Skocz do zawartości

Witam!


TheAge

Recommended Posts

Witam! Mam na imię Angelika i mam 13 lat. (w tym roku będzie 14.) Mieszkam na śląsku i jestem uczennicą 1 klasy gimnazjalnej. Fanką kucyków jestem już od najmłodszych lat. (chodzi również o te starsze generacje kucyków z serii ,,My Little Pony'') Jestem bardzo nieśmiała, ale lubię również pomagać, z czego wiele ludzi powiedziało mi, że jestem altruistką. Jak również przyjaciele sądzą, że lojalna i szczera. Bardzo lubię chemię, biologię i plastykę, jednak z tych przedmiotów nie jestem za bardzo dobra. Jak z innych również. Mam sunię o imieniu Tori, kota Mruczka, królika Tuptusia, chomika Chomika, oraz dwa szczury, jeden Serek, a drugi brata i imienia nie pamiętam. Lubię rysować, a wiadomo, skoro jestem Brony (czy również pegasis, jak kto woli), to lubię rysować kucyki. ;) Jednak talentu artystycznego nie mam.

Bardzo lubię czytać fanfici i dwa moje ulubione to ,,My Little Dashie'' (bardzo piękny fanfic, jak i smutny) oraz ,,Fabryka Tęczy''. Ponybius też się znajdzie, ale czekam na kolejne rozdziały jak będą. ;)

Moimi ulubionymi postaciami z serii My Little Pony: Friendship is Magic to:

 

RainbowDash - Jest dosyć nadpobudliwa, według mnie bardzo ciekawa,

FlutterShy - Jest nieśmiała i cicha tak jak ja,

Król Sombra - Nie wiem dlaczego, po prostu spodobała mi się jego osobowość. ;)

 

Oprócz kucyków lubię również jazdę na rowerze, czytać książki, słuchać muzyki. Moimi ulubionymi gatunkami muzyki jest rap, dupstep, pop, ogólnie wszystko słucham co wpadnie w ucho. ;) Moją ulubioną książką jest Assassin's Creed Porzuceni. Tą książkę czytałabym bez końca!

Nie wiem co dalej o sobie napisać więc kończę tym miłym akcentem i jeszcze raz cześć! ;)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chomika Chomika, 

Jak oryginalnie :lunaderp: 

Ops.. zapomniałam! 

Witaj na forum nowa osóbko ! 

weekly_vector_7__party_cannon_by_gratlof

Zadam ci kilka pytań...dobrze ? 

 

- Jakie jest twoje ulubione zwierzę ? 

- Ulubiony kolor ? 

- Grywasz w coś ? W co ? 

- Lubisz szopy pracze ? 

- Co sądzisz o Pinkie pie ? 

 

To tyle! Bye, bye i miłego pobytu w naszym forumowym ciastku domku :pinkie3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wilczyca Cassady

Wiem, imię tak bardzo oryginalne. ^^

Moim ulubionym zwierzęciem jest pies, kolor zaś błękit. Nie gram często w gry, a jak już to The Sims 3. :D Szopy pracze są słodkie! :D Lubię je. ;) Pinkie Pie to według mnie zwariowana postać, zbyt nadpobudliwa, śmieszna też. Lubię ją również. ;)

@Elfka z Amanu

Zdecydowanie elfy! :D

Mój ulubiony film to ,,Totalny Kataklizm'' ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj i baw się dobrze         :brohoof: .

Kilka pytań:

-Jaka jest twoja ulubiona gra?

-Lubisz parodie filmowe (te stare)?

-Co sprawiło, że zaczęłaś oglądać MLP?

 

Mój ulubiony film to ,,Totalny Kataklizm'' ;)

Według mnie to jeden z najgorszych filmów w historii kinematografii i obraza gatunku, jakim jest parodia. Ale co kto lubi.

Więc życzę miłego dnia :twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skoda Octavia De Lya

Tak lubię anime. Aktualnie jestem przy oglądaniu Fairy Tail. ;) Najbardziej chciałabym zwiedzić Francję, Anglię oraz Wenecję (wiem, że to nie kraj ale też chciałabym). Niestety nie znam Skandynawii. ;/ Lubię maskonury. ;) Uważam, że język Chiński. Za dużo znaków. ;/ Oczywiście, że Derpy! :D Długo, długo.  :)

@Branthos

Moją ulubioną grą jest The Sims 3. Ogólnie mam mało gier więc nie jestem w stanie stwierdzić jaka jest moja najulubieńsza. ;) Jak jest śmieszne to polubię. ;) Ogólnie mój ukochany tatunio kochał swoją córeczkę i już od najmłodszych lat puszczał jej starsze generacje MLP co spowodowało, że kiedy były nowsze, aż po dzisiejszą wersję nie opuściła swoich ukochanych kucyków. ;)

Dziękuję wszystkim. ;)

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap  :muffin: na start. :portalface:

 

Zadam ci parę standardowych pytań:

- Lubisz Pinkie Pie?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?

- Luna czy Celestia?

- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elen síla lumenn' omentielvo <hug>

Za mało pytań coś dostałaś

Ulubiony utwór muzyczny?

Ulubiony przedmiot w szkole?

Ulubiony przedmiot na stole w twoim pokoju?

Składasz origami?

Co sądzisz o shippingu?

Gdzie zamierzasz iść po gimnazjum?

Jaki jest sens życia?

Znasz odpowiedź na pytanie o egzystencję, życie, kosmos i całą resztę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam wszystkim! ;3

@Ryś Raindrops

Lubię rysie, a kapibary to szczerze to nie wiem co to za zwierzak. ;)

@Kinro

Moim ulubionym utworem muzycznym jakoś tak się złożyło, że Fryderyk Chopin - Marsz żałobny. (nie pytać dlaczego, sama nie wiem.) Jeśli chodzi o takie klasyczne. Moim takim najulubieńszym przedmiotem w szkole są zajęcia artystyczne. Nie mam zdania na temat shippingu. Po gimnazjum mam zamiar iść do technikum, marzy mi sie zawód rehabilitantki. Sens życia jest taki by go przeżyć! :D I nie znam odpowiedzi na te pytania. ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...