Skocz do zawartości

Recommended Posts

Oto mój pierwszy OC-ek, więc nie bijcie. :P
Imię: Jessy
Rodzaj: Pegaz
Znaczek: Złota błyskawica. Jessy mieszkała w czasach, gdy deszcz nie chciał padać, a kucyki były skazane na pragnienie. Klacza zdobyła swój znaczek, gdy pokłóciła się z rodzicami. Była tak zła, że kopnęła w chmurę, z której wyleciała ogromna błyskawica z wielką ulewą. Kucyki były uradowane, gdyż wielomiesięczna susza ich wykańczała. Od tamtej pory, Jessy potrafi z najmniejszej chmurki wywołać burzę.
Kolor sierści: Jasno żółty
Kolor grzywy i ogona: Brąz
Charakter: Sympatyczna, zwariowana, potrafi dopiąć swego, niecierpliwa

Lubi: zawierać nowe znajomości, przeżywać niebezpieczne przygody, urządzać pikniki
Nie lubi: musieć czekać na coś/kogoś, nudzić się

Wygląd:

takie_cos_dla_kol_by_lirapie-d783ggc.pngTą grafikę zrobiła dla mnie Ferejli. Dziękuję


Historia: Jessy mieszkała w małym miasteczku, którego nazwy już nawet nikt nie pamięta. Była oddalona od innych kucyków, nie miała przyjaciół, często siedziała utkwiona z nosem w książkach. Czytała o podróżnikach, piratach i poszukiwaczach przygód. Jej marzeniem było zwiedzać świat, lecz wiedziała, że jej marzenie nigdy się nie spełni. Jej rodzice byli bardzo troskliwi i nie zamierzali pozwalać jej oddalać się z miasteczka. A o podróżach po świecie już wogóle nie było mowy. Klacz nie nawidziła za to swoich rodziców. Pewnego dnia, Jessy pokłóciła się z rodzicami i wymknęła się z domu. Trafiła do małego miasteczka o nazwie Ponyville. Mieszkało się jej tam bardzo dobrze. Panowała tam bardzo miła atmosfera, a wszystkie kucyki ją lubiły. Poznała tam miłą klacze imieniem Cassidy. Spotykały się codziennie, poprostu nie mogły bez siebie żyć. Pewnego dnia, klacza wraz z jej przyjaciółką wybrały się na piknik. Nagle, Jessy ujrzała znajome twarze. To byli jej rodzice! Podeszła do nich i odbyła się krótka rozmowa. Rodzice cieszyli się, że ją widzą, ale nie kazali jej wracać do domu. Zrozumieli, że jej miejsce jest tutaj. Od tego czasu, Jessy mieszkała w Ponyville. Często odwiedzała rodziców, jednak na codzień przeżywała rozmaite przygody z przyjaciółką, które opisywała w swoich książkach...

Edytowano przez Wiecznie uśmiechnięta
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak...

Po pierwsze nie napisałaś jak zdobyła swój CM.

Po drugie... Ta historia jest o wiele za krótka. To nie ma być streszczenie. Mogłaś opisać jej dzieciństwo albo jakąś przygodę bo bez tego historia jest trochę nudna. Podoba mi się jej wygląd ale jej opis nie jest zbyt ciekawy. Doceniam twój potencjał ale następnym razem twórz coś wartego uwagi. :)

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic o znaczku, krótka historia... :< 

A jeśli już napisałaś, że poznała Cassidy to podpowiem, że moja OC nazywa się Natti, a druga Bravery , więc ... 

Fajnie obrazek ode mnie, jest bardzo podobna do mojej, ale jest bardzo fajna. 

Po za tym mogłaś się trochę bardziej rozpisać, np. jakim cudem rodzice ją odnaleźli, albo jak zawarła przyjaźń. 

Cokolwiek byle by było więcej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początku powiem, że przyczepię się do tej "wspaniałej grafiki". Jest to 3D pony maker, nie oszukujmy się. Ogółem wyglądem bardzo ładna, potwierdzę, historia nieco krótka. Brakuje informacji o pochodzeniu jej znaczka. Możesz jeszcze dopisać, co np. lubi. I będzie wtedy gites. Aha, i jest błąd w spoilerze:

 

 

 

takie_cos_dla_kol_by_lirapie-d783ggc.pngTą wspaniałą grafikę zrobiła na dla mnie Wilczyca Cassidy. Dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivan! Ivan kurcze! Zobacz. Tu jest OC którego możesz polubić! 

*Do pokoju wchodzi brązowy kucyk z białą grzywą, fioletowymi oczami i księgą jaką znaczek.* Czyżby ktoś stworzył oc lubi podróżować. Och. Mógłbym tę klacz zabrać na podróż. Jeśli wiesz co ja znaczę. 

Mówi się jeśli wiesz co mam na myśli...

Cicho być! 

Cóż. OC niezły, ale fakt historia jest za krótka... ale jak zdobyła znaczek? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Hm... Kucyk jest w porządku ale bardzo mało napisałaś mogłaś wypełnić taki rzeczami jak wiek,zainteresowania,co lubi a czego nie, czy ma jakiegoś ogiera,czym się zajmuje,ciekawostki  i przede wszystkim charakter  . Brakuje jej czegoś co ją odróżnia od innych. Wygląda dosyć ładnie, kolory ładnie się komponują. Widać że grzywę ma prostą ale szkoda że nie jest jakoś ciekawie ułożona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...