie, mój wewnętrzny derp się aktywował >.> Nie mam zasilacza. Z góry przepraszam za tą błędną informację....

Edytowano przez Sir Hugoholic :3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi ci głównie o gry komputerowe mam całkiem niezły zestawik. Da radę nawet ponad to co wymagasz.

Niestety, ale poszukuję także przyzwoitej karty dźwiękowej, gdyż drugim zastosowaniem komputera będzie nagrywanie muzyki..

 

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=60042

Spójrz na to. WYdasz mniej a masz maszynkę na 10 lat, a wszystko ci pójdzie na full detalach. Wiem z własnego doświadczenia ;)

Wygląda ciekawie ^^ A w kwestii karty dźwiękowej byłbyś w stanie coś poradzić? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno dać się podpiąć pod płytę główną, ale wrazie czego 69zł nie zbawi ;)

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=60042

 

Dzięki, mam rozumieć, że to już kompletna i "zamknięta" specka?

4 lata napewno. Skyrima sobie parę razy przejdzie.

Skyrima to ja już przeszedłem, komputer miałbym teraz dobry, gdyby nie to, że tato poprosił o komputer za 5000 zł 4 lata temu i dostał taki, tylko z praktycznie wszystkim wadliwym >.> Próbowałem go ratować, nosiłem do informatyków, ale ten sprzęt po prostu się wiesza i tato dał się oszukać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Karta sieciowa raczej niepotrzebna, bo jest już zintegrowana. Obudowę można zmienić na tańszą. Autor napisał, że sprzęt ma być do gier i obróbki muzyki - lepszą dźwiękową i graficzną. Dodać można też dysk SSD. Ale ogólnie sprzęt całkiem dobry - prócz tej grafiki.

 

A ceny w tym sklepie są odrobinę wyższe niż u konkurencji. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...