Skocz do zawartości

My Little Konwent 2014 (MLK3) 27-28 Wrzesień


Trigen

Recommended Posts

*Gratuluje sobie* i *gratuluje tobie* nie wchodzę na facebooka, nie ogarniam tej strony i nie chce mi się jej ogarniać. Moją wypowiedź z argumentacją znajdziesz na stronie 10 to są w 100% moje odczucia. Nie wywołasz u mnie poczucia winy, bo potrafi to tylko jedna osoba, a z tym fantem jedyne co mogę zrobić, to współczuć ci, iż słowa jednostki mają na ciebie większy wpływ, niż słowa większej grupy. Muszę natomiast ci przyznać, bardzo ładnie grozisz! Daję ci 5+ z grożenia ludziom i 3- z czytania ze zrozumieniem, bo szukasz tego co ja piszę, ale olewasz moje dopiski w których wspominam, że ktoś coś widział, czy gdzieś zwrócił na coś uwagę, moje wypowiedzi są oparte na wypowiedziach innych ludzi, to nie jest ssanie z palca, musisz się rozejrzeć po całym wątku. Jeśli mi nie wierzysz, to proszę, stąd wiem o flaszce w filmroomie
 

Wraz z Hotem próbowaliśmy chociaż jakieś filmiki puścić w film roomie na pożyczonym laptopie przy czym dobrze zauważyłem jak to w jednym miejscu jakiś inteligentni ludzie przemycili wódkę.


Jesli chodzi o "błędy ludzkie". Błędy błędami, ale jeśli popełniam błąd, to staram się go naprawić jak najszybciej, a nie w momencie, gdy naprawianie błędu i tak nic nie da. Wpadka z panelem, która została ugadana między prelegentami mogła być rozwiązana od tak, a tu nic. Co do tej potężnej libacji alkoholowej! Pić nie powinni wcale, ani organizatorzy, ani uczestnicy, słabość do alkoholu można leczyć, a będąc odpowiedzialnym za coś, należy być w pełni trzeźwym umysłowo (sen też tu mam na myśli). Niestety nie powiem ci, czy używki były dozwolone, czy nie, bo regulaminu imprezy nie mogę sprawdzić, strona mlk odsyła na fanpage konwentu, a tam czystki. 

Jest coś mnie gryzie dość mocno. Sytuacja z mlk jest powtórką meeta świątecznego. Organizatorzy niczego się nie nauczyli i jeśli nie zbiorą gnoju to nie nauczą się, że robią źle, więc zamiast mówić łagodnymi słowami co było źle, trzeba sypnąć prosto z mostu, że błędy były tu i tam, bez taryf ulgowych.

Nie chce mi się wieczorem szukać odpowiedzi na każdy podpunkt twojej wypowiedzi, bo moglibyśmy się kłócić w nieskończoność, ty byś bronił orgów przed moim naskakiwaniem, którego jestem w pełni świadom, a ja bym tylko dorzucał do pieca, bo chcę dla wizerunku naszego fandomu dobrze.
Kilka spraw podsumowujących:

[...]na takowe zachowanie z mojej strony trzeba sobie zasłużyć.

Nie trzeba, nie strasz. Nawet jeśli w małych ilościach przypisujesz sobie zasługi jako pomocnika konwentu, to nadal jesteś egocentrykiem, grozisz mi, bo mam inne zdanie niż ty, od filozofia.
 

W każdym razie używki w tym gronie to chleb powszedni, jeśli tego nie wiesz, to znaczy, że masz klapki na oczach, albo w innych częściach polski niż śląsk, fandom jest "porządniejszy" (czyt. nudniejszy).

Masz odwrócone pojęcie. To, że u nas alkohol na meetach jest normą, nie znaczy, że śląski fandom się dobrze bawi i jest lepszy, a reszta jest nudna, to znaczy, że reszta potrafi stworzyć dobry klimat bez wspomagaczy, a nasz fandom jest na tyle smutny, że bez promili nie potrafią się odezwać do siebie wzajemnie. I nie martw się chłopcze, z imprezowania się wyrasta ^^ poczekaj na swoje pierwsze obowiązki, a zobaczysz jak czas na trunki pojawia się tylko po obiedzie  :) Moja pointa i tak jest taka, że dobrego wizerunku za granicą nie będziemy mieli po takich aferach.
 

Zwracam honor tylko za jedną rzecz, nie wyłapałem wcześniej sarkazmu pisanego w twojej wypowiedzi, za ten błąd serdecznie przepraszam i całkowicie zwracam honor w tym miejscu.

