Skocz do zawartości

My Little Konwent 2014 (MLK3) 27-28 Wrzesień


Trigen

Recommended Posts

Na pewno pamiętacie zeszłoroczną edycję MLK. Kontynuując tradycję tego konwentu, Bronies Silesia ma przyjemność zaprosić Was
na kolejną, już trzecią, jego odsłonę! Ponownie przyjdzie nam się spotkać 27 września w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektronicznych w Bytomiu (miejsce w którym odbywały się śląskie zorganizowane meety).
 
Mamy dla Was przygotowaną całą masę atrakcji, które z pewnością wypełnią cały weekend i nie pozwolą nikomu się nudzić! Oczywiście nie obejdzie się bez waszej pomocy. (Informacje odnośnie zgłoszeń dla prelegentów i helperów znajdują się pod zakładką 'Pomóż nam' na stronie konwentu.)
 
Konwent będzie trwał 2 dni, od 27 do 28 września. Zapewniamy nocleg i prysznice na terenie imprezy.
 
Pierwotnie impreza miała się odbyć 2-3 maja, jednak data została zmieniona, ponieważ wielu uczestnikom nie pasowała (z powodu terminów matur). Chcemy też dodać, że nie będzie ponownie zmieniana i przeprosić za pochopne wybranie niekorzystnego terminu.
 
 
Rejestracja zostanie otwarta już wkrótce.
 
W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy pisać na [email protected]
 
 
 
Zapraszamy!
Edytowano przez Trigen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, dlaczego powróciliście do nazwy My Little Konwent?

 

Nie do końca powróciliśmy. My Little Konwent i Pony Con-Gress to w tym roku będą 2 osobne imprezy. MLK jest wydarzeniem mobilnym, którego każda edycja będzie organizowana we współpracy z lokalnymi fandomami (w tym roku śląsk), a PCG to będzie event na skalę międzynarodową, organizowany przez ekipę krakowską.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ponawiam pytanie o planowane atrakcje :)

 

Aktualnie nie jesteśmy w stanie podać dokładnych atrakcji. Na pewno będzie można liczyć na masę interesujących paneli oraz stoisk, wolne chwile będzie można spędzić, podziwiając rysowników w artroomie lub relaksując się na konsolach w gamerlunie, a cały konwent zostanie zwieńczony aukcją charytatywną.

 

Czy nasi południowi sąsiedzi mogą wpaść również?

Czescy może za dużo polskiego nie potrafią ale, wiadomo, uniwersalny angielski.

 

Impreza jest stricte polska, jednak nikomu nie zabronimy brać w niej udziału :) Osoby zajmujące się koordynacją konwentu i pomagające uczestnikom angielski, na poziomie umożliwiającym komunikację, znają, więc nasi znajomi z południa jak najbardziej mogą wpaść, jednak muszą się liczyć z tym, że panele będą prowadzone praktycznie tylko po polsku.

Edytowano przez Thelleo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A planujecie coś grubszego? Gości specjalnych, udział Hasbro, wielki, wspólny projekt, wycieczkę? 

 

Jak najbardziej planujemy zaprosić interesujących gości i zadbać o większe atrakcje, ale jak wspomniałem, na obecny moment nie jesteśmy w stanie dosłownie nic na 100% potwierdzić, bo konwent jest jeszcze we wczesnym stadium przygotowań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam zmiana daty pasuje, chociaż szkoda, że nie jest w wakacje. Mam pytanie: czy mógłbym się zgłosić jako helper z zerowym doświadczeniem? Chętnie bym pomógł, nigdy nie byłem heplerem, ale mam jakieś pojęcie o tym jak to ma wyglądac.

 

Jak najbardziej :) Helperów krótko przeszkolimy z obowiązków i zadań przed konwentem, a w przypadku wątpliwości zawsze będą mogli pytać się organizatorów. Ich zadania też nie są skomplikowane i ograniczają się zazwyczaj do "zanieś, podaj, pozamiataj, popilnuj".

 

Jeżeli interesuje Cię, jak dokładnie wyglądać będzie ta rola u nas, to po prostu każdy helper będzie miał do przepracowania ogólnie 12h (6h każdego dnia). Przed rozpoczęciem zostanie sporządzony grafik, tak aby czas "na służbie" nie kolidował np. z panelem na jaki chciałbyś się wybrać. W ciągu meeta helperzy pomagają organizatorom i np. pilnują konsol, sprzątają, czy ogólnie udzielają informacji uczestnikom.

 

Dodatkowo helperzy mogą pomóc w przygotowaniach meeta dzień przed nim (26 września, piątek).

 

Jeżeli jesteś zainteresowany to adres [email protected] stoi otworem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam jechać w ubiegłym roku, ale się nie udało, na ten pojechać muszę! :D A tak nawiasem, w 2013 MLK nie odbywał się na wakacje? Czemu tym razem termin jest taki dość późny?

 

Wakacje zostały zarezerwowane przez inny duży konwent, dlatego wolimy zrobić nasz trochę później, aby ludzie mogli odpocząć i uzupełnić fundusze :P

Co do daty zeszłorocznego MLK, to prawda, miał się odbyć w wakacje, ale został przeniesiony na końcówkę września, podobnie jak tegoroczna edycja.

 

Oprócz tego mamy więcej czasu na upewnienie się, że impreza wypali i będzie interesująca dla uczestników :) Możecie nam zaufać.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...