Skocz do zawartości

My Little Konwent 2014 (MLK3) 27-28 Wrzesień


Trigen

Recommended Posts

Witam mam pytanie nie wiem czy ono padło juz wcześniej czy nie ale je zadam :)

Czy można już kupić bilety, jeśli nie to kiedy będą dostępne, i czy można będzie takie bilety kupić przy wejściu mam namyśli bilet vip ?

Oraz jakie będą metody płatności jeśli będe chciał kupić bilet wcześniej, i czy można będzie zarezerwować sobie bilert wcześniej ale zapłacić za niego przy wejściu ?

 

Z tego co wiem..wszystkie bilety VIP ...zostały wyprzedane :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do konkursu cosplay, czy oprócz tego, że się przebiorę, muszę coś robić, coś przedstawić? Na stronie nic nie ma o tym, tylko zgłoszenie. Nie chcę być niczym potem zaskoczona ;)

Musisz przygotowac minutowa scenkę oraz organizatorzy proszą o nadsyłanie podkładów muzycznych.

Źródło:

Przeszyłam wam dodatkowe informacje odnośnie konkursu cosplay.

Kryteria oceniania:

wkład własny

sposób wykonania

wygląd ogólny

ocena sędziego

ocena prezentacji

Każdy uczestnik musi przygotować scenkę, w której zaprezentuje cosplayowaną postać. Ma na to maksymalnie 1 minutę. Technika prezentacji jest dowolna. Dodatkowo uczestnicy muszą przysłać w mailu zwrotnym podkład muzyczny, który będzie odtworzony podczas prezentacji stroju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ze swojej strony pragnę powiadomić wszystkich uczestników, że Unicornia Workshop pojawi się na tegorocznym MLK! Chcecie zaopatrzyć się w gadżety i figurki nieosiągalne w naszym rodzimym kraju? Zatem serdecznie zapraszam na moje stoisko!
 
W ofercie:
komiksy
figurki od Funko [standardowe, mini oraz POP]
dog tagi
pluszaki od TY
komiksy IDW
opaski silikonowe
karty MLP CCG 

 
i wiele innych! Oczywiście będzie można też złożyć zamówienie na customowego pluszaka :aj5:
 
Zapraszam i do zobaczenia!
 
2vcw46q.jpg
2usv0o6.jpg

 

Koloru w postach może używać tylko ekipa forum~Doggy in the Fog

Edytowano przez Doggy in the Fog
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie miejsc parkingowych. Czy te na placu przy muzeum są bezpłatne? Bo na uliczkach przyległych do szkoły z tego co widzę są parkomaty wszędzie. Ewentualnie Agora jest bezpłatna w weekend, ale czy gdzieś bliżej da się stanąć za free?

Edytowano przez Malachi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czejś, jest sprawa. W czwartek wysłałem wam 3 dychy na bilet, z konta w PKO, przez neta. U mnie jest, że przelew poszedł, a na waszej stronce się nie wyświetla. Moglibyście to ogarnąć, bo nie zamierzam płacić 40 zł na bramce? Hajs poszedł do AliorBanku z tym numerem ze strony.

 

Przelewy bankowe są księgowane z pewnym opóźnieniem. Mimo że w tym tygodniu przelew powinien być zaksięgowany, to dla pewności możesz podesłać na PW potwierdzenie wygenerowane przez bank, a cała operacja będzie nieco szybsza.

 

W przypadku gdyby ktoś wysłał przelew za późno i nie zostałby zaksięgowany na czas, to również potwierdzenie można przynieść bezpośrednio na konwent do akredytacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przelewy bankowe są księgowane z pewnym opóźnieniem


Dokładnie to do 3 dni roboczych, tak więc jeśli przelew poszedł we czwartek, najpóźniej (i najczęściej) będzie zaksięgowany w poniedziałek o 16 lub 17 (w zależności od tego o której zamykają sesję księgową).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała informacja w sprawie systemu rejestracji. Jak część osób wie - została ona dzisiaj o 21:00 zamknięta tak samo jak składanie przedpłat.

Przelewy bankowe powinny zostać zaksięgowane do piątkowego popołudnia, jednak w przypadku gdyby z jakiegoś powodu w piątek czyjaś wejściówka nie byłaby oznaczona jako zapłacona, to można przynieść potwierdzenie przelewu bezpośrednio do akredytacji.

 

My już dopinamy wszystko na dosłownie ostatni guzik i nie możemy się doczekać aż będziemy mogli fizycznie przygotowywać konwent w budynku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że mamy (Ja, KochamChemię oraz nieobecny na tym forum Spike) dwa miejsca wolne w samochodzie w drodze powrotnej z Bytomia do Warszawy. Zainteresowanych proszę o kontakt na pw, bądź w tym temacie.

 

Edit: Oba miejsca zarezerwowane.

Edytowano przez Plothorse
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zdarzyło że jutro rano będę przejeżdżał koło Bytomia, a do soboty jeszcze trochę. Wracać do Warszawy i z powrotem, to trochę kiepski pomysł, ale jutro boję się że zanudzę się w Bytomiu na śmierć. Czy jest ktoś kto mógłby mi pomóc?

 

Ja ze swojej strony oferuję rozgrywkę w MLP CCG  Deck Rarici(+Pinkie) vs Deck Pinkie(+Rarirty), ale sam ze sobą ciężko grać ;-D

Edytowano przez Arpegius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...