 

Nie będę już offtopował, będę obserwował sobie temat, ale wypowiedzi raczej już tu nie wrzucę. Jeśli będziesz chciał jeszcze podyskutować, to możemy pogadać na PW. Nie uciekam od dyskusji, tylko nie chcę robić spamu w miejscu do tego nie przeznaczonym

 

 

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I nie martw się chłopcze, z imprezowania się wyrasta ^^ poczekaj na swoje pierwsze obowiązki, a zobaczysz jak czas na trunki pojawia się tylko po obiedzie 

Tak czytam te wszystkie wypowiedzi i pomijając fakt, że większość z tego co tu czytam to niezła dawka lolcontentu, bzdury i jakaś tam doza prawdy i "brak taryf ulgowych" (W tym fandomie, lel) to mówienie do gościa 3/4 lata młodszego "chłopcze" jest nie tyle co zabawne co żałosne xD

A co do całej sytuacji - zabawnie to wszystko wygląda, skoro najwięcej wypowiadają się osoby, które nic nie widziały i wszystko wiedzą z opowieści innych (A jak to na konwencie się okazało, jedna historia ma ~5/6 wersji xD). Cóż na pochyłe drzewo wszystkie kozy skaczą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie trzeba, nie strasz. Nawet jeśli w małych ilościach przypisujesz sobie zasługi jako pomocnika konwentu, to nadal jesteś egocentrykiem, grozisz mi, bo mam inne zdanie niż ty, od filozofia.

O boże, współczuję Ci gościu, jeśli dla Ciebie grożeniem jest mówienie, że się podpadło :D

Jakbym chciał Ci grozić, to bym Ci nie groził tylko po prostu bym zrobił Ci co mam do zrobienia, ale wbrew obiegowej opinii nie jestem człowiekiem który używa pięści zamiast mózgu, więc za to, że piszesz bzdety na jakimś durnym forum dla facetów jarających się kolorowymi konikami, bynajmniej nie spieszy mi się do ganiania Cię po ulicach :D 

Mój tekst był tylko stwierdzeniem faktu, iż nie zamierzam być dla Ciebie miły bo piszesz głupoty, w połowie wyssane z palca, o których nie masz zielonego pojęcia (co widać po tym co piszesz).

 

 

 

To, że u nas alkohol na meetach jest normą, nie znaczy, że śląski fandom się dobrze bawi i jest lepszy, a reszta jest nudna, to znaczy, że reszta potrafi stworzyć dobry klimat bez wspomagaczy, a nasz fandom jest na tyle smutny, że bez promili nie potrafią się odezwać do siebie wzajemnie. I nie martw się chłopcze, z imprezowania się wyrasta ^^ poczekaj na swoje pierwsze obowiązki, a zobaczysz jak czas na trunki pojawia się tylko po obiedzie   :) Moja pointa i tak jest taka, że dobrego wizerunku za granicą nie będziemy mieli po takich aferach.

Z imprezowania się wyrasta.

Hehe. Heheheh xD HAHAHAHAHA. Ubawiłeś mnie w tym momencie. Taki tekst mógłby mi puścić mój ojciec, który ma 60 lat, ale nie jakiś random z kucykowego forum, który ledwo co z LO czy technikum wylazł :D

Mówiąc to mnie, mówisz to automatycznie tej części fandomu, która poimprezować sobie lubi. Przykro mi CHŁOPCZE, ale 80% tych ludzi jest starszych od Ciebie, gdyż (w Twoim profilu pisze 21) sporo osób ma tam 23-24, nawet 28 lat, a są pewnie i starsi.

Z resztą, wytykanie komuś wieku samemu de facto będąc jeszcze ,,szczeniakiem" (nie, nie myśl sobie, że mając 20 czy 21 lat jesteś już wielce dorosły, studiów nawet nie skończyłeś) jest pokazem ignorancji czy, jak kto woli, mentalnej internetowej 'gimbazy'.

Mało tego, nie wiesz nawet ile JA mam lat xD

Z resztą, pisząc tego typu teksty sam wykazujesz się ignorancją, bo zakładasz, że jestem o wiele młodszy i nie mam w życiu obowiązków, a w rzeczywistości mam ich w cholerę dużo. Praca (może i nie na etat, ale praca :v), szkoła, drużyna... :)

Poza tym, co ma imprezowanie do odpowiedzialności i ilości wolnego czasu? Osoba pracująca na etacie jak najbardziej może mieć piątkowy lub sobotni wieczór wolny i spędzić go na imprezie ze znajomymi, mało to takich typów jest?

Po raz kolejny muszę stwierdzić - chrzanisz głupoty.

Jeśli Ci to ulży, to okej, orgowie ZJE*ALI. Konwent był ZJE*ANY, ludzie wykazali się straszliwą nieodpowiedzialnością i fokle i fokle. Co to zmienia, że to przyznałem? Nic. 

I tak wciąż wiem swoje, bo w przeciwieństwie do Ciebie, wszystkie, ale to wszystkie omawiane zdarzenia (nie licząc flaszki w filmroomie) widziałem osobiście. 

Jak na razie to zaskakujecie mnie tym, że moje oczy widocznie nie funkcjonują poprawnie i widziałem rzeczy inne, niż te, które działy się na prawdę :D

Ja tam generalnie z tej dyskusji mam jedynie niezły ubaw, gdyż ani organizatorem nie jestem, ani uczestnikiem, ani fandom mnie nie obchodzi, ani los organizatorów, generalnie, jestem tu tylko swoistym piątym kołem u wozu, które wrzuca swoje parę groszy do tej skarbonki, bo całkiem sporo widziało :D

Jakiekolwiek prośby, uwagi, obelgi, pochwały - w moim przypadku to jest "rzucanie grochem o ścianę" i tak mnie to nie obchodzi, bo i tak z fandomem spotykam się tylko prywatnie na imprezach, nie na meetach, na forach nie siedzę, jedyne co to rysuję na dA :D 

Gdybyś pojechał na imprezę zupełnie Cię nie dotyczącą, na której Twój znajomy jest jednym z organizatorów, robiłbyś tam na sklepie, a na imprezie był by burdel, nie dotyczący Ciebie, to przejmował byś się tym, co dzieje się w wątku o tej imprezie na jakimśtam forum? :D Nie sądzę. Pewnie nawet byś na nie nie wszedł. Ja zrobiłem to tylko po to, żeby zdać swoistą relację z tego co widziałem, a że takie indywidua jak Ty nawet do OPISU WYDARZEŃ potrafią się przywalić i snuć jakieś domysły co to sie tam nie mogło dziać, to już nie moja wina :)

Pozdro i skończ się tak wielce unosić, bo waląc takie teksty jak powyżej, sam udowadniasz swojego szczeniackiego alter-ego w internetach. JA nie mówię, ze ja jestem poważny, bo nie jestem, ale jak chcesz mnie od takowych wyzywać, to najpierw sam pisz ,,poważnie".

 

Edytowano przez Śliwa
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje przenieść rozmowę na PW, bo mimo tego iż kłócicie się poniekąd o to, który jest starszy i dojrzalszy, to w oczach takich nic nieznaczących randomów jak ja wyglądacie jak dwójka przedszkolaków okładających się klockami po głowach. Serio, nie wygląda to jak rozmowa dorosłych ludzi, za jakich się podajecie.

 

:squee:

  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przejrzałam zdjęcia i kilka postów i zmieniłam zdanie o MLK. Lubię konwenty, zawsze jeździłam na Bakę (konwent o mandze i anime), ale w tym roku nie było, bu :c 

Szczerze to się bałam jechać na MLK ze względu na to, że większość fandomu to..cóż, faceci krótko mówiąc i wcale nie młodzi ;__; Ale jednak jakieś dziewczyny tam są. Więc pojechałabym na przyszłe MLK. Wiecie może czy będzie w przyszłym roku? 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przejrzałam zdjęcia i kilka postów i zmieniłam zdanie o MLK. Lubię konwenty, zawsze jeździłam na Bakę (konwent o mandze i anime), ale w tym roku nie było, bu :c 

Szczerze to się bałam jechać na MLK ze względu na to, że większość fandomu to..cóż, faceci krótko mówiąc i wcale nie młodzi ;__; Ale jednak jakieś dziewczyny tam są. Więc pojechałabym na przyszłe MLK. Wiecie może czy będzie w przyszłym roku? 

Niemłodzi? :D no ok, jeden pan tak koło 60-tki się kręcił [miał koszulkę z kucykiem!] ale reszta to tak od 14 do 23 lat około ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciekawe, czy pojawi się jeszcze więcej zdjęć. Z ego co wiem, to McKey miał mieć wszystkie materiały. Ciekawe czy udostępni.

 

Byłoby fajnie bo chętnie bym zobaczyła jeszcze więcej atrakcji MLK i może jakieś stoiska. Na konwentach najbardziej interesują mnie panele, cosplay i gadżety ;3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli tak 3/4 konwentu

 

Owszem, ale bywa, że konwenty skupiają się na panelach i ludziach, albo tylko ludziach i wtedy trochę się tam nudzę bo nie mam odwagi i specjalnej ochoty poznawać nowe osoby tylko po to by mieć co robić  :hmpf:  Jak jeszcze jest wiele ciekawych paneli na takim konwencie to chociaż tyle, że posłucham. Ale z tego co widzę na MLK jest wszystko co mi do szczęścia potrzebne~ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po MLKII było sporo materiałów, a w tym ode mnie w twoim folderze :) Na sieci, tylko nie pamiętam, gdie :D

Tylko wtedy nie robiłem z RadiemYaY dlatego były u mnie (dodatkowo nie było mnie tam :P). Teraz jak byłem to przekazałem swoje nagrania odpowiednim osobą aby się nimi zaopiekowała i wstawiła na kanał radia.

PS. Podejrzewam że chodzi o to

Edytowano przez McKeyPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...